'Lang krijgt zwaar blessureverdict te horen'

805 stemmen
'Lang krijgt zwaar blessureverdict te horen'

Club Brugge lijkt weer helemaal in het zadel te zitten, want vorig weekend boekte het tegen KV Kortrijk zijn tweede zege op rij. Daarmee nestelt het zich ook weer helemaal in het spoor van leiders Genk en Antwerp, maar desondanks is niet alles rozengeur en maneschijn in het Jan Breydelstadion. Zo beleefde Noa Lang zondag een pijnlijke invalbeurt.


De Nederlander was de voorbije wedstrijden telkens invaller omwille van een mogelijke transfer. Tegen KVK kwam hij 71 minuten tussen de lijnen, maar amper vijf minuten later zat zijn wedstrijd er al op. De aanvaller verstapte zich volledig bij het trappen van een voorzet, waarbij zijn enkel helemaal dubbel klapte. De actie zag er niet alleen bijzonder pijnlijk uit, maar heeft ook zware gevolgen.

Het Laatste Nieuws weet dat verder onderzoek maandag aan het licht gebracht heeft dat Lang minstens vier à zes weken aan de kant zal moeten blijven. Daarmee lijkt hij stilaan definitief een streep te mogen zetten door een transfer, want de deadline verstrijkt in de meeste landen binnen de twee weken en de meeste teams zullen niet zwaar investeren in een geblesseerde speler.

CHAMPIONS LEAGUE
Lang lijkt dus in Brugge te blijven, maar daar zal hij wel de start van de campagne in de Champions League moeten missen. Hij zal alvast de eerste twee speeldagen aan zich moeten laten voorbijgaan en mist dus een belangrijke kans om zich weer in de kijker te spelen voor een transfer volgende zomer. Ook de komende interlands met Oranje, dat eind september in de Nations League onder meer tegen de Rode Duivels speelt, komen in gevaar.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Zal Lang nog zijn beste niveau halen bij Club na deze klap?

Meest recent

'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

28
28
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

15
15
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

123
123
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

62
62
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

88
88
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

161
161
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

33
33
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

29
29
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

115
115
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

412
412
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

192
192
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

185
185
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

125
125
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

84
84
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

417
417
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

325
325
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

142
142
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

139
139
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

127
127
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

23
23
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

125
125
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

540
540
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

339
339
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

220
220
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

201
201

Meer sportnieuws