'Vertonghen mag volgende transferoptie schrappen'

225 stemmen
'Vertonghen mag volgende transferoptie schrappen'

De Rode Duivels zitten met grote defensieve zorgen voor het WK. Jason Denayer zit nog steeds zonder club en lijkt zich te gaan begraven in Saudi-Arabië, Dedryck Boyata is niet langer gewenst bij Hertha BSC en zelfs Jan Vertonghen zit nu in de problemen. De 35-jarige recordinternational is dit seizoen zijn basisplaats kwijt bij Benfica en verzamelde in de eerste vijf officiële wedstrijden amper één speelminuut.


Vertonghen mocht enkel vorig weekend kort invallen in de competitiematch tegen Casa Pia, maar in de eerste competitiewedstrijd tegen Arouca bleef hij net als in de drie Champions League-wedstrijden tegen FC Midtjylland (2x) en Dynamo Kiev de hele wedstrijd op de bank. Daardoor dringt een transfer zich op, maar het is nog maar de vraag waar Vertonghen dan zijn carrière zou verderzetten.

Sacha Tavolieri maakte donderdag gewag van interesse van Club Brugge en FC Kopenhagen, maar beide pistes mogen inmiddels alweer geschrapt worden. Voor Club is Vertonghen geen optie en Tipsbladet meldt nu dat hij ook niet naar Kopenhagen zal afzakken. Zijn komst zou niet passen in de visie van sportief directeur Peter Christiansen.

ANTWERP OF PREMIER LEAGUE?
Vertonghen zal dus elders onderdak moeten gaan vinden. Er werd al gespeculeerd over interesse uit de Premier League of van Antwerp, waar technisch directeur Marc Overmars uiteraard ook een Ajax-verleden heeft en hij zijn maatje Toby Alderweireld zou terugvinden. Alleen heeft de Great Old deze zomer al stevig geïnvesteerd en zullen de looneisen van Vertonghen wellicht niet min zijn. Het worden dus nog spannende weken voor de Rode Duivel. 

Zal Vertonghen snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

85
85
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

90
90
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

104
104
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

555
555
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

287
287
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

140
140
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

136
136
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

75
75
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

195
195
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

181
181
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

517
517
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

612
612
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

309
309
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

566
566
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

464
464
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

650
650
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

291
291
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

94
94
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

276
276
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

320
320
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

177
177
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

413
413
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

265
265
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

702
702

Meer sportnieuws