Westerlo gelooft de ogen niet: "Dit is gewoon klote"

door
Westerlo gelooft de ogen niet:

De vijfde speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een knotsgekke partij tussen KV Mechelen en Westerlo. De promovendus leek op weg naar een knappe zege Achter de Kazerne toen het 2-4 voor stond, maar in het slotkwartier gaven ze die voorsprong nog helemaal weg. Dankzij twee goals van de 18-jarige debutant Milan Robberechts won de thuisploeg uiteindelijk nog met 5-4.


De fans van KVM en de neutrale voetballiefhebber smulden natuurlijk van die ontknoping, maar bij Westerlo bleven ze vooral vol ongeloof achter. Trainer Jonas De Roeck had meteen gezien waar het bij zijn ploeg fout gelopen was. "Dit is misschien het verschil tussen eerste en tweede klasse. We moeten op zo'n momenten minder risico's nemen en minder op emotie spelen als ploeg. Het is de verdienste van Mechelen dat ze bleven pushen. Het is zuur, want we verdienen vandaag meer, maar hier leert de jonge groep ook uit", verklaarde hij aan Sporza.

De spelers waren dan weer minder nuchter in hun reactie. "Het is gewoon klote", wond Rubin Seigers er geen doekjes om. "Als je 2-4 voor staat met nog 20 minuten te spelen, is het extra pijnlijk dat je het alsnog weggeeft. 5 tegendoelpunten is uiteraard te veel, maar Mechelen had ook het geluk mee en we scoorden er zelf 4."

MIDDENMOOT
Westerlo mag wel nog steeds zeer tevreden zijn over zijn start, want met zes op vijftien prijkt het voorlopig in de buik van het klassement. Al zullen ze uiteraard wel balen, want met drie punten meer hadden ze in de subtop gestaan. KV Mechelen maakt dan weer een mooie sprong en staat met zeven punten momenteel op een achtste plaats.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

Heeft Westerlo de nederlaag aan zichzelf te wijten?

Meest recent

Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

0
0
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

7
7
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

331
331
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

241
241
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

201
201
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

37
37
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

254
254
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

128
128
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

707
707
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

414
414
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

593
593
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

117
117
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

513
513
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

68
68
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

522
522
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

350
350
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

279
279
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

175
175
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

386
386
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

381
381
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

545
545
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

48
48
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

412
412
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

237
237

Meer sportnieuws