'Lang krijgt zwaar blessureverdict te horen'

805 stemmen
'Lang krijgt zwaar blessureverdict te horen'

Club Brugge lijkt weer helemaal in het zadel te zitten, want vorig weekend boekte het tegen KV Kortrijk zijn tweede zege op rij. Daarmee nestelt het zich ook weer helemaal in het spoor van leiders Genk en Antwerp, maar desondanks is niet alles rozengeur en maneschijn in het Jan Breydelstadion. Zo beleefde Noa Lang zondag een pijnlijke invalbeurt.


De Nederlander was de voorbije wedstrijden telkens invaller omwille van een mogelijke transfer. Tegen KVK kwam hij 71 minuten tussen de lijnen, maar amper vijf minuten later zat zijn wedstrijd er al op. De aanvaller verstapte zich volledig bij het trappen van een voorzet, waarbij zijn enkel helemaal dubbel klapte. De actie zag er niet alleen bijzonder pijnlijk uit, maar heeft ook zware gevolgen.

Het Laatste Nieuws weet dat verder onderzoek maandag aan het licht gebracht heeft dat Lang minstens vier à zes weken aan de kant zal moeten blijven. Daarmee lijkt hij stilaan definitief een streep te mogen zetten door een transfer, want de deadline verstrijkt in de meeste landen binnen de twee weken en de meeste teams zullen niet zwaar investeren in een geblesseerde speler.

CHAMPIONS LEAGUE
Lang lijkt dus in Brugge te blijven, maar daar zal hij wel de start van de campagne in de Champions League moeten missen. Hij zal alvast de eerste twee speeldagen aan zich moeten laten voorbijgaan en mist dus een belangrijke kans om zich weer in de kijker te spelen voor een transfer volgende zomer. Ook de komende interlands met Oranje, dat eind september in de Nations League onder meer tegen de Rode Duivels speelt, komen in gevaar.

LEES OOK: Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Zal Lang nog zijn beste niveau halen bij Club na deze klap?

Meest recent

Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

46
46
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

114
114
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

106
106
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

88
88
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

64
64
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

79
79
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

207
207
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

212
212
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

83
83
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

38
38
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

73
73
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

502
502
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

181
181
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

437
437
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

479
479
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

165
165
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

87
87
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

236
236
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

135
135
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

88
88
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

333
333
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

254
254
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

107
107
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

107
107
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

274
274

Meer sportnieuws