'Club Brugge gaat vol voor nieuwe recordtransfer'

766 stemmen
'Club Brugge gaat vol voor nieuwe recordtransfer'

Club Brugge pakte maandagavond uit met de komst van Dedryck Boyata, maar daarmee zit de mercato van de landskampioen er nog lang niet op. Ongeacht de afwikkeling van de flirt tussen West Ham en Hans Vanaken zullen er normaliter nog enkele flinke appels uit de kast rollen in het Jan Breydelstadion. De kans lijkt immers zeer groot dat ze het Belgische transferrecord in de komende week nog gaan breken.


Met de verkoop van Charles De Ketelaere aan AC Milan realiseerde Club al de duurste uitgaande transfer ooit van een Belgische club, maar ze zijn ook nog van plan om het inkomende transferrecord aan diggelen te gooien. De vraag lijkt enkel nog voor wie dat zal zijn. De naam van Sander Berge blijft rondgaan, maar Het Nieuwsblad weet dat ook de komst van Rasmus Höjlund nog niet van de baan is.

Nochtans zag Atalanta de voorbije dagen al een bod van 12 miljoen euro geweigerd worden. Club zal dus nog hoger moeten gaan en ver boven de 11,75 miljoen euro die Standard in 2019 voor Zinho Vanheusden betaalde moeten betalen. Dat zou echter hoegenaamd geen probleem zijn voor Blauw-Zwart, dat dankzij de lucratieve uitgaande transfers van deze zomer én de Champions League een overvolle clubkas heeft.

SENSATIE
De nog steeds maar 19-jarige Höjlund liet de voorbije maanden bovendien ook zien dat hij in de toekomst nog een veelvoud zal kunnen opbrengen. Sturm Graz betaalde in januari amper 1,8 miljoen euro om de Deen bij FC Kopenhagen op te halen, maar in Oostenrijk ontplofte Höjlund volledig. Vorig seizoen scoorde hij al zes keer in dertien matchen en in deze jaargang heeft hij dat doelpuntenaantal in amper acht wedstrijden al geëvenaard. Bovendien deed hij er ook nog eens drie assists bovenop.

LEES OOK: Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

Zal Club Brugge er nog in slagen hem te strikken?

Meest recent

'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

10
10
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

13
13
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

74
74
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

328
328
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

167
167
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

121
121
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

148
148
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

264
264
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

276
276
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

58
58
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

258
258
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

329
329
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

422
422
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

219
219
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

334
334
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

186
186
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

163
163
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

336
336
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

317
317
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

138
138
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

44
44
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

100
100
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

654
654
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

222
222
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

457
457

Meer sportnieuws