'Nieuw Bayern-juweel op weg naar België'

374
'Nieuw Bayern-juweel op weg naar België'

Antwerp slaagde er deze zomer in enkele straffe transfers te verwezenlijken. Naast de komst van ervaren vedetten als Toby Alderweireld en Vincent Janssen strikte het ook nog een groot talent van Bayern München, want het wist Christopher Scott weg te halen bij de Duitse grootmacht. Scott komt straks mogelijk nog een ex-ploegmaat tegen op de Belgische velden.


Volgens Tuttomercatoweb is er immers Belgische interesse voor Gabriel Vidovic. De jonge aanvaller kan ook naar Nederland en naar FC Augsburg. Bayern zou bereid zijn om het 18-jarige talent op huurbasis te laten vertrekken zodat hij meer speelminuten en ervaring kan opdoen op het hoogste niveau. In München zou hij immers vrede moeten nemen met sporadische invalbeurten en wedstrijden met de B-ploeg op het vierde niveau.

Ondanks zijn piepjonge leeftijd kreeg Vidovic wel al een paar keer zijn kans bij de hoofdmacht van Bayern. Vorig seizoen kreeg hij drie invalbeurten en mocht hij ook in de eindfase van de Champions League drie keer op de bank zitten. Vorige zondag kreeg hij ook zijn eerste speelminuten van dit seizoen. In de match tegen Bochum mocht hij een kleine 20 minuten meespelen en hij gaf nog de assist voor de 0-7 van Gnabry.

DUITSLAND OF KROATIË
Bij Bayern geloven ze duidelijk hard in Vidovic, dat blijkt uit zijn speelkansen en het feit dat hij in februari nog een nieuwe overeenkomst tot 2025 mocht tekenen. Hij wordt doorgaans uitgespeeld als diepe spits of daar net achter. De tiener is ook Kroatisch belofteninternational, ondanks dat hij in Duitsland geboren werd.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Zou hij een aanwinst zijn voor de JPL?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

9
9
Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

60
60
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

72
72
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

700
700
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

190
190
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

180
180
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

190
190
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

64
64
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

171
171
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

191
191
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

85
85
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

66
66
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

27
27
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

110
110
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

279
279
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

186
186
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

423
423
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

354
354
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

147
147
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

159
159
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

258
258
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

232
232
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

294
294
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

338
338
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

254
254

Meer sportnieuws