'Nieuw Bayern-juweel op weg naar België'

374 stemmen
'Nieuw Bayern-juweel op weg naar België'

Antwerp slaagde er deze zomer in enkele straffe transfers te verwezenlijken. Naast de komst van ervaren vedetten als Toby Alderweireld en Vincent Janssen strikte het ook nog een groot talent van Bayern München, want het wist Christopher Scott weg te halen bij de Duitse grootmacht. Scott komt straks mogelijk nog een ex-ploegmaat tegen op de Belgische velden.


Volgens Tuttomercatoweb is er immers Belgische interesse voor Gabriel Vidovic. De jonge aanvaller kan ook naar Nederland en naar FC Augsburg. Bayern zou bereid zijn om het 18-jarige talent op huurbasis te laten vertrekken zodat hij meer speelminuten en ervaring kan opdoen op het hoogste niveau. In München zou hij immers vrede moeten nemen met sporadische invalbeurten en wedstrijden met de B-ploeg op het vierde niveau.

Ondanks zijn piepjonge leeftijd kreeg Vidovic wel al een paar keer zijn kans bij de hoofdmacht van Bayern. Vorig seizoen kreeg hij drie invalbeurten en mocht hij ook in de eindfase van de Champions League drie keer op de bank zitten. Vorige zondag kreeg hij ook zijn eerste speelminuten van dit seizoen. In de match tegen Bochum mocht hij een kleine 20 minuten meespelen en hij gaf nog de assist voor de 0-7 van Gnabry.

DUITSLAND OF KROATIË
Bij Bayern geloven ze duidelijk hard in Vidovic, dat blijkt uit zijn speelkansen en het feit dat hij in februari nog een nieuwe overeenkomst tot 2025 mocht tekenen. Hij wordt doorgaans uitgespeeld als diepe spits of daar net achter. De tiener is ook Kroatisch belofteninternational, ondanks dat hij in Duitsland geboren werd.

LEES OOK: 'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

🚀

Zou hij een aanwinst zijn voor de JPL?

Meest recent

'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

4
4
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

60
60
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

47
47
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

32
32
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

51
51
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

239
239
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

146
146
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

227
227
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

241
241
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

74
74
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

835
835
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

283
283
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

315
315
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

421
421
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

135
135
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

98
98
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

165
165
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

261
261
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

356
356
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

226
226
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

42
42
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

44
44
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

174
174
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

292
292

Meer sportnieuws