'Januzaj alsnog op weg naar Antwerp?'

door
'Januzaj alsnog op weg naar Antwerp?'

Naar goede gewoonte haalde Antwerp deze zomer al fors uit op de transfermarkt. Toch is de honger van Paul Gheysens en co nog lang niet gestild. Vooral een vervanger voor Manuel Benson op de flank staat nog steeds hoog op de verlanglijst. Daarbij wil het stamnummer één liefst nogmaals uitpakken met een grote naam, zelfs al leken de slaagkansen aanvankelijk gering.


Een paar weken geleden klonk het namelijk dat de Great Old niemand minder dan Adnan Januzaj terug naar België wil halen. De 27-jarige linkspoot zit momenteel nog altijd zonder werkgever nadat zijn contract bij Real Sociedad afliep. Een opportuniteit dus, al dreigt zijn loon mogelijk nog wat hoger uit te vallen dan dat van huidige grootverdieners Toby Alderweireld of Vincent Janssen. Bovendien heeft Januzaj naar verluidt nog tal van andere opties om zijn carrière voort te zetten.

Zo zou hij volgens diverse bronnen ook in de MLS, Premier League, Serie A of eventueel zelfs bij Barcelona aan de slag kunnen. Toch is Antwerp misschien niet bij voorbaat kansloos. Gheysens, die niet om een stunt verlegen zit, bewees tenslotte reeds dat hij bereid is om diep in de buidel tasten om zijn torenhoge ambities waar te maken. Daarnaast kan de 15-voudig Rode Duivel zich op de Bosuil tevens in de kijker spelen van Roberto Martinez met het oog op een WK-selectie.

GUNSTIG TEKEN
Een recente Instagram-post van de Antwerpse advocaat Omar Souidi, die sinds kort samen met ex-speler Jelle Van Damme een makelaarsbureau opstartte, geeft de fans van de huidige leider in het klassement alvast nieuwe hoop. Hij deelde immers een foto waarin hij poseert aan de zijde van Januzaj. Een gunstig teken voor de Great Old, aangezien Souidi eerder ook al betrokken was bij de komst van directeur voetbalzaken Marc Overmars? Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

Denkt u dat Antwerp kans maakt op Januzaj?

Meest recent

Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

14
14
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

11
11
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

10
10
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

410
410
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

41
41
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

144
144
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

26
26
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

224
224
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

74
74
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

210
210
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

266
266
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

110
110
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

73
73
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

33
33
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

200
200
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

174
174
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

133
133
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

121
121
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

170
170
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

54
54
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

234
234
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

549
549
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

197
197
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

404
404
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

98
98

Meer sportnieuws