'Club valt achterom van prijskaartje Pavlidis'

door
'Club valt achterom van prijskaartje Pavlidis'

Club Brugge heeft met Vangelis Pavlidis een echt toptarget geïdentificeerd, al is het nu al duidelijk dat de Griekse spits geen goedkope transfer zijn. Zijn marktwaarde wordt vandaag namelijk geschat op 6 miljoen euro, maar AZ Alkmaar lijkt niet te gaan settelen voor een bedrag dat minder dan 10 miljoen euro bedraagt.


In de voorbije weken en maanden toonden Feyenoord, Sampdoria, Borussia Dortmund en VfL Bochum ook al interesse in Pavlidis, iets wat op basis van zijn kwaliteiten geen grote verrassing is. Deze clubs maakten geen officieel bod over aan AZ Alkmaar, maar twee weken geleden deed Saliternata dat wél. Il Corriere dello Sport schatte zijn mogelijke transferwaarde op tien miljoen euro, en de Italiaanse krant zat er toen niet ver naast.

Eerder deze zomermercato zei Max Huibert, technisch directeur van AZ, al dat een vertrek Pavlidis dit jaar onbespreekbaar is. De Nederlanders bevinden zich dan ook in een uitstekende onderhandelingspositie, want de Griekse goalgetter ligt nog tot medio 2025 onder contract in Alkmaar. Saliternata was nochtans bereid om méér dan tien miljoen euro te betalen voor Pavlidis, en hem ook de grootverdiener te maken, wat een nieuw transferrecord zou betekenen voor de Italianen.

+10 MILJOEN EURO

Mocht Club Brugge willen doorduwen om Pavlidis naar het Jan Breydelstadion te halen, dan weet Vincent Mannaert dus wat te doen: het eigen Brugse clubrecord breken. Momenteel is Kamal Sowah (9 miljoen euro) de duurste aankoop ooit en het is nog maar de vraag hoelang dat record nog zal standhouden. Club Brugge wordt de voorbije weken steeds vaker gelinkt aan dure spelers, met potentiële transferbedragen die de grens van 9 miljoen euro moeiteloos overschrijden.

LEES OOK: Pavlidis, de dribbelende goalgetter

LEES OOK: 'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Is Pavlidis meer dan 10 miljoen waard?

Meest recent

Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

0
0
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

83
83
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

250
250
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

167
167
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

63
63
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

73
73
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

226
226
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

222
222
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

69
69
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

102
102
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

379
379
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

309
309
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

198
198
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

344
344
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

981
981
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

308
308
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

97
97
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

233
233
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

230
230
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

376
376
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

203
203
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

70
70
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

158
158

Meer sportnieuws