Arsenal rekent snel af met Bournemouth en grijpt de leiding

door
Arsenal rekent snel af met Bournemouth en grijpt de leiding

Het is intussen al van 2004 geleden dat Arsenal nog eens de Premier League kon winnen, maar dit seizoen zouden de Gunners zich weleens opnieuw in de titelstrijd kunnen mengen. Ze kochten deze zomer stevig in met de komst van onder meer Gabriel Jesus en dat lijkt zijn vruchten af te werpen. Arsenal rekende zaterdag makkelijk af met promovendus Bournemouth en is zo voorlopig alleen leider.


Geen enkele moeite hadden ze met de Cherries, want na amper elf minuten lag de wedstrijd al in een beslissende plooi. Het was aanvoerder Martin Ödegaard die zijn ploeg op sleeptouw nam en met twee goals voor een zeer snelle 0-2 zorgde. Opvallend: het was de eerste keer dat de Noor een 'brace' lukte sinds 2014, toen hij als 15-jarig wonderkind in zijn vaderland aan de oppervlakte kwam.

Bournemouth kwam er helemaal niet aan te pas en na amper negen minuten in de tweede helft maakte Arsenal de partij al helemaal dood. Verdediger Saliba knalde de bal vanaf de rand van de zestien heerlijk in de bovenhoek. Daarmee was de wedstrijd gespeeld en behoudt Arsenal na drie speeldagen zijn perfecte rapport. Enkel Manchester City kan hen zondag nog bijbenen.

LOKONGA
Alles loopt dus op rolletjes in Londen, maar dat kan niet meteen gezegd worden voor Albert Sambi Lokonga. De Rode Duivel moest opnieuw vrede nemen met een zeer korte invalbeurt, deze keer van zeven minuten. Na drie matchen staat zijn teller daardoor op amper acht speelminuten. Met het oog op het WK zijn dat niet meteen hoopgevende cijfers.


Kan Arsenal dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

7
7
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

353
353
'Tranfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

30
30
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

83
83
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

100
100
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

130
130
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

248
248
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

34
34
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

32
32
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

136
136
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

27
27
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

192
192
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

329
329
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

118
118
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

133
133
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

94
94
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

113
113
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

323
323
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

128
128
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

133
133
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

85
85
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

540
540
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

266
266
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

31
31
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

689
689

Meer sportnieuws