'Club valt achterom van prijskaartje Pavlidis'

door
'Club valt achterom van prijskaartje Pavlidis'

Club Brugge heeft met Vangelis Pavlidis een echt toptarget geïdentificeerd, al is het nu al duidelijk dat de Griekse spits geen goedkope transfer zijn. Zijn marktwaarde wordt vandaag namelijk geschat op 6 miljoen euro, maar AZ Alkmaar lijkt niet te gaan settelen voor een bedrag dat minder dan 10 miljoen euro bedraagt.


In de voorbije weken en maanden toonden Feyenoord, Sampdoria, Borussia Dortmund en VfL Bochum ook al interesse in Pavlidis, iets wat op basis van zijn kwaliteiten geen grote verrassing is. Deze clubs maakten geen officieel bod over aan AZ Alkmaar, maar twee weken geleden deed Saliternata dat wél. Il Corriere dello Sport schatte zijn mogelijke transferwaarde op tien miljoen euro, en de Italiaanse krant zat er toen niet ver naast.

Eerder deze zomermercato zei Max Huibert, technisch directeur van AZ, al dat een vertrek Pavlidis dit jaar onbespreekbaar is. De Nederlanders bevinden zich dan ook in een uitstekende onderhandelingspositie, want de Griekse goalgetter ligt nog tot medio 2025 onder contract in Alkmaar. Saliternata was nochtans bereid om méér dan tien miljoen euro te betalen voor Pavlidis, en hem ook de grootverdiener te maken, wat een nieuw transferrecord zou betekenen voor de Italianen.

+10 MILJOEN EURO

Mocht Club Brugge willen doorduwen om Pavlidis naar het Jan Breydelstadion te halen, dan weet Vincent Mannaert dus wat te doen: het eigen Brugse clubrecord breken. Momenteel is Kamal Sowah (9 miljoen euro) de duurste aankoop ooit en het is nog maar de vraag hoelang dat record nog zal standhouden. Club Brugge wordt de voorbije weken steeds vaker gelinkt aan dure spelers, met potentiële transferbedragen die de grens van 9 miljoen euro moeiteloos overschrijden.

LEES OOK: Pavlidis, de dribbelende goalgetter

LEES OOK: UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Is Pavlidis meer dan 10 miljoen waard?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

33
33
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

43
43
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

136
136
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

152
152
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

252
252
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

347
347
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

91
91
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

509
509
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

290
290
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

269
269
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

171
171
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

279
279
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

422
422
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

68
68
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

134
134
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

255
255
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

211
211
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

72
72
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

127
127

Meer sportnieuws