'Lang krijgt zwaar blessureverdict te horen'

door
'Lang krijgt zwaar blessureverdict te horen'

Club Brugge lijkt weer helemaal in het zadel te zitten, want vorig weekend boekte het tegen KV Kortrijk zijn tweede zege op rij. Daarmee nestelt het zich ook weer helemaal in het spoor van leiders Genk en Antwerp, maar desondanks is niet alles rozengeur en maneschijn in het Jan Breydelstadion. Zo beleefde Noa Lang zondag een pijnlijke invalbeurt.


De Nederlander was de voorbije wedstrijden telkens invaller omwille van een mogelijke transfer. Tegen KVK kwam hij 71 minuten tussen de lijnen, maar amper vijf minuten later zat zijn wedstrijd er al op. De aanvaller verstapte zich volledig bij het trappen van een voorzet, waarbij zijn enkel helemaal dubbel klapte. De actie zag er niet alleen bijzonder pijnlijk uit, maar heeft ook zware gevolgen.

Het Laatste Nieuws weet dat verder onderzoek maandag aan het licht gebracht heeft dat Lang minstens vier à zes weken aan de kant zal moeten blijven. Daarmee lijkt hij stilaan definitief een streep te mogen zetten door een transfer, want de deadline verstrijkt in de meeste landen binnen de twee weken en de meeste teams zullen niet zwaar investeren in een geblesseerde speler.

CHAMPIONS LEAGUE
Lang lijkt dus in Brugge te blijven, maar daar zal hij wel de start van de campagne in de Champions League moeten missen. Hij zal alvast de eerste twee speeldagen aan zich moeten laten voorbijgaan en mist dus een belangrijke kans om zich weer in de kijker te spelen voor een transfer volgende zomer. Ook de komende interlands met Oranje, dat eind september in de Nations League onder meer tegen de Rode Duivels speelt, komen in gevaar.

LEES OOK: Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

Zal Lang nog zijn beste niveau halen bij Club na deze klap?

Meest recent

Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

26
26
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

93
93
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

27
27
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

89
89
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

92
92
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

69
69
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

84
84
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

72
72
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

142
142
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

105
105
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

552
552
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

444
444
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

161
161
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

155
155
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

204
204
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

259
259
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

170
170
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

138
138
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

211
211
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

60
60
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

88
88
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

346
346
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

299
299
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

296
296

Meer sportnieuws