'Club Brugge gaat vol voor nieuwe recordtransfer'

door
'Club Brugge gaat vol voor nieuwe recordtransfer'

Club Brugge pakte maandagavond uit met de komst van Dedryck Boyata, maar daarmee zit de mercato van de landskampioen er nog lang niet op. Ongeacht de afwikkeling van de flirt tussen West Ham en Hans Vanaken zullen er normaliter nog enkele flinke appels uit de kast rollen in het Jan Breydelstadion. De kans lijkt immers zeer groot dat ze het Belgische transferrecord in de komende week nog gaan breken.


Met de verkoop van Charles De Ketelaere aan AC Milan realiseerde Club al de duurste uitgaande transfer ooit van een Belgische club, maar ze zijn ook nog van plan om het inkomende transferrecord aan diggelen te gooien. De vraag lijkt enkel nog voor wie dat zal zijn. De naam van Sander Berge blijft rondgaan, maar Het Nieuwsblad weet dat ook de komst van Rasmus Höjlund nog niet van de baan is.

Nochtans zag Atalanta de voorbije dagen al een bod van 12 miljoen euro geweigerd worden. Club zal dus nog hoger moeten gaan en ver boven de 11,75 miljoen euro die Standard in 2019 voor Zinho Vanheusden betaalde moeten betalen. Dat zou echter hoegenaamd geen probleem zijn voor Blauw-Zwart, dat dankzij de lucratieve uitgaande transfers van deze zomer én de Champions League een overvolle clubkas heeft.

SENSATIE
De nog steeds maar 19-jarige Höjlund liet de voorbije maanden bovendien ook zien dat hij in de toekomst nog een veelvoud zal kunnen opbrengen. Sturm Graz betaalde in januari amper 1,8 miljoen euro om de Deen bij FC Kopenhagen op te halen, maar in Oostenrijk ontplofte Höjlund volledig. Vorig seizoen scoorde hij al zes keer in dertien matchen en in deze jaargang heeft hij dat doelpuntenaantal in amper acht wedstrijden al geëvenaard. Bovendien deed hij er ook nog eens drie assists bovenop.

LEES OOK: 'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Zal Club Brugge er nog in slagen hem te strikken?

Meest recent

'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

129
129
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

31
31
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

53
53
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

149
149
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

27
27
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

76
76
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

136
136
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

71
71
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

138
138
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

84
84
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

158
158
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

53
53
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

329
329
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

390
390
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

177
177
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

79
79
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

364
364
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

268
268
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

43
43
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

417
417
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

113
113
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

104
104
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

572
572
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

133
133
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

569
569

Meer sportnieuws