OH Leuven heeft begeerde spits eindelijk beet

door
OH Leuven heeft begeerde spits eindelijk beet

OH Leuven heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want met negen op vijftien draait het netjes mee in de subtop. Afgelopen weekend boekte het nog een knappe zege op Sclessin, waar het Standard met 1-3 wist te kloppen ondanks dat het bijna een helft met een man minder moest spelen. Op die manier werd bijna vergeten dat Marc Brys zeer weinig aanvallende opties tot zijn beschikking heeft.


OHL zag in de zomer met Sory Kaba, Kaveh Rezaei, Daan Vekemans en Arthur Allemeersch maar liefst vier centrumspitsen vertrekken, terwijl er geen enkele vervanger kwam. Daardoor bleef enkel Mykola Kukharevych nog over, maar die kon nog niet echt overtuigen. Daardoor begon Brys met jeugdproduct Nachon Nsingi aan het seizoen, maar die zal na zijn rode kaart op Sclessin mogelijk enkele matchen moeten missen.

Maar Brys heeft nu toch een extra optie achter de hand. "De Poolse aanvaller Aleksander Buksa komt naar OH Leuven. De 19-jarige spits komt voor één seizoen op uitleenbasis van het Italiaanse Genoa FC. De Leuvenaars bedongen ook een aankoopoptie", meldt OHL op zijn officiële kanalen.

EERSTE VERSTERKING
De komst van de jonge Pool zat al even in de pijplijn, maar is nu ook eindelijk officieel rond. Daar is Brys zeer tevreden mee. "Ik ben blij dat we met Aleksander Buksa onze eerste aanvallende versterking te pakken hebben. Buksa is een groot talent met een enorm potentieel", reageert de coach.


LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Moet OHL nog een spits halen?

Meest recent

Napoli wipt Milan: uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

4
4
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

20
20
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

198
198
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

319
319
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

142
142
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

193
193
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1062
1062
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

273
273
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

309
309
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

116
116
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

299
299
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

157
157
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

72
72
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

75
75
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

753
753
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

154
154
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

440
440
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

115
115
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

546
546
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

260
260
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

783
783
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

195
195
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

228
228
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

466
466
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

84
84

Meer sportnieuws