'Club Brugge-target reageert op interesse'

door
'Club Brugge-target reageert op interesse'

In de laatste weken van de mercato gaat Club Brugge drukke dagen tegemoet, zeker indien Hans Vanaken en/of Noa Lang nog vertrekken. Zelf mochten zij aan boord blijven liggen er voor Vincent Mannaert een pak inkomende dossiers op de plank. Zo zoekt Blauw-Zwart nog steeds naar een nieuwe spits.


Een van de namen die daarvoor de ronde doet is die van Vangelis Pavlidis, sinds vorige zomer bij AZ aan de slag. Daar was de 23-jarige Griek intussen al goed voor 31 doelpunten en 11 assists in 58 optredens. Dit seizoen zit hij reeds aan respectievelijk zes en vier stuks in zeven wedstrijden. Straffe cijfers die ongetwijfeld niet alleen in Jan Breydel de aandacht opwekken, al zou de Brugse belangstelling wel het meest concreet zijn.

Nadat hij donderdag in de voorronde van de Conference League andermaal de netten deed trillen werd Pavlidis door AZ Fanpage dan ook eens aan de tand gevoeld. "We zullen het zien. Op het moment zit ik in Alkmaar en daar wil ik me op focussen. Het is logisch dat er ploegen interesse tonen wanneer je bij een club als deze zit en scoort. Maar ik speel nu voor AZ en denk alleen aan AZ", liet hij niet het achterste van zijn tong zien.

CHAMPIONS LEAGUE
De geruchten ontkennen doet de 27-voudig international dus echter evenmin. "Het is ook niet mijn job om daarover te praten, maar om goals te maken en assists te geven", klonk het verder nog. Pavlidis gaf voorts wel nog aan dat hij sowieso Europa in wilt. Dankzij een 4-0 zege tegen Gil Vicente staat AZ op een zucht van de Conference League, maar wie weet geeft het Champions League-ticket van Club straks dus wel de doorslag.

Zoals ik zei wil ik Europa in en deze lijn doortrekken.’ ‘Het is ook niet mijn job om over geruchten te praten. Mijn job is om goals te maken en assists te geven. Als ik dat doe zullen de geruchten toenemen, maar ik focus me op voetbal. De rest is niet belangrijk.’

LEES OOK: 'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Denkt u dat Club nog stevig uit gaat pakken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

44
44
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

10
10
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

23
23
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

66
66
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

20
20
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

28
28
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

18
18
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

90
90
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

196
196
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

33
33
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

57
57
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

30
30
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

150
150
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

202
202
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

169
169
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

311
311
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

514
514
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

198
198
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

251
251
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

369
369
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

109
109
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

473
473
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

269
269
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

70
70
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

431
431

Meer sportnieuws