Beerschot-verdediger keert terug: "Waar was ik mee bezig?"

door
Beerschot-verdediger keert terug:

De laatste keer dat Frédéric Frans nog eens op het veld stond voor Beerschot was 10 maanden geleden. De centrale verdediger ging al langer gebukt onder een zware blessure aan de achillespees en moest gedwongen naar de kant voor enkele maanden. De Belg maakt nu zijn terugkeer en hoopt meteen terug een basisplaats af te dwingen.

De 33-jarige Frans mocht twee minuten invallen tijdens de eerste wedstrijd van nieuwe seizoen tegen Beveren. Zijn eerste wedstrijd in tien maanden tijd. De centrale verdediger voelt zich naar eigen zeggen prima, maar beseft dat de spieren rond zijn gewricht nog heel wat sterker moeten worden. De Belg, die overkwam van Lierse in 2020, hoopt dit seizoen zijn oude niveau te kunnen halen. 

 "Toen ik in een oefenmatch voor het eerst negentig minuten op het veld had gestaan, kon ik daags nadien niet wandelen. Maar dat gaat intussen alweer een stuk beter. Het belangrijkste is dat ik nog geen enkele keer iets heb gevoeld in de pees zelf", vertelde hij in een interview met Gazet van Antwerpen. Het is nu nog maar de vraag of hij zich terug in de basis kan knokken bij Beerschot.

INVALLER
Want Frans is helemaal niet van plan om als Plan B gebruikt te worden bij de Antwerpse traditieclub. Hij beseft wel dat het een lange weg zal worden, want het herstel ging niet helemaal zoals verwacht. "Mijn revalidatie liep niet van een leien dakje. Er traden complicaties op en ik heb me meer dan eens afgevraagd waar ik eigenlijk mee bezig was. Ik bekijk het dus stap per stap", besloot Frans.


LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Zie jij Frans dit seizoen nog in de basis spelen?

Meest recent

Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

7
7
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

75
75
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

21
21
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

222
222
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

126
126
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

284
284
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

74
74
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

61
61
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

506
506
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

617
617
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

83
83
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

79
79
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

131
131
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1564
1564
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

163
163
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

226
226
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

52
52
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1379
1379
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

512
512
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

148
148
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22

Meer sportnieuws