Westerlo gelooft de ogen niet: "Dit is gewoon klote"

126
Westerlo gelooft de ogen niet:

De vijfde speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een knotsgekke partij tussen KV Mechelen en Westerlo. De promovendus leek op weg naar een knappe zege Achter de Kazerne toen het 2-4 voor stond, maar in het slotkwartier gaven ze die voorsprong nog helemaal weg. Dankzij twee goals van de 18-jarige debutant Milan Robberechts won de thuisploeg uiteindelijk nog met 5-4.


De fans van KVM en de neutrale voetballiefhebber smulden natuurlijk van die ontknoping, maar bij Westerlo bleven ze vooral vol ongeloof achter. Trainer Jonas De Roeck had meteen gezien waar het bij zijn ploeg fout gelopen was. "Dit is misschien het verschil tussen eerste en tweede klasse. We moeten op zo'n momenten minder risico's nemen en minder op emotie spelen als ploeg. Het is de verdienste van Mechelen dat ze bleven pushen. Het is zuur, want we verdienen vandaag meer, maar hier leert de jonge groep ook uit", verklaarde hij aan Sporza.

De spelers waren dan weer minder nuchter in hun reactie. "Het is gewoon klote", wond Rubin Seigers er geen doekjes om. "Als je 2-4 voor staat met nog 20 minuten te spelen, is het extra pijnlijk dat je het alsnog weggeeft. 5 tegendoelpunten is uiteraard te veel, maar Mechelen had ook het geluk mee en we scoorden er zelf 4."

MIDDENMOOT
Westerlo mag wel nog steeds zeer tevreden zijn over zijn start, want met zes op vijftien prijkt het voorlopig in de buik van het klassement. Al zullen ze uiteraard wel balen, want met drie punten meer hadden ze in de subtop gestaan. KV Mechelen maakt dan weer een mooie sprong en staat met zeven punten momenteel op een achtste plaats.

LEES OOK: Nikola Storm weet het zeker: “Zij worden kampioen”

Heeft Westerlo de nederlaag aan zichzelf te wijten?

Meest recent

Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

2
2
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

15
15
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

23
23
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

60
60
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

140
140
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

173
173
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

90
90
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

100
100
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

182
182
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

138
138
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

227
227
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

280
280
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

182
182
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

218
218
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

101
101
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

82
82
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

234
234
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

129
129
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

230
230
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

898
898
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

105
105
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

177
177
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

207
207
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

256
256

Meer sportnieuws