Assist Saelemaekers bezorgt Milan punt, PSG scoort 7 keer

door
Assist Saelemaekers bezorgt Milan punt, PSG scoort 7 keer

AC Milan is er op de tweede speeldag in de Serie A niet in geslaagd zijn maximum te behouden. In de topper tegen Atalanta moest het vrede nemen met een punt, waarvoor het zijn drie Belgische invallers mocht danken. In Frankrijk heeft PSG dan weer snoeihard uitgehaald. Voormalig kampioen Lille werd in eigen stadion met 1-7 vernederd.


De Rossoneri hadden het in Bergamo niet makkelijk en kwamen na een halfuur op achterstand na een goal van Ruslan Malinovskyi. Die achterstand bleef ook in de tweede helft op het bord staan en dus moest Stefano Pioli ingrijpen. Vlak voor het uur bracht hij Charles De Ketelaere tussen de lijnen en in minuut 66 kwamen daar ook nog eens Divock Origi en Alexis Saelemaekers bij.

Het was uiteindelijk die laatste die mee beslissend zou zijn. Amper twee minuten na zijn invalbeurt nam Saelemaekers een hoekschop slim en snel tot bij Bennacer, die zijn tegenstander uitkapte en knap in de verste hoek plaatste. Daar zou het uiteindelijk ook bij blijven.

PSG WEERGALOOS
In de Ligue 1 lijkt er dit seizoen geen maat te zullen staan op Paris Saint-Germain. Dat vrat zondag Lille met huid en haar op en ging met maar liefst 1-7 winnen in Rijsel, onder impuls van zijn supertrio. Neymar was de absolute uitblinker met maar liefst twee goals en drie assists, terwijl Kylian Mbappé een hattrick liet noteren. Ook Lionel Messi speelde sterk en liet een goal en een assist noteren. Na drie speeldagen heeft PSG uiteraard het maximum van de punten en maar liefst zeventien gemaakte doelpunten.


LEES OOK: OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

Kan PSG dit seizoen de Champions League winnen?

Meest recent

'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

28
28
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

9
9
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

31
31
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

36
36
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

40
40
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

626
626
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

125
125
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

40
40
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

34
34
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

73
73
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

308
308
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

46
46
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

210
210
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

67
67
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

69
69
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

288
288
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

463
463
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

437
437
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

119
119
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

407
407
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

60
60
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

156
156
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

128
128
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

286
286

Meer sportnieuws