'Club Brugge-target reageert op interesse'

door
'Club Brugge-target reageert op interesse'

In de laatste weken van de mercato gaat Club Brugge drukke dagen tegemoet, zeker indien Hans Vanaken en/of Noa Lang nog vertrekken. Zelf mochten zij aan boord blijven liggen er voor Vincent Mannaert een pak inkomende dossiers op de plank. Zo zoekt Blauw-Zwart nog steeds naar een nieuwe spits.


Een van de namen die daarvoor de ronde doet is die van Vangelis Pavlidis, sinds vorige zomer bij AZ aan de slag. Daar was de 23-jarige Griek intussen al goed voor 31 doelpunten en 11 assists in 58 optredens. Dit seizoen zit hij reeds aan respectievelijk zes en vier stuks in zeven wedstrijden. Straffe cijfers die ongetwijfeld niet alleen in Jan Breydel de aandacht opwekken, al zou de Brugse belangstelling wel het meest concreet zijn.

Nadat hij donderdag in de voorronde van de Conference League andermaal de netten deed trillen werd Pavlidis door AZ Fanpage dan ook eens aan de tand gevoeld. "We zullen het zien. Op het moment zit ik in Alkmaar en daar wil ik me op focussen. Het is logisch dat er ploegen interesse tonen wanneer je bij een club als deze zit en scoort. Maar ik speel nu voor AZ en denk alleen aan AZ", liet hij niet het achterste van zijn tong zien.

CHAMPIONS LEAGUE
De geruchten ontkennen doet de 27-voudig international dus echter evenmin. "Het is ook niet mijn job om daarover te praten, maar om goals te maken en assists te geven", klonk het verder nog. Pavlidis gaf voorts wel nog aan dat hij sowieso Europa in wilt. Dankzij een 4-0 zege tegen Gil Vicente staat AZ op een zucht van de Conference League, maar wie weet geeft het Champions League-ticket van Club straks dus wel de doorslag.

Zoals ik zei wil ik Europa in en deze lijn doortrekken.’ ‘Het is ook niet mijn job om over geruchten te praten. Mijn job is om goals te maken en assists te geven. Als ik dat doe zullen de geruchten toenemen, maar ik focus me op voetbal. De rest is niet belangrijk.’

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Denkt u dat Club nog stevig uit gaat pakken?

Meest recent

Hazard begrijpt fans: "Niet genoeg wat we laten zien"

Anderlecht beleefde zondag alweer een pijnlijke avond in de competitie. Het bleef in eigen stadion ...

21
21
'Nieuwe wending: na basisplaats vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht liet zondagavond pijnlijke punten liggen tegen rode lantaarn Dender. Besnik Hasi kon in ...

98
98
Geen goede zaak voor PO1: Mechelen redt pas op valreep punt

De strijd om de top zes is weer een beetje spannender geworden. KV Mechelen liet de concurrentie ...

32
32
Hoogspanning Anderlecht: spelers op matje, ontslag Hasi gevraagd

De motor van RSC Anderlecht blijft voorlopig sputteren in de Jupiler Pro League. Zondagavond raakte ...

409
409
Nieuwe klap Anderlecht: rode lantaarn pakt gouden punt

RSC Anderlecht heeft zondagavond opnieuw averij opgelopen in de Jupiler Pro League. Paars-Wit kon ...

205
205
Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Romelu Lukaku heeft zijn eerste speelminuten van het seizoen gemaakt. Na maanden revalideren maakte ...

38
38
‘Vermeeren schrikt zich rot: OM maakt schokbeslissing’

Marseille wil z’n middenveld komende zomer compleet hertekenen. En dat nieuws komt als een ...

447
447
Sensatie! United reanimeert titelstrijd met zege op Arsenal

Zelf kampioen worden zit er allicht niet meer in, maar Manchester United drukt wel zijn stempel op ...

69
69
Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Tom Waes zal ongetwijfeld blij zijn dat we in een nieuw jaar zitten. 2025 was turbulent voor het ...

13
13
Anderlecht uitgefloten aan rust: 'opvolger Hasi' al genoemd

Na de recente 1 op 9 wou RSC Anderlecht zo snel mogelijk aanknopen met een overwinning in de Jupiler ...

409
409
Straffe beelden: Stromae zet Lotto Park in vuur en vlam

RSC Anderlecht heeft op sportief vlak allerminst een succesvolle periode achter de rug. Maar qua ...

45
45
Barça leider na pareltje Yamal, extra ademruimte Van Persie

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in de Spaanse Primera Division. De Catalanen wonnen met ...

18
18
'Club Brugge all-in: tweede duurste aanwinst uit clubgeschiedenis'

Met Félix Lemaréchal heeft Club Brugge zijn eerste aanwinst van de mercato ...

787
787
SK Beveren wint na tumult in slotfase, Vanderhaeghe baalt

SK Beveren blijft door de competitie razen in de Challenger Pro League. Op de Freethiel boekte de ...

150
150
Onwaarschijnlijk: Racing Genk faalt na knotsgekke slotfase

Racing Genk blijft krasselen in de eigen competitie. De Limburgers leken lange tijd op weg naar een ...

339
339
Anderlecht-Dender: Hasi verbaast met debutant in basiself

RSC Anderlecht liet de voorbije matchen dure steken vallen in de Jupiler Pro League en bleef tijdens ...

139
139
Cruciale zeges Chelsea en Villa, CDK wéér van belang

Charles De Ketelaere is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen in de Serie A. Zondag was de Rode ...

22
22
"Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

De goede sfeer na de opflakkering vlak voor nieuwjaar, is inmiddels weer gaan liggen bij Antwerp FC. ...

208
208
Club dokt fors voor Lemaréchal: exacte transfersom bekend

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zaterdag werd de komst van ...

555
555
Hommeles bij Antwerp: harde kern pakt Paul Gheysens aan

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen. Na de nederlaag van vorig weekend ...

330
330
'Xabi Alonso staat voor sensationele nieuwe trainersjob'

Amper een half seizoen na zijn komst, werd Xabi Alonso alweer bedankt voor bewezen diensten als ...

171
171
Winnend Charleroi legt pijnpunten Antwerp genadeloos bloot

Wat een week moest worden van revanche, draaide voor Antwerp uit op een nieuwe ontgoocheling. Na de ...

113
113
Hayen maakt statement met basiself, Vanzeir op de bank

KRC Genk boekte donderdag in Utrecht zijn eerste zege onder coach Nicky Hayen. Die goede lijn wil ...

67
67
Drama op Bosuil: noodlot slaat toe bij Van Helden

Rein Van Helden heeft een week van uitersten achter de rug. De verdediger rondde zijn transfer van ...

190
190
Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

464
464

Meer sportnieuws