'AC Milan zet alweer een Belg op zijn verlanglijst'

door
'AC Milan zet alweer een Belg op zijn verlanglijst'

De mercato van AC Milan kleurde deze zomer al zeer Belgisch met de komst van Divock Origi en Charles De Ketelaere. Met ook nog Alexis Saelemaekers spelen er dus al drie landgenoten voor de Rossoneri, maar dat aantal kan de komende dagen nog oplopen. Er is alweer een nieuwe Belg verschenen op het verlanglijstje van Milan.


De Italiaanse kampioen is al de hele zomer op zoek naar versterking voor zijn middenveld na het vertrek van Franck Kessié naar FC Barcelona. Die zoektocht verloopt echter zeer moeizaam. Renato Sanches was lange tijd de prioriteit, maar de Portugees verkoos een transfer naar PSG. Daarna passeerden een pak andere targets zonder succes de revue.

Het laatste doelwit van Milan was Raphael Onyedika (FC Midtjylland), maar ook hij zal niet komen omdat Milan de vraagprijs van zo'n 10 miljoen euro te gortig vindt. Volgens Sportmediaset schakelt Milan daarom door naar niemand minder dan Aster Vranckx. Sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara zouden al contact opgenomen hebben om de onderhandelingen te openen.

HUREN
Alleen zal ook dit dossier niet evident worden, want bij Milan zouden ze aansturen op een uitleenbeurt en dat ziet VfL Wolfsburg niet zitten. Zij lijken enkel bereid om mee te werken aan een definitieve transfer, maar dan zal Milan diep in de buidel moeten tasten. Wolfsburg betaalde vorige zomer nog 8 miljoen euro om Vranckx bij KV Mechelen weg te halen en sindsdien is de waarde van de nog altijd maar 19-jarige Jonge Duivel alleen maar gestegen.

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Vranckx?

Meest recent

Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

56
56
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

70
70
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

67
67
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

53
53
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

118
118
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

25
25
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

43
43
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

244
244
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

184
184
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

179
179
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

128
128
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

101
101
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

163
163
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

58
58
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

99
99
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

290
290
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

130
130
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

438
438
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

152
152
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

394
394
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

126
126
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

245
245
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

133
133
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

578
578

Meer sportnieuws