Dost tikt Club Brugge op de vingers

door
Dost tikt Club Brugge op de vingers

Philippe Clement moest tot vervelens toe vragen over hem beantwoorden, hoewel hij onder Alfred Schreuder nog minder aan de bak kwam ging de heisa omtrent Ruud Vormer vervolgens wat liggen. Nadat de aanvoerder door Carl Hoefkens gepasseerd werd voor de verplaatsing naar OH Leuven is diens situatie plots echter weer brandend actueel.


In gesprek met De Telegraaf laat ex-ploegmaat en landgenoot Bas Dost zijn licht schijnen op de gevoelige kwestie. Zelf belandde de Nederlandse spits vorig jaar eveneens op het achterplan, waarop hij deze zomer terug in zijn thuisland bij FC Utrecht aan de slag ging. Naar verluidt is zijn huidige werkgever nu een van de gegadigden om Vormer de hand te reiken, iets wat Dost alvast ziet zitten.

Hij probeerde naar eigen zeggende middenvelder immers reeds te overtuigen, al heeft Vormer volgens Dost genoeg opties. Hoe dan ook is de goalgetter van mening dat Club niet correct omspringt met het icoon. "Wat er nu bij Brugge gebeurt, verdient hij niet", klinkt het, verwijzend naar zijn afwezigheid in de selectie. Ook tegen KV Kortrijk behoort Vormer wellicht opnieuw niet tot de wedstrijdkern.

GROTE JONGEN
Dost vindt dat Vormer op basis van zijn verdiensten in het verleden en als absolute chef van het elftal, die met Blauw-Zwart alles al heeft gewonnen heeft wat er te winnen valt in België, meer respect verdient. Al mag dat geen excuus betekenen om de schouders te laten hangen. "Ruud is een grote jongen, die al meer heeft meegemaakt. Hij zal het moeten accepteren", klinkt dan ook zijn besluit.

LEES OOK: Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

Vindt u dat Dost gelijk heeft?

Meest recent

Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

293
293
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

21
21
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

19
19
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

56
56
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

28
28
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

53
53
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

127
127
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

43
43
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

8
8
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

88
88
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

77
77
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

78
78
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

100
100
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

140
140
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

17
17
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

358
358
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

93
93
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

274
274
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

252
252
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

355
355
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

307
307
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

320
320
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

229
229
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

156
156
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

603
603

Meer sportnieuws