'AC Milan zet alweer een Belg op zijn verlanglijst'

door
'AC Milan zet alweer een Belg op zijn verlanglijst'

De mercato van AC Milan kleurde deze zomer al zeer Belgisch met de komst van Divock Origi en Charles De Ketelaere. Met ook nog Alexis Saelemaekers spelen er dus al drie landgenoten voor de Rossoneri, maar dat aantal kan de komende dagen nog oplopen. Er is alweer een nieuwe Belg verschenen op het verlanglijstje van Milan.


De Italiaanse kampioen is al de hele zomer op zoek naar versterking voor zijn middenveld na het vertrek van Franck Kessié naar FC Barcelona. Die zoektocht verloopt echter zeer moeizaam. Renato Sanches was lange tijd de prioriteit, maar de Portugees verkoos een transfer naar PSG. Daarna passeerden een pak andere targets zonder succes de revue.

Het laatste doelwit van Milan was Raphael Onyedika (FC Midtjylland), maar ook hij zal niet komen omdat Milan de vraagprijs van zo'n 10 miljoen euro te gortig vindt. Volgens Sportmediaset schakelt Milan daarom door naar niemand minder dan Aster Vranckx. Sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara zouden al contact opgenomen hebben om de onderhandelingen te openen.

HUREN
Alleen zal ook dit dossier niet evident worden, want bij Milan zouden ze aansturen op een uitleenbeurt en dat ziet VfL Wolfsburg niet zitten. Zij lijken enkel bereid om mee te werken aan een definitieve transfer, maar dan zal Milan diep in de buidel moeten tasten. Wolfsburg betaalde vorige zomer nog 8 miljoen euro om Vranckx bij KV Mechelen weg te halen en sindsdien is de waarde van de nog altijd maar 19-jarige Jonge Duivel alleen maar gestegen.

LEES OOK: Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Vranckx?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

23
23
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

55
55
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

28
28
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

43
43
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

50
50
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

118
118
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

82
82
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

71
71
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

89
89
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

48
48
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

238
238
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

276
276
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

130
130
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

79
79
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

44
44
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

304
304
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

91
91
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

122
122
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

346
346
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

183
183
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

207
207
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

114
114
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

447
447
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

192
192

Meer sportnieuws