'Westerlo pakt uit met Turkse belofteninternational'

door
'Westerlo pakt uit met Turkse belofteninternational'

Westerlo legde zondagavond hét spektakelstuk van de vijfde speeldag in de Jupiler Pro League op tafel, maar bleef uiteindelijk wel achter met lege handen. Het gaf in het slotkwartier een 2-4-voorsprong nog helemaal weg en ging uiteindelijk met 5-4 onderuit op KV Mechelen. De Kemphanen lijken die nederlaag wel snel door te spoelen met een extra versterking.


Het lijkt er immers op dat Westerlo snel zal kunnen rekenen op de diensten van Muhammed Gümüskaya. De 21-jarige Turk legt nog deze week zijn medische testen af in het Kuipje, waarna hij een contract voor vier seizoenen zal tekenen. Dat meldt Gazet van Antwerpen. Westerlo maakt daarmee opnieuw gebruik van zijn Turkse connecties, die hen eerder deze zomer al Halil Akbunar (Göztepe) en Ravil Tagir (Basaksehir) opleverden.

Gümüskaya is een jeugdproduct van Fenerbahçe, waar hij in 2019 ook doorstroomde tot de A-kern. Volledig doorbreken lukte hem echter niet met amper 22 wedstrijden in de hoofdmacht, waarin hij goed was voor één goal en één assist. De voorbije seizoenen werd de middenvelder ook al uitgeleend aan Boluspor en Giresunspor.

INTERNATIONAL
Deze zomer keerde Gümüskaya terug bij Fener, maar hij komt er ondanks een contract tot 2026 niet voor in de plannen. Enkel in de Champions League-voorrondewedstrijden tegen Dynamo Kiev haalde hij de selectie, maar van de bank kwam hij niet. Gümüskaya is wel een vaste waarde bij de Turkse nationale jeugdelftallen en verzamelde zowel voor de nationale U21 als U23 al de nodige caps.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Goede aanwinst voor Westerlo?

Meest recent

Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

0
0
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

88
88
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

212
212
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

189
189
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

276
276
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

219
219
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

51
51
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

655
655
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

495
495
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

87
87
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

382
382
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

308
308
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

146
146
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

774
774
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

156
156
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

61
61
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

147
147
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

178
178
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

922
922
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

173
173
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

260
260
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

119
119
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

249
249
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

1208
1208

Meer sportnieuws