'Club Brugge-target reageert op interesse'

door
'Club Brugge-target reageert op interesse'

In de laatste weken van de mercato gaat Club Brugge drukke dagen tegemoet, zeker indien Hans Vanaken en/of Noa Lang nog vertrekken. Zelf mochten zij aan boord blijven liggen er voor Vincent Mannaert een pak inkomende dossiers op de plank. Zo zoekt Blauw-Zwart nog steeds naar een nieuwe spits.


Een van de namen die daarvoor de ronde doet is die van Vangelis Pavlidis, sinds vorige zomer bij AZ aan de slag. Daar was de 23-jarige Griek intussen al goed voor 31 doelpunten en 11 assists in 58 optredens. Dit seizoen zit hij reeds aan respectievelijk zes en vier stuks in zeven wedstrijden. Straffe cijfers die ongetwijfeld niet alleen in Jan Breydel de aandacht opwekken, al zou de Brugse belangstelling wel het meest concreet zijn.

Nadat hij donderdag in de voorronde van de Conference League andermaal de netten deed trillen werd Pavlidis door AZ Fanpage dan ook eens aan de tand gevoeld. "We zullen het zien. Op het moment zit ik in Alkmaar en daar wil ik me op focussen. Het is logisch dat er ploegen interesse tonen wanneer je bij een club als deze zit en scoort. Maar ik speel nu voor AZ en denk alleen aan AZ", liet hij niet het achterste van zijn tong zien.

CHAMPIONS LEAGUE
De geruchten ontkennen doet de 27-voudig international dus echter evenmin. "Het is ook niet mijn job om daarover te praten, maar om goals te maken en assists te geven", klonk het verder nog. Pavlidis gaf voorts wel nog aan dat hij sowieso Europa in wilt. Dankzij een 4-0 zege tegen Gil Vicente staat AZ op een zucht van de Conference League, maar wie weet geeft het Champions League-ticket van Club straks dus wel de doorslag.

Zoals ik zei wil ik Europa in en deze lijn doortrekken.’ ‘Het is ook niet mijn job om over geruchten te praten. Mijn job is om goals te maken en assists te geven. Als ik dat doe zullen de geruchten toenemen, maar ik focus me op voetbal. De rest is niet belangrijk.’

LEES OOK: Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Denkt u dat Club nog stevig uit gaat pakken?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

57
57
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

58
58
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

172
172
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

221
221
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

79
79
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

176
176
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

102
102
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

13
13
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

261
261
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

193
193
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

198
198
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

33
33
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

60
60
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

84
84
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

79
79
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

176
176

Meer sportnieuws