'Toulouse grijpt naast Belgische revelatie'

door
'Toulouse grijpt naast Belgische revelatie'

Toulouse keerde dit seizoen na twee jaar afwezigheid terug in de Franse Ligue 1, nadat het vorig seizoen de titel wist te veroveren op het tweede niveau. Dat deed de Zuid-Franse club met een Belg, want sinds de zomer van 2020 is Brecht Dejaegere er aan de slag. De 31-jarige middenvelder werd destijds van de bank van AA Gent verlost en groeide er zelfs uit tot aanvoerder.


Bijna had Toulouse deze zomer echter nog een tweede Belg aan boord gehaald, want L'Equipe weet dat ze geprobeerd hebben om Bryan Limbombe binnen te halen. De 21-jarige flankaanvaller is de jongere broer van Stallone en Anthony Limbombe en genoot zijn jeugdopleiding bij KRC Genk, waar hij echter niet kon doorbreken. Na amper negen matchen in het A-elftal lieten de Limburgers hem een jaar geleden vertrekken naar Roda JC.

Daar liet de gewezen jeugdinternational wel snel zien over heel wat talent te beschikken. Hij liet tot dusver acht goals en vijf assists in 38 wedstrijden optekenen bij de Nederlandse tweedeklasser. Die prestaties sprongen in het oog bij Toulouse, dat de Nederlandse markt goed in de gaten houdt. Zo haalden ze bijvoorbeeld ook al Branco van den Boomen en Thijs Dallinga weg uit de Keuken Kampioen Divisie.

NJET
Limbombe was dus hun volgende doelwit en ze legden zelfs een bod neer. Toulouse had 800.000 euro veil en met bonussen zou zelfs de kaap van 1 miljoen gehaald worden. Dat zou een fraai bedrag zijn voor Roda, dat Limbombe een jaar geleden nog transfervrij binnenhaalde. De Nederlanders legden de aanbieding echter naast zich neer. Het lijkt er niet op dat Toulouse van plan is om nog een bod neer te leggen.

Had Roda hem moeten laten vertrekken?

Meest recent

Hayen keert kar: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

0
0
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

88
88
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

126
126
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

38
38
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

24
24
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

156
156
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

224
224
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

27
27
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

568
568
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

108
108
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

416
416
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

220
220
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

110
110
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

738
738
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

176
176
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

251
251
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

190
190
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

173
173
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

417
417
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

29
29
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

222
222
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

74
74
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

477
477
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

265
265

Meer sportnieuws