'Club Brugge gaat vol voor nieuwe recordtransfer'

door
'Club Brugge gaat vol voor nieuwe recordtransfer'

Club Brugge pakte maandagavond uit met de komst van Dedryck Boyata, maar daarmee zit de mercato van de landskampioen er nog lang niet op. Ongeacht de afwikkeling van de flirt tussen West Ham en Hans Vanaken zullen er normaliter nog enkele flinke appels uit de kast rollen in het Jan Breydelstadion. De kans lijkt immers zeer groot dat ze het Belgische transferrecord in de komende week nog gaan breken.


Met de verkoop van Charles De Ketelaere aan AC Milan realiseerde Club al de duurste uitgaande transfer ooit van een Belgische club, maar ze zijn ook nog van plan om het inkomende transferrecord aan diggelen te gooien. De vraag lijkt enkel nog voor wie dat zal zijn. De naam van Sander Berge blijft rondgaan, maar Het Nieuwsblad weet dat ook de komst van Rasmus Höjlund nog niet van de baan is.

Nochtans zag Atalanta de voorbije dagen al een bod van 12 miljoen euro geweigerd worden. Club zal dus nog hoger moeten gaan en ver boven de 11,75 miljoen euro die Standard in 2019 voor Zinho Vanheusden betaalde moeten betalen. Dat zou echter hoegenaamd geen probleem zijn voor Blauw-Zwart, dat dankzij de lucratieve uitgaande transfers van deze zomer én de Champions League een overvolle clubkas heeft.

SENSATIE
De nog steeds maar 19-jarige Höjlund liet de voorbije maanden bovendien ook zien dat hij in de toekomst nog een veelvoud zal kunnen opbrengen. Sturm Graz betaalde in januari amper 1,8 miljoen euro om de Deen bij FC Kopenhagen op te halen, maar in Oostenrijk ontplofte Höjlund volledig. Vorig seizoen scoorde hij al zes keer in dertien matchen en in deze jaargang heeft hij dat doelpuntenaantal in amper acht wedstrijden al geëvenaard. Bovendien deed hij er ook nog eens drie assists bovenop.

LEES OOK: 'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Zal Club Brugge er nog in slagen hem te strikken?

Meest recent

Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

8
8
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

38
38
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

56
56
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

329
329
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

44
44
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

106
106
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

324
324
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

253
253
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

154
154
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

150
150
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

128
128
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

96
96
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

413
413
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

85
85
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

342
342
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

135
135
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

837
837
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

444
444
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

129
129
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

559
559
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

720
720
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1055
1055
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

175
175
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

120
120

Meer sportnieuws