'Januzaj alsnog op weg naar Antwerp?'

door
'Januzaj alsnog op weg naar Antwerp?'

Naar goede gewoonte haalde Antwerp deze zomer al fors uit op de transfermarkt. Toch is de honger van Paul Gheysens en co nog lang niet gestild. Vooral een vervanger voor Manuel Benson op de flank staat nog steeds hoog op de verlanglijst. Daarbij wil het stamnummer één liefst nogmaals uitpakken met een grote naam, zelfs al leken de slaagkansen aanvankelijk gering.


Een paar weken geleden klonk het namelijk dat de Great Old niemand minder dan Adnan Januzaj terug naar België wil halen. De 27-jarige linkspoot zit momenteel nog altijd zonder werkgever nadat zijn contract bij Real Sociedad afliep. Een opportuniteit dus, al dreigt zijn loon mogelijk nog wat hoger uit te vallen dan dat van huidige grootverdieners Toby Alderweireld of Vincent Janssen. Bovendien heeft Januzaj naar verluidt nog tal van andere opties om zijn carrière voort te zetten.

Zo zou hij volgens diverse bronnen ook in de MLS, Premier League, Serie A of eventueel zelfs bij Barcelona aan de slag kunnen. Toch is Antwerp misschien niet bij voorbaat kansloos. Gheysens, die niet om een stunt verlegen zit, bewees tenslotte reeds dat hij bereid is om diep in de buidel tasten om zijn torenhoge ambities waar te maken. Daarnaast kan de 15-voudig Rode Duivel zich op de Bosuil tevens in de kijker spelen van Roberto Martinez met het oog op een WK-selectie.

GUNSTIG TEKEN
Een recente Instagram-post van de Antwerpse advocaat Omar Souidi, die sinds kort samen met ex-speler Jelle Van Damme een makelaarsbureau opstartte, geeft de fans van de huidige leider in het klassement alvast nieuwe hoop. Hij deelde immers een foto waarin hij poseert aan de zijde van Januzaj. Een gunstig teken voor de Great Old, aangezien Souidi eerder ook al betrokken was bij de komst van directeur voetbalzaken Marc Overmars? Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

Denkt u dat Antwerp kans maakt op Januzaj?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

22
22
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

46
46
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

73
73
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

24
24
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

116
116
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

110
110
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

61
61
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

109
109
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

138
138
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

549
549
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

167
167
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

448
448
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

86
86
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

474
474
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

132
132
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

136
136
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

276
276
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

806
806
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

223
223

Meer sportnieuws