'Vertonghen mag volgende transferoptie schrappen'

225 stemmen
'Vertonghen mag volgende transferoptie schrappen'

De Rode Duivels zitten met grote defensieve zorgen voor het WK. Jason Denayer zit nog steeds zonder club en lijkt zich te gaan begraven in Saudi-Arabië, Dedryck Boyata is niet langer gewenst bij Hertha BSC en zelfs Jan Vertonghen zit nu in de problemen. De 35-jarige recordinternational is dit seizoen zijn basisplaats kwijt bij Benfica en verzamelde in de eerste vijf officiële wedstrijden amper één speelminuut.


Vertonghen mocht enkel vorig weekend kort invallen in de competitiematch tegen Casa Pia, maar in de eerste competitiewedstrijd tegen Arouca bleef hij net als in de drie Champions League-wedstrijden tegen FC Midtjylland (2x) en Dynamo Kiev de hele wedstrijd op de bank. Daardoor dringt een transfer zich op, maar het is nog maar de vraag waar Vertonghen dan zijn carrière zou verderzetten.

Sacha Tavolieri maakte donderdag gewag van interesse van Club Brugge en FC Kopenhagen, maar beide pistes mogen inmiddels alweer geschrapt worden. Voor Club is Vertonghen geen optie en Tipsbladet meldt nu dat hij ook niet naar Kopenhagen zal afzakken. Zijn komst zou niet passen in de visie van sportief directeur Peter Christiansen.

ANTWERP OF PREMIER LEAGUE?
Vertonghen zal dus elders onderdak moeten gaan vinden. Er werd al gespeculeerd over interesse uit de Premier League of van Antwerp, waar technisch directeur Marc Overmars uiteraard ook een Ajax-verleden heeft en hij zijn maatje Toby Alderweireld zou terugvinden. Alleen heeft de Great Old deze zomer al stevig geïnvesteerd en zullen de looneisen van Vertonghen wellicht niet min zijn. Het worden dus nog spannende weken voor de Rode Duivel. 

LEES OOK: 'West Ham United verrast met Belgische transfer'

Zal Vertonghen snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

4
4
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

159
159
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

144
144
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

43
43
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

161
161
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

69
69
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

93
93
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

439
439
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

106
106
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

160
160
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

582
582
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

66
66
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

264
264
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

390
390
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1371
1371
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

586
586
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

195
195
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

217
217
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

870
870
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

638
638
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

285
285
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

150
150
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

218
218
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

58
58

Meer sportnieuws