'Club valt achterom van prijskaartje Pavlidis'

door
'Club valt achterom van prijskaartje Pavlidis'

Club Brugge heeft met Vangelis Pavlidis een echt toptarget geïdentificeerd, al is het nu al duidelijk dat de Griekse spits geen goedkope transfer zijn. Zijn marktwaarde wordt vandaag namelijk geschat op 6 miljoen euro, maar AZ Alkmaar lijkt niet te gaan settelen voor een bedrag dat minder dan 10 miljoen euro bedraagt.


In de voorbije weken en maanden toonden Feyenoord, Sampdoria, Borussia Dortmund en VfL Bochum ook al interesse in Pavlidis, iets wat op basis van zijn kwaliteiten geen grote verrassing is. Deze clubs maakten geen officieel bod over aan AZ Alkmaar, maar twee weken geleden deed Saliternata dat wél. Il Corriere dello Sport schatte zijn mogelijke transferwaarde op tien miljoen euro, en de Italiaanse krant zat er toen niet ver naast.

Eerder deze zomermercato zei Max Huibert, technisch directeur van AZ, al dat een vertrek Pavlidis dit jaar onbespreekbaar is. De Nederlanders bevinden zich dan ook in een uitstekende onderhandelingspositie, want de Griekse goalgetter ligt nog tot medio 2025 onder contract in Alkmaar. Saliternata was nochtans bereid om méér dan tien miljoen euro te betalen voor Pavlidis, en hem ook de grootverdiener te maken, wat een nieuw transferrecord zou betekenen voor de Italianen.

+10 MILJOEN EURO

Mocht Club Brugge willen doorduwen om Pavlidis naar het Jan Breydelstadion te halen, dan weet Vincent Mannaert dus wat te doen: het eigen Brugse clubrecord breken. Momenteel is Kamal Sowah (9 miljoen euro) de duurste aankoop ooit en het is nog maar de vraag hoelang dat record nog zal standhouden. Club Brugge wordt de voorbije weken steeds vaker gelinkt aan dure spelers, met potentiële transferbedragen die de grens van 9 miljoen euro moeiteloos overschrijden.

LEES OOK: Pavlidis, de dribbelende goalgetter

LEES OOK: Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Is Pavlidis meer dan 10 miljoen waard?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

31
31
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

34
34
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

74
74
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

22
22
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

273
273
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

89
89
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

201
201
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

33
33
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

156
156
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

309
309
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

117
117
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

334
334
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

53
53
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

199
199
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

522
522
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1354
1354
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

132
132
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

512
512
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

496
496
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

361
361
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

291
291
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

413
413
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

531
531
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

78
78
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

322
322

Meer sportnieuws