'Januzaj alsnog op weg naar Antwerp?'

door
'Januzaj alsnog op weg naar Antwerp?'

Naar goede gewoonte haalde Antwerp deze zomer al fors uit op de transfermarkt. Toch is de honger van Paul Gheysens en co nog lang niet gestild. Vooral een vervanger voor Manuel Benson op de flank staat nog steeds hoog op de verlanglijst. Daarbij wil het stamnummer één liefst nogmaals uitpakken met een grote naam, zelfs al leken de slaagkansen aanvankelijk gering.


Een paar weken geleden klonk het namelijk dat de Great Old niemand minder dan Adnan Januzaj terug naar België wil halen. De 27-jarige linkspoot zit momenteel nog altijd zonder werkgever nadat zijn contract bij Real Sociedad afliep. Een opportuniteit dus, al dreigt zijn loon mogelijk nog wat hoger uit te vallen dan dat van huidige grootverdieners Toby Alderweireld of Vincent Janssen. Bovendien heeft Januzaj naar verluidt nog tal van andere opties om zijn carrière voort te zetten.

Zo zou hij volgens diverse bronnen ook in de MLS, Premier League, Serie A of eventueel zelfs bij Barcelona aan de slag kunnen. Toch is Antwerp misschien niet bij voorbaat kansloos. Gheysens, die niet om een stunt verlegen zit, bewees tenslotte reeds dat hij bereid is om diep in de buidel tasten om zijn torenhoge ambities waar te maken. Daarnaast kan de 15-voudig Rode Duivel zich op de Bosuil tevens in de kijker spelen van Roberto Martinez met het oog op een WK-selectie.

GUNSTIG TEKEN
Een recente Instagram-post van de Antwerpse advocaat Omar Souidi, die sinds kort samen met ex-speler Jelle Van Damme een makelaarsbureau opstartte, geeft de fans van de huidige leider in het klassement alvast nieuwe hoop. Hij deelde immers een foto waarin hij poseert aan de zijde van Januzaj. Een gunstig teken voor de Great Old, aangezien Souidi eerder ook al betrokken was bij de komst van directeur voetbalzaken Marc Overmars? Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

Denkt u dat Antwerp kans maakt op Januzaj?

Meest recent

Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend?

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

6
6
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

59
59
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

197
197
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

119
119
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

39
39
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

200
200
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

46
46
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

173
173
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

150
150
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

79
79
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

214
214
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

172
172
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

95
95
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

136
136
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

315
315
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

171
171
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

131
131
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

242
242
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

90
90
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

302
302
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

148
148
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

898
898
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

102
102
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

217
217
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

91
91

Meer sportnieuws