Triest Standard: aanvaller verkiest Noorse club boven Luik

door
Triest Standard: aanvaller verkiest Noorse club boven Luik

Bij Standard hoopten de fans dat de overname door 777 Partners beterschap zou brengen na enkele magere jaren, maar de nieuwe competitie is voorlopig een grote ontgoocheling. De Rouches pakten amper vier op vijftien. Standard lijkt opnieuw een degradatiekandidaat te zijn, ook omdat het bijzonder stil blijft op de transfermarkt. Zelfs een 31-jarige Noor verkiest zijn thuisland boven de Vurige Stede. 

Tot dusver streken er amper twee nieuwkomers neer op Sclessin, terwijl de club wel spelers blijft van de hand doen. Aanvallende versterking is en blijft broodnodig bij Standard. Voor de positie van diepe spits was Thomas Lehne Olsen in beeld. De 31-jarige Noor ziet een avontuur in Luik echter niet zitten en verkiest een overgang naar zijn thuisland Noorwegen. 

Via trainer Ronny Deila zou de lange Noor zijn handtekenen zetten en zo een alternatief vormen voor Renaud Emond. De spits kwam uit voor Shabab Dubai uit de Verenigde Arabische Emiraten, maar zag daar zijn contract ontbonden worden. Uiteindelijk tekende Lehne Olsen bij Lillestrom. De Noorse ploeg die door Antwerp uit de Conference League werd gehouden. 

TYPE MBOKANI 
De Luikenaars grijpen zo naast de aanvaller en moet verder blijven zoeken naar aanvallende versterking. Concrete opties zijn er echter nog niet. Met Emond, Tapsoba en Dragus lijken er voldoende opties, al speelt coach Deila momenteel met twee spitsen en wegen Dragus en Tapsoba nog te licht. Een killer als in de tijd van De Camargo, Mbokani, Jovanic zou Standard heel veel deugd doen, alleen is daar voorlopig geen financiële ruimte voor.

JOUW MENING TELT:
Als Standard niet oplet, degradeert het nog

Meest recent

"Vreemde situatie" - meteen kritiek op trainersplan Antwerp

Zowat alle eersteklassers hebben inmiddels een hoofdtrainer voor komend seizoen, behalve Antwerp FC. ...

23
23
'Transfer in zicht: grote afwezige op eerste training Club'

Maandag is het zover, dan worden bij Club Brugge KV de trainingen terug hervat. Coach Nicky Hayen ...

185
185
'Bundesliga-schok: Bayern vol voor smaakmaker Dortmund'

Onder het bewind van Vincent Kompany wist Bayern München afgelopen seizoen de Duitse titel te ...

76
76
Anderlecht verlekkert zich: toptarget schittert bij nationale ploeg

RSC Anderlecht haalde inmiddels al een drietal aanwinsten voor het komende seizoen aan boord. ...

125
125
KV Mechelen slaat toe en plukt sleutelpion weg bij Beerschot

Bij de meeste ploegen uit de Jupiler Pro League draait de voorbereiding op het komende seizoen ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Stroeykens naar topcompetitie, Club wil peperduur target'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

224
224
Ferme waarschuwing Donald Trump: grote dreiging WK 2026

Het WK voor Clubs wordt in de Verenigde Staten afgewerkt en ook het WK van 2026 zal in de Verenigde ...

182
182
Laatste club Thibaut Courtois bekend, Real schiet in actie

Thibaut Courtois is één van de beste doelmannen ter wereld. De Belgische sluitpost is ...

111
111
‘Verrassende Bakayoko-transfer: PSV eist enorme som’

Waar ligt de toekomst van Johan Bakayoko? Na een minder seizoen bij PSV lijkt de Rode Duivel andere ...

57
57
‘Union kan grote slag slaan: toptalent voor soldenprijs’

Union SG won de titel nog eens na 90 jaar. De Brusselse club gaat volgend seizoen de Champions ...

104
104
Lamine Yamal zorgt voor shock: Pornoster klapt uit de biecht

Op amper 17-jarige leeftijd is Lamine Yamal al een vaste waarde bij FC Barcelona én het ...

279
279
Skov Olsen alweer weg: koningskoppel met Dolberg?

Andreas Skov Olsen maakte afgelopen wintermercato de overstap van Club Brugge naar Wolfsburg, maar ...

548
548
“Zielige softies!” – Duranville afgemaakt na bizar tafereel

Borussia Dortmund en Mamelodi Sundows legden een heus spektakel op de mat. Uiteindelijk werd het 4-3 ...

81
81
Gal Refaelov’s post zet Israël én België in rep en roer

Deze nacht zorgde Donald Trump (en met hem het Amerikaanse leger) voor een extra escalatie in het ...

396
396
'Denayer verrast vriend en vijand met transferbeslissing'

Het is al zeer lang stil rondom Jason Denayer. De Belgische verdediger heeft momenteel geen club en ...

212
212
'Ajax: geen Dolberg, wel peperdure centrumspits'

Ajax kende een dramatisch einde van het seizoen en greep voor het derde jaar op rij naast de titel. ...

141
141
Open en bloot: Genk-fan Luca Brecel toont nieuwe liefde

Luca Brecel snookerde zich dik twee jaar geleden naar de hemel, toen hij op weergaloze wijze de ...

204
204
Wasyl krijgt het even aan de stok met Ronaldinho

Ronaldinho speelt nog regelmatig oefenpotjes voor allerhande goede doelen. Daarin tovert hij soms ...

92
92
'Transfer nummer zeven op komst voor STVV'

STVV is niet te stoppen op de transfermarkt. De club is al heel actief geweest en ze zijn zeker nog ...

363
363
De Bruyne en Van Dijk als fan zelf even 'starstruck'

Kevin De Bruyne is momenteel op vakantie. Hij maakt daar het hoofd leeg, want binnenkort trekt hij ...

58
58
'Lewandowski verrast iedereen: transfer al bekend'

Robert Lewandowski is op zijn 36ste nog altijd een garantie op goals. De Poolse aanvaller gaat FC ...

414
414
Voet (ex-Club Brugge) versiert opvallende transfer

Siemen Voet is bezig aan een opmerkelijke carrière. De Belgische verdediger heeft een nieuwe ...

146
146
Chaos rond Napoli: club breekt stilzwijgen

Napoli zorgde met de komst van Kevin De Bruyne voor een gigantische transfer in het Italiaanse ...

117
117
'Geen Anderlecht: Renard schrapt doelwit van lijstje'

RSC Anderlecht wordt met tientallen spelers in verband gebracht. Het ene gerucht is al correcter dan ...

271
271
'Club Brugge droomt van deze ingaande knaltransfer'

Club Brugge moet op zoek gaan naar aanvallende versterking. Andreas Skov Olsen vertrok in januari ...

884
884

Meer sportnieuws