Dost tikt Club Brugge op de vingers

290 stemmen
Dost tikt Club Brugge op de vingers

Philippe Clement moest tot vervelens toe vragen over hem beantwoorden, hoewel hij onder Alfred Schreuder nog minder aan de bak kwam ging de heisa omtrent Ruud Vormer vervolgens wat liggen. Nadat de aanvoerder door Carl Hoefkens gepasseerd werd voor de verplaatsing naar OH Leuven is diens situatie plots echter weer brandend actueel.


In gesprek met De Telegraaf laat ex-ploegmaat en landgenoot Bas Dost zijn licht schijnen op de gevoelige kwestie. Zelf belandde de Nederlandse spits vorig jaar eveneens op het achterplan, waarop hij deze zomer terug in zijn thuisland bij FC Utrecht aan de slag ging. Naar verluidt is zijn huidige werkgever nu een van de gegadigden om Vormer de hand te reiken, iets wat Dost alvast ziet zitten.

Hij probeerde naar eigen zeggende middenvelder immers reeds te overtuigen, al heeft Vormer volgens Dost genoeg opties. Hoe dan ook is de goalgetter van mening dat Club niet correct omspringt met het icoon. "Wat er nu bij Brugge gebeurt, verdient hij niet", klinkt het, verwijzend naar zijn afwezigheid in de selectie. Ook tegen KV Kortrijk behoort Vormer wellicht opnieuw niet tot de wedstrijdkern.

GROTE JONGEN
Dost vindt dat Vormer op basis van zijn verdiensten in het verleden en als absolute chef van het elftal, die met Blauw-Zwart alles al heeft gewonnen heeft wat er te winnen valt in België, meer respect verdient. Al mag dat geen excuus betekenen om de schouders te laten hangen. "Ruud is een grote jongen, die al meer heeft meegemaakt. Hij zal het moeten accepteren", klinkt dan ook zijn besluit.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Vindt u dat Dost gelijk heeft?

Meest recent

Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

141
141
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

62
62
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

190
190
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

303
303
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

254
254
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

137
137
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

80
80
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

319
319
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

208
208
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

229
229
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

411
411
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

170
170
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

122
122
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

429
429
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

143
143
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

161
161
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

542
542
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

848
848
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

89
89
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

226
226
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

273
273
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

60
60
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

654
654
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

133
133
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

207
207

Meer sportnieuws