'Club valt achterom van prijskaartje Pavlidis'

door
'Club valt achterom van prijskaartje Pavlidis'

Club Brugge heeft met Vangelis Pavlidis een echt toptarget geïdentificeerd, al is het nu al duidelijk dat de Griekse spits geen goedkope transfer zijn. Zijn marktwaarde wordt vandaag namelijk geschat op 6 miljoen euro, maar AZ Alkmaar lijkt niet te gaan settelen voor een bedrag dat minder dan 10 miljoen euro bedraagt.


In de voorbije weken en maanden toonden Feyenoord, Sampdoria, Borussia Dortmund en VfL Bochum ook al interesse in Pavlidis, iets wat op basis van zijn kwaliteiten geen grote verrassing is. Deze clubs maakten geen officieel bod over aan AZ Alkmaar, maar twee weken geleden deed Saliternata dat wél. Il Corriere dello Sport schatte zijn mogelijke transferwaarde op tien miljoen euro, en de Italiaanse krant zat er toen niet ver naast.

Eerder deze zomermercato zei Max Huibert, technisch directeur van AZ, al dat een vertrek Pavlidis dit jaar onbespreekbaar is. De Nederlanders bevinden zich dan ook in een uitstekende onderhandelingspositie, want de Griekse goalgetter ligt nog tot medio 2025 onder contract in Alkmaar. Saliternata was nochtans bereid om méér dan tien miljoen euro te betalen voor Pavlidis, en hem ook de grootverdiener te maken, wat een nieuw transferrecord zou betekenen voor de Italianen.

+10 MILJOEN EURO

Mocht Club Brugge willen doorduwen om Pavlidis naar het Jan Breydelstadion te halen, dan weet Vincent Mannaert dus wat te doen: het eigen Brugse clubrecord breken. Momenteel is Kamal Sowah (9 miljoen euro) de duurste aankoop ooit en het is nog maar de vraag hoelang dat record nog zal standhouden. Club Brugge wordt de voorbije weken steeds vaker gelinkt aan dure spelers, met potentiële transferbedragen die de grens van 9 miljoen euro moeiteloos overschrijden.

LEES OOK: Pavlidis, de dribbelende goalgetter

LEES OOK: 'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Is Pavlidis meer dan 10 miljoen waard?

Meest recent

Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

70
70
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

76
76
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

18
18
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

134
134
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

436
436
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

22
22
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

60
60
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

31
31
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

168
168
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

73
73
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

112
112
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

104
104
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

108
108
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

102
102
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

272
272
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

283
283
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

170
170
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

139
139
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

195
195
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

155
155
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

112
112
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

294
294
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

411
411
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

56
56

Meer sportnieuws