'Club Brugge gaat vol voor nieuwe recordtransfer'

door
'Club Brugge gaat vol voor nieuwe recordtransfer'

Club Brugge pakte maandagavond uit met de komst van Dedryck Boyata, maar daarmee zit de mercato van de landskampioen er nog lang niet op. Ongeacht de afwikkeling van de flirt tussen West Ham en Hans Vanaken zullen er normaliter nog enkele flinke appels uit de kast rollen in het Jan Breydelstadion. De kans lijkt immers zeer groot dat ze het Belgische transferrecord in de komende week nog gaan breken.


Met de verkoop van Charles De Ketelaere aan AC Milan realiseerde Club al de duurste uitgaande transfer ooit van een Belgische club, maar ze zijn ook nog van plan om het inkomende transferrecord aan diggelen te gooien. De vraag lijkt enkel nog voor wie dat zal zijn. De naam van Sander Berge blijft rondgaan, maar Het Nieuwsblad weet dat ook de komst van Rasmus Höjlund nog niet van de baan is.

Nochtans zag Atalanta de voorbije dagen al een bod van 12 miljoen euro geweigerd worden. Club zal dus nog hoger moeten gaan en ver boven de 11,75 miljoen euro die Standard in 2019 voor Zinho Vanheusden betaalde moeten betalen. Dat zou echter hoegenaamd geen probleem zijn voor Blauw-Zwart, dat dankzij de lucratieve uitgaande transfers van deze zomer én de Champions League een overvolle clubkas heeft.

SENSATIE
De nog steeds maar 19-jarige Höjlund liet de voorbije maanden bovendien ook zien dat hij in de toekomst nog een veelvoud zal kunnen opbrengen. Sturm Graz betaalde in januari amper 1,8 miljoen euro om de Deen bij FC Kopenhagen op te halen, maar in Oostenrijk ontplofte Höjlund volledig. Vorig seizoen scoorde hij al zes keer in dertien matchen en in deze jaargang heeft hij dat doelpuntenaantal in amper acht wedstrijden al geëvenaard. Bovendien deed hij er ook nog eens drie assists bovenop.

LEES OOK: 'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Zal Club Brugge er nog in slagen hem te strikken?

Meest recent

'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

12
12
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

215
215
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

174
174
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

39
39
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

115
115
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

42
42
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

27
27
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

139
139
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

162
162
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

99
99
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

413
413
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

236
236
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

352
352
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

104
104
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

479
479
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

317
317
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

161
161
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

86
86
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

239
239
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

459
459
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

411
411
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

174
174
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

222
222

Meer sportnieuws