'Verrassende club meldt zich voor Trossard'

door
'Verrassende club meldt zich voor Trossard'

Het seizoensbegin heeft in de Premier League al enkele stevige verrassingen in petto gehad. Er zullen maar weinigen verwacht hebben dat Manchester United en West Ham momenteel nog de enige puntenloze teams zouden zijn, terwijl ook Arsenal een eerder verrassende leider is. In hun spoor weet ook Brighton & Hove Albion zich opmerkelijk staande te houden.


De Seagulls begonnen met een stunt op Old Trafford en daarna volgden nog een gelijkspel tegen Newcastle United en een zege op West Ham. Met zeven op negen staan ze momenteel naast onder meer Manchester City en Tottenham in het klassement. Leandro Trossard is daarbij weer één van de uitblinkers en de Rode Duivel opende op West Ham vorig weekend zijn rekening dit seizoen. 

De 27-jarige aanvaller groeide de voorbije jaren uit tot één van de smaakmakers in een attractief voetballend elftal en het hoeft dan ook niet te verbazen dat er interesse is. Journalist Pete O'Rourke stelt dat Everton zich nu gemeld zou hebben voor Trossard. De Toffees zien in onze landgenoot de ideale vervanger voor Anthony Gordon, die het hof gemaakt wordt door Chelsea.

ONANA
Everton wist eerder deze zomer met Amadou Onana al een Rode Duivel te strikken, maar de kans lijkt eerder klein dat Trossard dezelfde stap zal zetten. Everton wist vorig seizoen immers maar op het nippertje degradatie te vermijden en heeft ook nu weer met een één op negen zijn start gemist. Een stap vooruit lijkt dat dus zeker niet te zijn. De enige factor in het voordeel van een transfer is dat Trossard in zijn laatste contractjaar zit, maar Brighton zou van plan zijn hem een nieuwe overeenkomst voor te schotelen.


Zou dat een goede stap zijn voor hem?

Meest recent

Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

80
80
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

129
129
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

199
199
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

738
738
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

281
281
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

278
278
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

297
297
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

789
789
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

26
26
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

216
216
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

364
364
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

198
198
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

70
70
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

312
312
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

99
99
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

105
105
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

266
266
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

393
393
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

136
136
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

117
117
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

198
198
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

257
257
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

1290
1290
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

216
216

Meer sportnieuws