'Club Brugge-target reageert op interesse'

door
'Club Brugge-target reageert op interesse'

In de laatste weken van de mercato gaat Club Brugge drukke dagen tegemoet, zeker indien Hans Vanaken en/of Noa Lang nog vertrekken. Zelf mochten zij aan boord blijven liggen er voor Vincent Mannaert een pak inkomende dossiers op de plank. Zo zoekt Blauw-Zwart nog steeds naar een nieuwe spits.


Een van de namen die daarvoor de ronde doet is die van Vangelis Pavlidis, sinds vorige zomer bij AZ aan de slag. Daar was de 23-jarige Griek intussen al goed voor 31 doelpunten en 11 assists in 58 optredens. Dit seizoen zit hij reeds aan respectievelijk zes en vier stuks in zeven wedstrijden. Straffe cijfers die ongetwijfeld niet alleen in Jan Breydel de aandacht opwekken, al zou de Brugse belangstelling wel het meest concreet zijn.

Nadat hij donderdag in de voorronde van de Conference League andermaal de netten deed trillen werd Pavlidis door AZ Fanpage dan ook eens aan de tand gevoeld. "We zullen het zien. Op het moment zit ik in Alkmaar en daar wil ik me op focussen. Het is logisch dat er ploegen interesse tonen wanneer je bij een club als deze zit en scoort. Maar ik speel nu voor AZ en denk alleen aan AZ", liet hij niet het achterste van zijn tong zien.

CHAMPIONS LEAGUE
De geruchten ontkennen doet de 27-voudig international dus echter evenmin. "Het is ook niet mijn job om daarover te praten, maar om goals te maken en assists te geven", klonk het verder nog. Pavlidis gaf voorts wel nog aan dat hij sowieso Europa in wilt. Dankzij een 4-0 zege tegen Gil Vicente staat AZ op een zucht van de Conference League, maar wie weet geeft het Champions League-ticket van Club straks dus wel de doorslag.

Zoals ik zei wil ik Europa in en deze lijn doortrekken.’ ‘Het is ook niet mijn job om over geruchten te praten. Mijn job is om goals te maken en assists te geven. Als ik dat doe zullen de geruchten toenemen, maar ik focus me op voetbal. De rest is niet belangrijk.’

LEES OOK: Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Denkt u dat Club nog stevig uit gaat pakken?

Meest recent

Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

0
0
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

11
11
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

136
136
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

117
117
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

74
74
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

17
17
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

205
205
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

150
150
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

120
120
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

105
105
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

23
23
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

232
232
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

42
42
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

59
59
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

72
72
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

123
123
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

248
248
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

500
500
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

232
232
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

397
397
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

240
240
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

139
139
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

385
385
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

631
631
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

248
248

Meer sportnieuws