Arsenal rekent snel af met Bournemouth en grijpt de leiding

33 stemmen
Arsenal rekent snel af met Bournemouth en grijpt de leiding

Het is intussen al van 2004 geleden dat Arsenal nog eens de Premier League kon winnen, maar dit seizoen zouden de Gunners zich weleens opnieuw in de titelstrijd kunnen mengen. Ze kochten deze zomer stevig in met de komst van onder meer Gabriel Jesus en dat lijkt zijn vruchten af te werpen. Arsenal rekende zaterdag makkelijk af met promovendus Bournemouth en is zo voorlopig alleen leider.


Geen enkele moeite hadden ze met de Cherries, want na amper elf minuten lag de wedstrijd al in een beslissende plooi. Het was aanvoerder Martin Ödegaard die zijn ploeg op sleeptouw nam en met twee goals voor een zeer snelle 0-2 zorgde. Opvallend: het was de eerste keer dat de Noor een 'brace' lukte sinds 2014, toen hij als 15-jarig wonderkind in zijn vaderland aan de oppervlakte kwam.

Bournemouth kwam er helemaal niet aan te pas en na amper negen minuten in de tweede helft maakte Arsenal de partij al helemaal dood. Verdediger Saliba knalde de bal vanaf de rand van de zestien heerlijk in de bovenhoek. Daarmee was de wedstrijd gespeeld en behoudt Arsenal na drie speeldagen zijn perfecte rapport. Enkel Manchester City kan hen zondag nog bijbenen.

LOKONGA
Alles loopt dus op rolletjes in Londen, maar dat kan niet meteen gezegd worden voor Albert Sambi Lokonga. De Rode Duivel moest opnieuw vrede nemen met een zeer korte invalbeurt, deze keer van zeven minuten. Na drie matchen staat zijn teller daardoor op amper acht speelminuten. Met het oog op het WK zijn dat niet meteen hoopgevende cijfers.


LEES OOK: Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

Kan Arsenal dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

89
89
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

175
175
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

42
42
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

141
141
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

80
80
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

63
63
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

152
152
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

247
247
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

351
351
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

187
187
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

537
537
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

59
59
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

340
340
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

250
250
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

369
369
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

247
247
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

173
173
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

220
220
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

171
171
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

66
66
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

645
645
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

52
52
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

292
292
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

112
112

Meer sportnieuws