'Toulouse grijpt naast Belgische revelatie'

door
'Toulouse grijpt naast Belgische revelatie'

Toulouse keerde dit seizoen na twee jaar afwezigheid terug in de Franse Ligue 1, nadat het vorig seizoen de titel wist te veroveren op het tweede niveau. Dat deed de Zuid-Franse club met een Belg, want sinds de zomer van 2020 is Brecht Dejaegere er aan de slag. De 31-jarige middenvelder werd destijds van de bank van AA Gent verlost en groeide er zelfs uit tot aanvoerder.


Bijna had Toulouse deze zomer echter nog een tweede Belg aan boord gehaald, want L'Equipe weet dat ze geprobeerd hebben om Bryan Limbombe binnen te halen. De 21-jarige flankaanvaller is de jongere broer van Stallone en Anthony Limbombe en genoot zijn jeugdopleiding bij KRC Genk, waar hij echter niet kon doorbreken. Na amper negen matchen in het A-elftal lieten de Limburgers hem een jaar geleden vertrekken naar Roda JC.

Daar liet de gewezen jeugdinternational wel snel zien over heel wat talent te beschikken. Hij liet tot dusver acht goals en vijf assists in 38 wedstrijden optekenen bij de Nederlandse tweedeklasser. Die prestaties sprongen in het oog bij Toulouse, dat de Nederlandse markt goed in de gaten houdt. Zo haalden ze bijvoorbeeld ook al Branco van den Boomen en Thijs Dallinga weg uit de Keuken Kampioen Divisie.

NJET
Limbombe was dus hun volgende doelwit en ze legden zelfs een bod neer. Toulouse had 800.000 euro veil en met bonussen zou zelfs de kaap van 1 miljoen gehaald worden. Dat zou een fraai bedrag zijn voor Roda, dat Limbombe een jaar geleden nog transfervrij binnenhaalde. De Nederlanders legden de aanbieding echter naast zich neer. Het lijkt er niet op dat Toulouse van plan is om nog een bod neer te leggen.

Had Roda hem moeten laten vertrekken?

Meest recent

Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

21
21
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

68
68
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

331
331
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

15
15
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

76
76
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

102
102
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

128
128
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

82
82
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

66
66
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

186
186
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

235
235
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

100
100
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

146
146
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

358
358
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

309
309
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

108
108
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

174
174
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

334
334
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

151
151
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

122
122
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

158
158
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

541
541
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

103
103
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

616
616
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

1131
1131

Meer sportnieuws