'AC Milan zet alweer een Belg op zijn verlanglijst'

222 stemmen
'AC Milan zet alweer een Belg op zijn verlanglijst'

De mercato van AC Milan kleurde deze zomer al zeer Belgisch met de komst van Divock Origi en Charles De Ketelaere. Met ook nog Alexis Saelemaekers spelen er dus al drie landgenoten voor de Rossoneri, maar dat aantal kan de komende dagen nog oplopen. Er is alweer een nieuwe Belg verschenen op het verlanglijstje van Milan.


De Italiaanse kampioen is al de hele zomer op zoek naar versterking voor zijn middenveld na het vertrek van Franck Kessié naar FC Barcelona. Die zoektocht verloopt echter zeer moeizaam. Renato Sanches was lange tijd de prioriteit, maar de Portugees verkoos een transfer naar PSG. Daarna passeerden een pak andere targets zonder succes de revue.

Het laatste doelwit van Milan was Raphael Onyedika (FC Midtjylland), maar ook hij zal niet komen omdat Milan de vraagprijs van zo'n 10 miljoen euro te gortig vindt. Volgens Sportmediaset schakelt Milan daarom door naar niemand minder dan Aster Vranckx. Sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara zouden al contact opgenomen hebben om de onderhandelingen te openen.

HUREN
Alleen zal ook dit dossier niet evident worden, want bij Milan zouden ze aansturen op een uitleenbeurt en dat ziet VfL Wolfsburg niet zitten. Zij lijken enkel bereid om mee te werken aan een definitieve transfer, maar dan zal Milan diep in de buidel moeten tasten. Wolfsburg betaalde vorige zomer nog 8 miljoen euro om Vranckx bij KV Mechelen weg te halen en sindsdien is de waarde van de nog altijd maar 19-jarige Jonge Duivel alleen maar gestegen.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Vranckx?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

39
39
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

94
94
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

444
444
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

41
41
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

54
54
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

326
326
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

426
426
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

516
516
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

879
879
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

117
117
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

532
532
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

54
54
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

140
140
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

99
99
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

154
154
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

408
408
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

729
729
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

308
308
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

507
507
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

413
413
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

237
237
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

109
109
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

106
106
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

173
173

Meer sportnieuws