'Club Brugge gaat vol voor nieuwe recordtransfer'

door
'Club Brugge gaat vol voor nieuwe recordtransfer'

Club Brugge pakte maandagavond uit met de komst van Dedryck Boyata, maar daarmee zit de mercato van de landskampioen er nog lang niet op. Ongeacht de afwikkeling van de flirt tussen West Ham en Hans Vanaken zullen er normaliter nog enkele flinke appels uit de kast rollen in het Jan Breydelstadion. De kans lijkt immers zeer groot dat ze het Belgische transferrecord in de komende week nog gaan breken.


Met de verkoop van Charles De Ketelaere aan AC Milan realiseerde Club al de duurste uitgaande transfer ooit van een Belgische club, maar ze zijn ook nog van plan om het inkomende transferrecord aan diggelen te gooien. De vraag lijkt enkel nog voor wie dat zal zijn. De naam van Sander Berge blijft rondgaan, maar Het Nieuwsblad weet dat ook de komst van Rasmus Höjlund nog niet van de baan is.

Nochtans zag Atalanta de voorbije dagen al een bod van 12 miljoen euro geweigerd worden. Club zal dus nog hoger moeten gaan en ver boven de 11,75 miljoen euro die Standard in 2019 voor Zinho Vanheusden betaalde moeten betalen. Dat zou echter hoegenaamd geen probleem zijn voor Blauw-Zwart, dat dankzij de lucratieve uitgaande transfers van deze zomer én de Champions League een overvolle clubkas heeft.

SENSATIE
De nog steeds maar 19-jarige Höjlund liet de voorbije maanden bovendien ook zien dat hij in de toekomst nog een veelvoud zal kunnen opbrengen. Sturm Graz betaalde in januari amper 1,8 miljoen euro om de Deen bij FC Kopenhagen op te halen, maar in Oostenrijk ontplofte Höjlund volledig. Vorig seizoen scoorde hij al zes keer in dertien matchen en in deze jaargang heeft hij dat doelpuntenaantal in amper acht wedstrijden al geëvenaard. Bovendien deed hij er ook nog eens drie assists bovenop.

LEES OOK: 'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Zal Club Brugge er nog in slagen hem te strikken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

18
18
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

95
95
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

35
35
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

41
41
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

270
270
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

86
86
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

140
140
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

124
124
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

529
529
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

377
377
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

525
525
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

241
241
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

225
225
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

227
227
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

233
233
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

79
79
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

438
438
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

671
671
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

514
514
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

301
301
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

508
508
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

746
746
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

443
443
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

448
448

Meer sportnieuws