Dost tikt Club Brugge op de vingers

door
Dost tikt Club Brugge op de vingers

Philippe Clement moest tot vervelens toe vragen over hem beantwoorden, hoewel hij onder Alfred Schreuder nog minder aan de bak kwam ging de heisa omtrent Ruud Vormer vervolgens wat liggen. Nadat de aanvoerder door Carl Hoefkens gepasseerd werd voor de verplaatsing naar OH Leuven is diens situatie plots echter weer brandend actueel.


In gesprek met De Telegraaf laat ex-ploegmaat en landgenoot Bas Dost zijn licht schijnen op de gevoelige kwestie. Zelf belandde de Nederlandse spits vorig jaar eveneens op het achterplan, waarop hij deze zomer terug in zijn thuisland bij FC Utrecht aan de slag ging. Naar verluidt is zijn huidige werkgever nu een van de gegadigden om Vormer de hand te reiken, iets wat Dost alvast ziet zitten.

Hij probeerde naar eigen zeggende middenvelder immers reeds te overtuigen, al heeft Vormer volgens Dost genoeg opties. Hoe dan ook is de goalgetter van mening dat Club niet correct omspringt met het icoon. "Wat er nu bij Brugge gebeurt, verdient hij niet", klinkt het, verwijzend naar zijn afwezigheid in de selectie. Ook tegen KV Kortrijk behoort Vormer wellicht opnieuw niet tot de wedstrijdkern.

GROTE JONGEN
Dost vindt dat Vormer op basis van zijn verdiensten in het verleden en als absolute chef van het elftal, die met Blauw-Zwart alles al heeft gewonnen heeft wat er te winnen valt in België, meer respect verdient. Al mag dat geen excuus betekenen om de schouders te laten hangen. "Ruud is een grote jongen, die al meer heeft meegemaakt. Hij zal het moeten accepteren", klinkt dan ook zijn besluit.

LEES OOK: Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Vindt u dat Dost gelijk heeft?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

24
24
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

7
7
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

80
80
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

30
30
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

66
66
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

27
27
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

121
121
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

61
61
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

306
306
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

49
49
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

31
31
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

33
33
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

45
45
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

36
36
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

638
638
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

157
157
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

140
140
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

143
143
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

108
108
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

112
112
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

200
200
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

55
55
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

106
106
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

105
105

Meer sportnieuws