Westerlo gelooft de ogen niet: "Dit is gewoon klote"

126 stemmen
Westerlo gelooft de ogen niet:

De vijfde speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een knotsgekke partij tussen KV Mechelen en Westerlo. De promovendus leek op weg naar een knappe zege Achter de Kazerne toen het 2-4 voor stond, maar in het slotkwartier gaven ze die voorsprong nog helemaal weg. Dankzij twee goals van de 18-jarige debutant Milan Robberechts won de thuisploeg uiteindelijk nog met 5-4.


De fans van KVM en de neutrale voetballiefhebber smulden natuurlijk van die ontknoping, maar bij Westerlo bleven ze vooral vol ongeloof achter. Trainer Jonas De Roeck had meteen gezien waar het bij zijn ploeg fout gelopen was. "Dit is misschien het verschil tussen eerste en tweede klasse. We moeten op zo'n momenten minder risico's nemen en minder op emotie spelen als ploeg. Het is de verdienste van Mechelen dat ze bleven pushen. Het is zuur, want we verdienen vandaag meer, maar hier leert de jonge groep ook uit", verklaarde hij aan Sporza.

De spelers waren dan weer minder nuchter in hun reactie. "Het is gewoon klote", wond Rubin Seigers er geen doekjes om. "Als je 2-4 voor staat met nog 20 minuten te spelen, is het extra pijnlijk dat je het alsnog weggeeft. 5 tegendoelpunten is uiteraard te veel, maar Mechelen had ook het geluk mee en we scoorden er zelf 4."

MIDDENMOOT
Westerlo mag wel nog steeds zeer tevreden zijn over zijn start, want met zes op vijftien prijkt het voorlopig in de buik van het klassement. Al zullen ze uiteraard wel balen, want met drie punten meer hadden ze in de subtop gestaan. KV Mechelen maakt dan weer een mooie sprong en staat met zeven punten momenteel op een achtste plaats.

LEES OOK: 'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

Heeft Westerlo de nederlaag aan zichzelf te wijten?

Meest recent

STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

4
4
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

13
13
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

46
46
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

16
16
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

52
52
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

137
137
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

279
279
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

175
175
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

556
556
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

46
46
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

406
406
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

813
813
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

103
103
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

229
229
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

178
178
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

331
331
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

82
82
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

45
45
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

594
594
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

276
276
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

59
59
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

261
261
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

192
192

Meer sportnieuws