'Verrassende club meldt zich voor Trossard'

door
'Verrassende club meldt zich voor Trossard'

Het seizoensbegin heeft in de Premier League al enkele stevige verrassingen in petto gehad. Er zullen maar weinigen verwacht hebben dat Manchester United en West Ham momenteel nog de enige puntenloze teams zouden zijn, terwijl ook Arsenal een eerder verrassende leider is. In hun spoor weet ook Brighton & Hove Albion zich opmerkelijk staande te houden.


De Seagulls begonnen met een stunt op Old Trafford en daarna volgden nog een gelijkspel tegen Newcastle United en een zege op West Ham. Met zeven op negen staan ze momenteel naast onder meer Manchester City en Tottenham in het klassement. Leandro Trossard is daarbij weer één van de uitblinkers en de Rode Duivel opende op West Ham vorig weekend zijn rekening dit seizoen. 

De 27-jarige aanvaller groeide de voorbije jaren uit tot één van de smaakmakers in een attractief voetballend elftal en het hoeft dan ook niet te verbazen dat er interesse is. Journalist Pete O'Rourke stelt dat Everton zich nu gemeld zou hebben voor Trossard. De Toffees zien in onze landgenoot de ideale vervanger voor Anthony Gordon, die het hof gemaakt wordt door Chelsea.

ONANA
Everton wist eerder deze zomer met Amadou Onana al een Rode Duivel te strikken, maar de kans lijkt eerder klein dat Trossard dezelfde stap zal zetten. Everton wist vorig seizoen immers maar op het nippertje degradatie te vermijden en heeft ook nu weer met een één op negen zijn start gemist. Een stap vooruit lijkt dat dus zeker niet te zijn. De enige factor in het voordeel van een transfer is dat Trossard in zijn laatste contractjaar zit, maar Brighton zou van plan zijn hem een nieuwe overeenkomst voor te schotelen.


Zou dat een goede stap zijn voor hem?

Meest recent

DAZN & Pro League scheppen duidelijkheid over speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League was de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

55
55
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

105
105
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

71
71
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

119
119
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

81
81
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

312
312
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

140
140
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

163
163
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

140
140
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

104
104
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

415
415
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

56
56
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

152
152
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

328
328
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

244
244
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

78
78
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

383
383
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

332
332
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

211
211
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

536
536
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

192
192
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

230
230
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

172
172
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

256
256

Meer sportnieuws