'Januzaj alsnog op weg naar Antwerp?'

702 stemmen
'Januzaj alsnog op weg naar Antwerp?'

Naar goede gewoonte haalde Antwerp deze zomer al fors uit op de transfermarkt. Toch is de honger van Paul Gheysens en co nog lang niet gestild. Vooral een vervanger voor Manuel Benson op de flank staat nog steeds hoog op de verlanglijst. Daarbij wil het stamnummer één liefst nogmaals uitpakken met een grote naam, zelfs al leken de slaagkansen aanvankelijk gering.


Een paar weken geleden klonk het namelijk dat de Great Old niemand minder dan Adnan Januzaj terug naar België wil halen. De 27-jarige linkspoot zit momenteel nog altijd zonder werkgever nadat zijn contract bij Real Sociedad afliep. Een opportuniteit dus, al dreigt zijn loon mogelijk nog wat hoger uit te vallen dan dat van huidige grootverdieners Toby Alderweireld of Vincent Janssen. Bovendien heeft Januzaj naar verluidt nog tal van andere opties om zijn carrière voort te zetten.

Zo zou hij volgens diverse bronnen ook in de MLS, Premier League, Serie A of eventueel zelfs bij Barcelona aan de slag kunnen. Toch is Antwerp misschien niet bij voorbaat kansloos. Gheysens, die niet om een stunt verlegen zit, bewees tenslotte reeds dat hij bereid is om diep in de buidel tasten om zijn torenhoge ambities waar te maken. Daarnaast kan de 15-voudig Rode Duivel zich op de Bosuil tevens in de kijker spelen van Roberto Martinez met het oog op een WK-selectie.

GUNSTIG TEKEN
Een recente Instagram-post van de Antwerpse advocaat Omar Souidi, die sinds kort samen met ex-speler Jelle Van Damme een makelaarsbureau opstartte, geeft de fans van de huidige leider in het klassement alvast nieuwe hoop. Hij deelde immers een foto waarin hij poseert aan de zijde van Januzaj. Een gunstig teken voor de Great Old, aangezien Souidi eerder ook al betrokken was bij de komst van directeur voetbalzaken Marc Overmars? Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club strijdt met Antwerp, Anderlecht vreest’

Denkt u dat Antwerp kans maakt op Januzaj?

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

94
94
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

36
36
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

103
103
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

154
154
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

138
138
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

370
370
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

118
118
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

164
164
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

160
160
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

224
224
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

316
316
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

178
178
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

178
178
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

541
541
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

245
245
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

352
352
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

168
168
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws