'Club Brugge-target reageert op interesse'

545 stemmen
'Club Brugge-target reageert op interesse'

In de laatste weken van de mercato gaat Club Brugge drukke dagen tegemoet, zeker indien Hans Vanaken en/of Noa Lang nog vertrekken. Zelf mochten zij aan boord blijven liggen er voor Vincent Mannaert een pak inkomende dossiers op de plank. Zo zoekt Blauw-Zwart nog steeds naar een nieuwe spits.


Een van de namen die daarvoor de ronde doet is die van Vangelis Pavlidis, sinds vorige zomer bij AZ aan de slag. Daar was de 23-jarige Griek intussen al goed voor 31 doelpunten en 11 assists in 58 optredens. Dit seizoen zit hij reeds aan respectievelijk zes en vier stuks in zeven wedstrijden. Straffe cijfers die ongetwijfeld niet alleen in Jan Breydel de aandacht opwekken, al zou de Brugse belangstelling wel het meest concreet zijn.

Nadat hij donderdag in de voorronde van de Conference League andermaal de netten deed trillen werd Pavlidis door AZ Fanpage dan ook eens aan de tand gevoeld. "We zullen het zien. Op het moment zit ik in Alkmaar en daar wil ik me op focussen. Het is logisch dat er ploegen interesse tonen wanneer je bij een club als deze zit en scoort. Maar ik speel nu voor AZ en denk alleen aan AZ", liet hij niet het achterste van zijn tong zien.

CHAMPIONS LEAGUE
De geruchten ontkennen doet de 27-voudig international dus echter evenmin. "Het is ook niet mijn job om daarover te praten, maar om goals te maken en assists te geven", klonk het verder nog. Pavlidis gaf voorts wel nog aan dat hij sowieso Europa in wilt. Dankzij een 4-0 zege tegen Gil Vicente staat AZ op een zucht van de Conference League, maar wie weet geeft het Champions League-ticket van Club straks dus wel de doorslag.

Zoals ik zei wil ik Europa in en deze lijn doortrekken.’ ‘Het is ook niet mijn job om over geruchten te praten. Mijn job is om goals te maken en assists te geven. Als ik dat doe zullen de geruchten toenemen, maar ik focus me op voetbal. De rest is niet belangrijk.’

LEES OOK: Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Denkt u dat Club nog stevig uit gaat pakken?

Meest recent

Vandenbempt ziet megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

14
14
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

50
50
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

42
42
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

68
68
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

164
164
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

139
139
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

111
111
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

127
127
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

250
250
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

190
190
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

407
407
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

202
202
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

95
95
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

439
439
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

257
257
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

257
257
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

98
98
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

183
183
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

357
357
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

189
189
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

214
214
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

235
235
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

890
890

Meer sportnieuws