'AC Milan zet alweer een Belg op zijn verlanglijst'

222 stemmen
'AC Milan zet alweer een Belg op zijn verlanglijst'

De mercato van AC Milan kleurde deze zomer al zeer Belgisch met de komst van Divock Origi en Charles De Ketelaere. Met ook nog Alexis Saelemaekers spelen er dus al drie landgenoten voor de Rossoneri, maar dat aantal kan de komende dagen nog oplopen. Er is alweer een nieuwe Belg verschenen op het verlanglijstje van Milan.


De Italiaanse kampioen is al de hele zomer op zoek naar versterking voor zijn middenveld na het vertrek van Franck Kessié naar FC Barcelona. Die zoektocht verloopt echter zeer moeizaam. Renato Sanches was lange tijd de prioriteit, maar de Portugees verkoos een transfer naar PSG. Daarna passeerden een pak andere targets zonder succes de revue.

Het laatste doelwit van Milan was Raphael Onyedika (FC Midtjylland), maar ook hij zal niet komen omdat Milan de vraagprijs van zo'n 10 miljoen euro te gortig vindt. Volgens Sportmediaset schakelt Milan daarom door naar niemand minder dan Aster Vranckx. Sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara zouden al contact opgenomen hebben om de onderhandelingen te openen.

HUREN
Alleen zal ook dit dossier niet evident worden, want bij Milan zouden ze aansturen op een uitleenbeurt en dat ziet VfL Wolfsburg niet zitten. Zij lijken enkel bereid om mee te werken aan een definitieve transfer, maar dan zal Milan diep in de buidel moeten tasten. Wolfsburg betaalde vorige zomer nog 8 miljoen euro om Vranckx bij KV Mechelen weg te halen en sindsdien is de waarde van de nog altijd maar 19-jarige Jonge Duivel alleen maar gestegen.

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Vranckx?

Meest recent

Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

12
12
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

70
70
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

22
22
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

70
70
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

28
28
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

75
75
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

166
166
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

355
355
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

189
189
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

625
625
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

52
52
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

438
438
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

901
901
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

104
104
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

244
244
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

186
186
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

345
345
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

87
87
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

46
46
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

619
619
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

80
80
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

284
284
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

60
60
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

263
263

Meer sportnieuws