'Club dwingt gunstige transfersom Boyata af'

550 stemmen
'Club dwingt gunstige transfersom Boyata af'

Geen Jason Denayer of Jan Vertonghen bij Club Brugge, maar wellicht wél Dedryck Boyata. Club Brugge beloofde om nog stevig toe te slaan in de slotweken van de zomermercato en de West-Vlamingen lijken dus woord te houden.


BILD
meldde vrijdagavond dat Boyata goed op weg is naar het Jan Breydelstadion. De 31-jarige was in de voorbije seizoenen nochtans een vaste sterkhouder bij Hertha Berlijn en hij droeg er zelfs een tijdje de aanvoerdersband. Maar momenteel komt Boyata er niet meer in de sportieve plannen voor en dus moet hij er deze zomer beschikken. Deze informatie werd ook al bevestigd door Het Laatste Nieuws.

TWEE MILJOEN

Club Brugge en Hertha BSC zouden zelfs al bijna rond zijn over de transfersom. BILD stelt dat Boyata drie miljoen euro zou moeten kosten, maar Het Laatste Nieuws houdt het op twee miljoen euro. Een mooi transferbedrag dus voor Blauw-Zwart, dat zeker niet zijn broek scheurt op het gebied van de transfersom. Twee miljoen euro is zelfs nog redelijk goedkoop voor een speler met Boyata’s (internationale) ervaring.

Maar het grootste struikelblok zal ongetwijfeld het zware loon van Boyata worden. Club Brugge moet namelijk nog een akkoord zien te vinden met de Rode Duivel en er zou momenteel nog een groot verschil gapen tussen vraag en aanbod. Niet geheel onlogisch: Boyata zou zo'n 3 miljoen euro per jaar opstrijken in de Duitse hoofdstad en dat is behoorlijk hoog naar Brugse normen.

LEES OOK: 'Strijd om Onyedika is los: dit beslist Club voorlopig'

Is Boyata een aanwinst voor Club Brugge?

Meest recent

Hugo Cuypers meteen als held onthaald bij nieuwe club

Hugo Cuypers gaat een nieuwe uitdaging aan na zijn avontuur in de MLS. De aanvaller was de afgelopen ...

3
3
'Strijd om Onyedika is los: dit beslist Club voorlopig'

Club Brugge is deze week op stage vertrokken naar Frankrijk, waar het tegen Stade Rennes zijn ...

76
76
'Openda krijgt zin: transferakkoord in de maak'

Loïs Openda was één van de voornaamste afwezigen in de WK-selectie van de Rode ...

22
22
Club Brugge pakt uit met fraai nieuw uitshirt

Club Brugge heeft nog een dikke week voor zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe ...

99
99
Sterkhouder bezorgt Union opsteker: "Ik wil blijven"

Union heeft zich deze zomer al fors versterkt, want het wou anticiperen op nog maar eens een ...

39
39
'Ingrijpende aankondiging over toekomst Doku op komst'

De verwachting was dat Jérémy Doku één van de sterren van het WK zou ...

110
110
Essevee weet gegeerde jeugdinternational te strikken

Zulte Waregem heeft deze zomer al goed geboerd op de transfermarkt. Het wist al 5,5 miljoen euro te ...

49
49
Thorup niet tevreden na pandoering: tijd voor actie

Racing Genk verloor kansloos met 4-0 van AZ. Dat moet toch beter en dat weer de nieuwe coach Jess ...

385
385
Bruno maakt keuze: dure vogel kind van de rekening

RSC Anderlecht geeft om 19u Hammarby partij. Het wordt interessant om te zien wie Vitor Bruno aan de ...

304
304
De Mil geeft transferplannen van AA Gent prijs

AA Gent moet Europees aan de bak, maar trainer Rik De Mil weet ook dat zijn team nog niet klaar is. ...

154
154
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen enorm heuglijk nieuws

Na een lange periode vol hoop, verdriet en opnieuw hoop is het geluk eindelijk compleet. Lize Feryn ...

33
33
'Anderlecht wil ervaren WK-ganger naar Lotto Park halen'

Anderlecht heeft nog nood aan heel wat versterking. Ook achteraan moet er nog een kwaliteitsinjectie ...

488
488
Club Brugge gaat voor straffe stunt: zelfs 12M volstaat niet

Club Brugge heeft een opvallende transfer in het vizier. Eerder lag er al 12 miljoen euro op tafel ...

909
909
‘Leegloop Union SG: miljoenenbod op David’

Union SG gaat deze mercato weer een resem spelers verliezen. Christian Burgess is al naar AA Gent, ...

91
91
Anderlecht deelt gigantisch goed nieuws mee

RSC Anderlecht is een gigantisch grote club in België, maar de laatste jaren draait het ...

576
576
JPL-club mikt hoog: "Grote club worden in België"

Union SG kwam de afgelopen jaren er als extra topclub bij, al moesten AA Gent en Royal Antwerp FC ...

367
367
Plots weelde voor Bruno: wie wint het pleit?

RSC Anderlecht neemt het om 19u op tegen Hammarby. De Brusselaars staan onder stevige druk, want ...

293
293
'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

378
378
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

248
248
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

400
400
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

654
654
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

432
432
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

74
74
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

886
886
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

411
411

Meer sportnieuws