'Verrassende club meldt zich voor Trossard'

401 stemmen
'Verrassende club meldt zich voor Trossard'

Het seizoensbegin heeft in de Premier League al enkele stevige verrassingen in petto gehad. Er zullen maar weinigen verwacht hebben dat Manchester United en West Ham momenteel nog de enige puntenloze teams zouden zijn, terwijl ook Arsenal een eerder verrassende leider is. In hun spoor weet ook Brighton & Hove Albion zich opmerkelijk staande te houden.


De Seagulls begonnen met een stunt op Old Trafford en daarna volgden nog een gelijkspel tegen Newcastle United en een zege op West Ham. Met zeven op negen staan ze momenteel naast onder meer Manchester City en Tottenham in het klassement. Leandro Trossard is daarbij weer één van de uitblinkers en de Rode Duivel opende op West Ham vorig weekend zijn rekening dit seizoen. 

De 27-jarige aanvaller groeide de voorbije jaren uit tot één van de smaakmakers in een attractief voetballend elftal en het hoeft dan ook niet te verbazen dat er interesse is. Journalist Pete O'Rourke stelt dat Everton zich nu gemeld zou hebben voor Trossard. De Toffees zien in onze landgenoot de ideale vervanger voor Anthony Gordon, die het hof gemaakt wordt door Chelsea.

ONANA
Everton wist eerder deze zomer met Amadou Onana al een Rode Duivel te strikken, maar de kans lijkt eerder klein dat Trossard dezelfde stap zal zetten. Everton wist vorig seizoen immers maar op het nippertje degradatie te vermijden en heeft ook nu weer met een één op negen zijn start gemist. Een stap vooruit lijkt dat dus zeker niet te zijn. De enige factor in het voordeel van een transfer is dat Trossard in zijn laatste contractjaar zit, maar Brighton zou van plan zijn hem een nieuwe overeenkomst voor te schotelen.


Zou dat een goede stap zijn voor hem?

Meest recent

'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

38
38
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

30
30
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

42
42
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

32
32
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

59
59
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

283
283
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

147
147
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

416
416
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

427
427
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

140
140
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

79
79
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

225
225
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

124
124
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

82
82
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

320
320
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

245
245
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

102
102
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

100
100
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

267
267
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

169
169
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

410
410
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

142
142
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

97
97
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

228
228
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

37
37

Meer sportnieuws