'AC Milan zet alweer een Belg op zijn verlanglijst'

door
'AC Milan zet alweer een Belg op zijn verlanglijst'

De mercato van AC Milan kleurde deze zomer al zeer Belgisch met de komst van Divock Origi en Charles De Ketelaere. Met ook nog Alexis Saelemaekers spelen er dus al drie landgenoten voor de Rossoneri, maar dat aantal kan de komende dagen nog oplopen. Er is alweer een nieuwe Belg verschenen op het verlanglijstje van Milan.


De Italiaanse kampioen is al de hele zomer op zoek naar versterking voor zijn middenveld na het vertrek van Franck Kessié naar FC Barcelona. Die zoektocht verloopt echter zeer moeizaam. Renato Sanches was lange tijd de prioriteit, maar de Portugees verkoos een transfer naar PSG. Daarna passeerden een pak andere targets zonder succes de revue.

Het laatste doelwit van Milan was Raphael Onyedika (FC Midtjylland), maar ook hij zal niet komen omdat Milan de vraagprijs van zo'n 10 miljoen euro te gortig vindt. Volgens Sportmediaset schakelt Milan daarom door naar niemand minder dan Aster Vranckx. Sportieve bazen Paolo Maldini en Ricky Massara zouden al contact opgenomen hebben om de onderhandelingen te openen.

HUREN
Alleen zal ook dit dossier niet evident worden, want bij Milan zouden ze aansturen op een uitleenbeurt en dat ziet VfL Wolfsburg niet zitten. Zij lijken enkel bereid om mee te werken aan een definitieve transfer, maar dan zal Milan diep in de buidel moeten tasten. Wolfsburg betaalde vorige zomer nog 8 miljoen euro om Vranckx bij KV Mechelen weg te halen en sindsdien is de waarde van de nog altijd maar 19-jarige Jonge Duivel alleen maar gestegen.

LEES OOK: 'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Zou AC Milan een goede stap zijn voor Vranckx?

Meest recent

'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

3
3
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

88
88
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

25
25
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

83
83
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

116
116
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

156
156
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

321
321
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

351
351
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

32
32
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

89
89
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

237
237
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

44
44
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

94
94
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

80
80
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

220
220
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

291
291
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1103
1103
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

59
59
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

663
663
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

391
391
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

164
164
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

160
160
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

975
975
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

714
714

Meer sportnieuws