'Toulouse grijpt naast Belgische revelatie'

door
'Toulouse grijpt naast Belgische revelatie'

Toulouse keerde dit seizoen na twee jaar afwezigheid terug in de Franse Ligue 1, nadat het vorig seizoen de titel wist te veroveren op het tweede niveau. Dat deed de Zuid-Franse club met een Belg, want sinds de zomer van 2020 is Brecht Dejaegere er aan de slag. De 31-jarige middenvelder werd destijds van de bank van AA Gent verlost en groeide er zelfs uit tot aanvoerder.


Bijna had Toulouse deze zomer echter nog een tweede Belg aan boord gehaald, want L'Equipe weet dat ze geprobeerd hebben om Bryan Limbombe binnen te halen. De 21-jarige flankaanvaller is de jongere broer van Stallone en Anthony Limbombe en genoot zijn jeugdopleiding bij KRC Genk, waar hij echter niet kon doorbreken. Na amper negen matchen in het A-elftal lieten de Limburgers hem een jaar geleden vertrekken naar Roda JC.

Daar liet de gewezen jeugdinternational wel snel zien over heel wat talent te beschikken. Hij liet tot dusver acht goals en vijf assists in 38 wedstrijden optekenen bij de Nederlandse tweedeklasser. Die prestaties sprongen in het oog bij Toulouse, dat de Nederlandse markt goed in de gaten houdt. Zo haalden ze bijvoorbeeld ook al Branco van den Boomen en Thijs Dallinga weg uit de Keuken Kampioen Divisie.

NJET
Limbombe was dus hun volgende doelwit en ze legden zelfs een bod neer. Toulouse had 800.000 euro veil en met bonussen zou zelfs de kaap van 1 miljoen gehaald worden. Dat zou een fraai bedrag zijn voor Roda, dat Limbombe een jaar geleden nog transfervrij binnenhaalde. De Nederlanders legden de aanbieding echter naast zich neer. Het lijkt er niet op dat Toulouse van plan is om nog een bod neer te leggen.

Had Roda hem moeten laten vertrekken?

Meest recent

Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

0
0
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

22
22
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

44
44
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

72
72
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

39
39
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

194
194
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

30
30
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

106
106
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

207
207
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

112
112
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

129
129
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

215
215
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

86
86
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

332
332
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

305
305
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

555
555
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

118
118
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

305
305
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

198
198
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

345
345
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

434
434
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

82
82
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

887
887

Meer sportnieuws