'Club valt achterom van prijskaartje Pavlidis'

door
'Club valt achterom van prijskaartje Pavlidis'

Club Brugge heeft met Vangelis Pavlidis een echt toptarget geïdentificeerd, al is het nu al duidelijk dat de Griekse spits geen goedkope transfer zijn. Zijn marktwaarde wordt vandaag namelijk geschat op 6 miljoen euro, maar AZ Alkmaar lijkt niet te gaan settelen voor een bedrag dat minder dan 10 miljoen euro bedraagt.


In de voorbije weken en maanden toonden Feyenoord, Sampdoria, Borussia Dortmund en VfL Bochum ook al interesse in Pavlidis, iets wat op basis van zijn kwaliteiten geen grote verrassing is. Deze clubs maakten geen officieel bod over aan AZ Alkmaar, maar twee weken geleden deed Saliternata dat wél. Il Corriere dello Sport schatte zijn mogelijke transferwaarde op tien miljoen euro, en de Italiaanse krant zat er toen niet ver naast.

Eerder deze zomermercato zei Max Huibert, technisch directeur van AZ, al dat een vertrek Pavlidis dit jaar onbespreekbaar is. De Nederlanders bevinden zich dan ook in een uitstekende onderhandelingspositie, want de Griekse goalgetter ligt nog tot medio 2025 onder contract in Alkmaar. Saliternata was nochtans bereid om méér dan tien miljoen euro te betalen voor Pavlidis, en hem ook de grootverdiener te maken, wat een nieuw transferrecord zou betekenen voor de Italianen.

+10 MILJOEN EURO

Mocht Club Brugge willen doorduwen om Pavlidis naar het Jan Breydelstadion te halen, dan weet Vincent Mannaert dus wat te doen: het eigen Brugse clubrecord breken. Momenteel is Kamal Sowah (9 miljoen euro) de duurste aankoop ooit en het is nog maar de vraag hoelang dat record nog zal standhouden. Club Brugge wordt de voorbije weken steeds vaker gelinkt aan dure spelers, met potentiële transferbedragen die de grens van 9 miljoen euro moeiteloos overschrijden.

LEES OOK: Pavlidis, de dribbelende goalgetter

LEES OOK: Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Is Pavlidis meer dan 10 miljoen waard?

Meest recent

Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

9
9
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

27
27
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

97
97
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

208
208
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

33
33
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

78
78
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

30
30
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

102
102
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

106
106
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

175
175
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

68
68
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

114
114
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

153
153
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

80
80
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

113
113
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

254
254
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

227
227
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

138
138
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

259
259
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

172
172
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

804
804
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

147
147
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

150
150
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

1131
1131

Meer sportnieuws