United is back, zwak Liverpool met 2-1 onderuit

door
United is back, zwak Liverpool met 2-1 onderuit

Erik ten Hag kreeg vroeg op het seizoen al zijn eerste topper te verwerken. Winnen was voor Manchester United broodnodig om een 0 op 9 te vermijden. Al was dat niet makkelijk tegen rivaal Liverpool. The Reds toonden zich als makke lammetjes op Old Trafford en Manchester United toonde bij vlagen goed voetbal. 

ten Hag heeft een beroerde seizoensstart achter de kiezen bij United. Maandagavond legde Manchester United veel intensiteit aan de dag en dat loonde tegen een braaf Liverpool. De Gea en het nieuwe centrale duo Varane - Martinez toonden zich als een stugge ruggengraat. Ook Bruno Fernandes, Sancho en Rashford stonden weer op na twee zwakke weken. 

Zo snel kan het dus gaan in het voetbal. The Mancunians zaten in een zware crisis, maar het zal de fans deugd doen dat ze uitgerekend tegen Liverpool hun eerste driepunter weten de pakken. De troepen van Jurgen Klopp krijgen zo de zwarte piet doorgeschoven, want met een 2 op 9 moet Liverpool volgende week absoluut zien te winnen om een malaise te vermijden. 

VERRASSING VAN BIJ DE START
ten Hag verraste met zowel Cristiano Ronaldo als aanvoerder Harry Maguire op de bank te zetten. The Mancunians startte vol overgave aan de wedstrijd en had na tien minuten via Anthony Elanga al op voorsprong kunnen staan, maar de trap van de jonge Zweed stuitte op de buitenkant van de paal. Iets later was het wel raak na een mooie kap en dito schot van Sancho. 

Nadien nam Liverpool het spel over, maar de ploeg van ten Hag hield goed stand en kon met een voorsprong de rust in. Na de pauze ging het spel weer goed op en neer. De weggestuurde Marcus Rashford verdubbelde in minuut 53 de score. Liverpool probeerde opnieuw het tempo op te drijven. Dat resulteerde tien minuten voor tijd in de aansluitingstreffer van Mo Salah. Bij een scrimmage voor het doel van de Gea zette Salah zijn hoofd tegen de bal. 

Het echte slotoffensief van Liverpool werd tamelijk makkelijk gepareerd door United. Cristiano Ronaldo viel nog in en kwam in de blessuretijd nog dicht bij een treffer, maar zijn bal ging hoog over. Het zal ten Hag worst wezen, zijn hagje is gered en de kopzorgen zitten nu enkele kilometers verderop in Liverpool.  

LEES OOK: Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

Heeft Manchester United verdiend gewonnen?

Meest recent

‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

8
8
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

25
25
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

43
43
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

113
113
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

166
166
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

67
67
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

216
216
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

205
205
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

30
30
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

117
117
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

193
193
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

285
285
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

183
183
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

241
241
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

346
346
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

485
485
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

305
305
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

106
106
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

63
63
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

83
83
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

80
80
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

86
86
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

47
47
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

87
87
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

232
232

Meer sportnieuws