'Terugkeer Zirkzee eist groot slachtoffer bij Anderlecht'

door
'Terugkeer Zirkzee eist groot slachtoffer bij Anderlecht'

Zeer opvallende wending bij Anderlecht de voorbije dagen, want plots lijkt een terugkeer van Joshua Zirkzee weer waarschijnlijk. Een langer verblijf van de Nederlandse spits bleek aanvankelijk een utopie en met de komst van Sebastiano Esposito en Fabio Silva leek Paars-Wit zich al over het idee gezet te hebben, maar de lucratieve verkoop van Sergio Gomez en het feit dat Zirkzee bij Bayern München niet van de bank komt, hebben de zaak veranderd.


De 21-jarige staat alvast zelf te springen om naar het Lotto Park terug te keren, zo wist Wesley Hoedt na de zege in Bern te onthullen. Als de transfer ook effectief rond raakt, zal Anderlecht wel zeer diep in de buidel moeten tasten. Bayern verlangt immers nog steeds een bedrag rond de 10 miljoen euro, maar Peter Verbeke en co zijn bereid te investeren omdat ze beseffen dat Zirkzee in de toekomst makkelijk veel meer kan opleveren.

Met de terugkeer van Zirkzee zou Felice Mazzu wel met een ongekende offensieve weelde zitten en dat zal dan ook slachtoffers maken. Volgens Het Laatste Nieuws is het dan wellicht einde verhaal voor Benito Raman. De eenmalige Rode Duivel werd de voorbije weken al meermaals aan een vertrek gelinkt, want hij wil meer spelen en moet nu al vrede nemen met vooral invalbeurten. Met de terugkeer van Zirkzee worden zijn speelkansen alleen maar kleiner.

KWARTET
Mazzu zal het in dat geval doen met Zirkzee, Esposito, Silva en Mario Stroeykens doen als spitsen komend seizoen. Die laatste krijgt alsmaar meer speelkansen en kent Zirkzee uiteraard al goed van vorig seizoen. Maar ook Esposito en Silva zijn voor geen onbekenden voor de Nederlander, want zij speelden de voorbije jaren met hun nationale jeugdelftallen al vaak tegen elkaar. HLN zag dan ook dat ze al op sociale media volop op elkaars posts reageerden. Het lijkt er dus op dat het nu al goed klikt tussen de (toekomstige) voorhoede van Anderlecht.

LEES OOK: Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Moet Anderlecht Raman laten vertrekken?

Meest recent

Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

88
88
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

59
59
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

176
176
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

300
300
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

225
225
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

45
45
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

53
53
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

56
56
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

109
109
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

183
183
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

276
276
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

329
329
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

122
122
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

112
112
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

632
632
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

230
230
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

776
776
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

227
227
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

142
142
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

175
175
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

264
264
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

694
694
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

85
85
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

410
410
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

363
363

Meer sportnieuws