Albert heeft slecht nieuws voor Vanaken

door
Albert heeft slecht nieuws voor Vanaken

Bij Club Brugge hadden ze er deze zomer wel rekening mee gehouden dat ze een paar sterkhouders zouden kunnen verliezen, maar een vertrek van Hans Vanaken behoorde zeker niet tot de verwachte scenario's. Maar in de laatste week van de mercato lijkt de kans plots reëel dat de draaischijf het Jan Breydelstadion nog zal verlaten, want hij heeft zijn zinnen gezet op een transfer naar West Ham.


De Engelsen brachten al tevergeefs een bod van 10 miljoen euro uit, maar de gesprekken tussen alle partijen blijven in ieder geval wel verdergaan. Vanaken wil graag zijn naar eigen zeggen laatste kans op een transfer naar een topcompetitie grijpen. Maar Philippe Albert is er niet helemaal van overtuigd dat dat wel zo'n goed idee zou zijn.

"Ik ben niet zeker dat hij een onbetwiste titularis zou zijn bij West Ham", oppert de ex-Rode Duivel, die zelf een Premier League-verleden heeft bij Newcastle, bij RTBF. "De Premier League, dat is een heel andere wereld. Alles gaat vijf of zes keer sneller en er zijn veel meer fysieke duels."

BETER BLIJVEN
Vele analisten vinden dat Club Brugge Vanaken zijn transfer moet gunnen, maar Albert schaart zich dus in het kamp dat vindt dat hij beter in Brugge kan blijven. " Voor mij moet hij bij Club Brugge blijven. Hij is daar helemaal open gebloeid, de supporters dragen hem op handen. Soms is het beter om gewoon te blijven waar je bent."

LEES OOK: 'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Kan Vanaken beter bij Club Brugge blijven?

Meest recent

'Totale leegloop bij KRC Genk: recordzomer op til'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

7
7
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

194
194
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

29
29
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

238
238
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

273
273
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

247
247
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

181
181
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

259
259
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

124
124
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

78
78
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

83
83
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

97
97
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

62
62
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

37
37
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

265
265
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

270
270
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

96
96
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

440
440
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

206
206
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

283
283
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

84
84
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

50
50
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

187
187
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

88
88

Meer sportnieuws