'Westerlo pakt uit met Turkse belofteninternational'

stemmen
'Westerlo pakt uit met Turkse belofteninternational'

Westerlo legde zondagavond hét spektakelstuk van de vijfde speeldag in de Jupiler Pro League op tafel, maar bleef uiteindelijk wel achter met lege handen. Het gaf in het slotkwartier een 2-4-voorsprong nog helemaal weg en ging uiteindelijk met 5-4 onderuit op KV Mechelen. De Kemphanen lijken die nederlaag wel snel door te spoelen met een extra versterking.


Het lijkt er immers op dat Westerlo snel zal kunnen rekenen op de diensten van Muhammed Gümüskaya. De 21-jarige Turk legt nog deze week zijn medische testen af in het Kuipje, waarna hij een contract voor vier seizoenen zal tekenen. Dat meldt Gazet van Antwerpen. Westerlo maakt daarmee opnieuw gebruik van zijn Turkse connecties, die hen eerder deze zomer al Halil Akbunar (Göztepe) en Ravil Tagir (Basaksehir) opleverden.

Gümüskaya is een jeugdproduct van Fenerbahçe, waar hij in 2019 ook doorstroomde tot de A-kern. Volledig doorbreken lukte hem echter niet met amper 22 wedstrijden in de hoofdmacht, waarin hij goed was voor één goal en één assist. De voorbije seizoenen werd de middenvelder ook al uitgeleend aan Boluspor en Giresunspor.

INTERNATIONAL
Deze zomer keerde Gümüskaya terug bij Fener, maar hij komt er ondanks een contract tot 2026 niet voor in de plannen. Enkel in de Champions League-voorrondewedstrijden tegen Dynamo Kiev haalde hij de selectie, maar van de bank kwam hij niet. Gümüskaya is wel een vaste waarde bij de Turkse nationale jeugdelftallen en verzamelde zowel voor de nationale U21 als U23 al de nodige caps.

Goede aanwinst voor Westerlo?

Meest recent

KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

3
3
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

123
123
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

17
17
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

212
212
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

159
159
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

195
195
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

95
95
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1058
1058
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

80
80
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

41
41
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

269
269
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

182
182
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

222
222
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

171
171
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

198
198
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

455
455
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

817
817
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

43
43
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

667
667
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

240
240
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

143
143
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

226
226
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

170
170
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

66
66
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

104
104

Meer sportnieuws