'Januzaj alsnog op weg naar Antwerp?'

702 stemmen
'Januzaj alsnog op weg naar Antwerp?'

Naar goede gewoonte haalde Antwerp deze zomer al fors uit op de transfermarkt. Toch is de honger van Paul Gheysens en co nog lang niet gestild. Vooral een vervanger voor Manuel Benson op de flank staat nog steeds hoog op de verlanglijst. Daarbij wil het stamnummer één liefst nogmaals uitpakken met een grote naam, zelfs al leken de slaagkansen aanvankelijk gering.


Een paar weken geleden klonk het namelijk dat de Great Old niemand minder dan Adnan Januzaj terug naar België wil halen. De 27-jarige linkspoot zit momenteel nog altijd zonder werkgever nadat zijn contract bij Real Sociedad afliep. Een opportuniteit dus, al dreigt zijn loon mogelijk nog wat hoger uit te vallen dan dat van huidige grootverdieners Toby Alderweireld of Vincent Janssen. Bovendien heeft Januzaj naar verluidt nog tal van andere opties om zijn carrière voort te zetten.

Zo zou hij volgens diverse bronnen ook in de MLS, Premier League, Serie A of eventueel zelfs bij Barcelona aan de slag kunnen. Toch is Antwerp misschien niet bij voorbaat kansloos. Gheysens, die niet om een stunt verlegen zit, bewees tenslotte reeds dat hij bereid is om diep in de buidel tasten om zijn torenhoge ambities waar te maken. Daarnaast kan de 15-voudig Rode Duivel zich op de Bosuil tevens in de kijker spelen van Roberto Martinez met het oog op een WK-selectie.

GUNSTIG TEKEN
Een recente Instagram-post van de Antwerpse advocaat Omar Souidi, die sinds kort samen met ex-speler Jelle Van Damme een makelaarsbureau opstartte, geeft de fans van de huidige leider in het klassement alvast nieuwe hoop. Hij deelde immers een foto waarin hij poseert aan de zijde van Januzaj. Een gunstig teken voor de Great Old, aangezien Souidi eerder ook al betrokken was bij de komst van directeur voetbalzaken Marc Overmars? Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Denkt u dat Antwerp kans maakt op Januzaj?

Meest recent

Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

59
59
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

13
13
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

33
33
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

71
71
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

62
62
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

258
258
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

188
188
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

46
46
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

418
418
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

168
168
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

495
495
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

66
66
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

116
116
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

376
376
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

715
715
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

549
549
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

160
160
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1164
1164
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

177
177
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

82
82
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

685
685
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

262
262
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

538
538
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

260
260

Meer sportnieuws