Club Brugge kondigt nieuw lid van A-kern aan

door
Club Brugge kondigt nieuw lid van A-kern aan

Club Brugge zal zich de komende weken wellicht nog stevig versterken, vooral dan in de aanval en op het middenveld. Het valt zelfs niet uit te sluiten dat Club daarvoor het Belgische transferrecord zal laten sneuvelen met interesse voor spelers als Sander Berge en Rasmus Höjlund. Ook achterin lijkt een vervanger voor Stanley Nsoki nog welkom, al lijkt Club daarvoor in eerste instantie in eigen rangen te kijken.


Het heeft immers een extra verdediger aan zijn kern toegevoegd. Via zijn sociale media laat Club immers weten dat Joel Ordoñez doorgeschoven wordt naar de grote jongens. De 18-jarige Ecuadoraan neemt meteen ook het rugnummer 4 van Nsoki over. Een grote verrassing is dat niet, want in de wandelgangen klonk het al langer dat Ordoñez snel zou aansluiten.

Anderzijds is het wel opmerkelijk dat hij nu de overstap maakt, want amper zeventien dagen eerder werd Ordoñez nog aangekondigd als versterking voor Club NXT. Dat Club bijna 4 miljoen euro neertelde om hem over te nemen van Independiente del Valle, zei wel al veel over het geloof in zijn kwaliteiten en gaf aan dat hij eerder vroeger dan later zou doorbreken in het A-elftal.

CLUB NXT
Voorlopig blijft de passage van Ordoñez bij Club NXT echter beperkt tot één korte invalbeurt, want vorig weekend mocht hij tegen SL16 pas in blessuretijd invallen. Toen kregen Ibe Hautekiet (20) en Jorne Spileers (17) de voorkeur. Daar moet wel bij gezegd worden dat die eerste ook al officieel naar de A-kern doorgeschoven werd en die laatste er zeer dicht bij staat, want hij mocht in de zomer als enige trainee mee op stage. Club lijkt dus vooral op de jeugd te rekenen achterin, met ook nog Abakar Sylla (19) die vorig weekend een basisplaats kreeg.


LEES OOK: Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Zal hij snel een basisplaats afdwingen bij Club?

Meest recent

Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

18
18
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

17
17
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

65
65
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

24
24
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

268
268
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

254
254
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

101
101
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

207
207
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

27
27
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

591
591
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

125
125
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

403
403
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

235
235
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

47
47
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

553
553
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

381
381
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

209
209
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

149
149
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

591
591
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

67
67
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

105
105
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

76
76
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

629
629
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

145
145
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

392
392

Meer sportnieuws