'Club biedt Vanaken uniek contract, nieuw bod geweigerd'

1069 stemmen
'Club biedt Vanaken uniek contract, nieuw bod geweigerd'

"Vanaf morgen zitten we opnieuw rond de tafel en zien we wel wat er gebeurt", aldus Hans Vanaken zondag na de zege tegen KV Kortrijk. De straks 30-jarige dirigent van Club Brugge had er toen nog goede hoop in dat zijn overstap naar West Ham wel snel in orde zou komen. Al zou hij wel eens van een kale reis kunnen thuiskomen.


De verwachting was dat de Londenaars hun oorspronkelijke aanbieding van een tiental miljoen gevoelig zouden opkrikken. Niet alleen blijkt manager David Moyes al lange tijd een fervente voorstander van Vanaken, met een 0 op negen begon de Engelse subtopper dramatisch aan het nieuwe seizoen. Redenen genoeg dus om stevig door te drukken voor de 21-voudige Rode Duivel.

Alleen denkt men daar over Het Kanaal blijkbaar toch enigszins anders over. Volgens Het Laatste Nieuws bedraagt het nieuwe voorstel namelijk 11 miljoen, één miljoentje meer dus dan het eerste bod. Een dusdanig lage verhoging dat er voor Blauw-Zwart, dat haar draaischijf ondanks diens eigen vertrekwens liever niet laat gaan, voorlopig uiteraard weinig aan de zaak verandert.

CONTRACT VOOR HET LEVEN
Een status quo dus, aldus HLN, dat zich de vraag stelt of het West Ham dan wel menens is om Vanaken in huis te halen. Tot er een serieuzer aanbod in de bus valt blijft de landskampioen alvast proberen om de tweevoudig Gouden Schoen aan boord te houden, waarbij er zelfs een "contract voor het leven" op tafel zou liggen. Vrijdag in Charleroi komt Vanaken mogelijk nog in actie.

LEES OOK: KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

Wat is een correcte tranfersom voor Vanaken?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

13
13
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

15
15
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

16
16
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

61
61
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

50
50
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

62
62
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

51
51
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

77
77
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

25
25
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

80
80
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

136
136
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

213
213
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

490
490
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

170
170
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

421
421
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

838
838
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

120
120
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

354
354
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

172
172
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

680
680
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

586
586
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

174
174
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

370
370

Meer sportnieuws