Assist Saelemaekers bezorgt Milan punt, PSG scoort 7 keer

door
Assist Saelemaekers bezorgt Milan punt, PSG scoort 7 keer

AC Milan is er op de tweede speeldag in de Serie A niet in geslaagd zijn maximum te behouden. In de topper tegen Atalanta moest het vrede nemen met een punt, waarvoor het zijn drie Belgische invallers mocht danken. In Frankrijk heeft PSG dan weer snoeihard uitgehaald. Voormalig kampioen Lille werd in eigen stadion met 1-7 vernederd.


De Rossoneri hadden het in Bergamo niet makkelijk en kwamen na een halfuur op achterstand na een goal van Ruslan Malinovskyi. Die achterstand bleef ook in de tweede helft op het bord staan en dus moest Stefano Pioli ingrijpen. Vlak voor het uur bracht hij Charles De Ketelaere tussen de lijnen en in minuut 66 kwamen daar ook nog eens Divock Origi en Alexis Saelemaekers bij.

Het was uiteindelijk die laatste die mee beslissend zou zijn. Amper twee minuten na zijn invalbeurt nam Saelemaekers een hoekschop slim en snel tot bij Bennacer, die zijn tegenstander uitkapte en knap in de verste hoek plaatste. Daar zou het uiteindelijk ook bij blijven.

PSG WEERGALOOS
In de Ligue 1 lijkt er dit seizoen geen maat te zullen staan op Paris Saint-Germain. Dat vrat zondag Lille met huid en haar op en ging met maar liefst 1-7 winnen in Rijsel, onder impuls van zijn supertrio. Neymar was de absolute uitblinker met maar liefst twee goals en drie assists, terwijl Kylian Mbappé een hattrick liet noteren. Ook Lionel Messi speelde sterk en liet een goal en een assist noteren. Na drie speeldagen heeft PSG uiteraard het maximum van de punten en maar liefst zeventien gemaakte doelpunten.


LEES OOK: Kompany stuit plots op groot probleem bij Bayern

Kan PSG dit seizoen de Champions League winnen?

Meest recent

Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

21
21
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

73
73
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

28
28
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

36
36
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

114
114
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

201
201
Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

103
103
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

209
209
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

77
77
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

118
118
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

131
131
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

61
61
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

250
250
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

154
154
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

213
213
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

212
212
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

208
208
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

141
141
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

338
338
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

154
154
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

695
695
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

203
203
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

507
507
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

292
292
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

122
122

Meer sportnieuws