'Terugkeer Zirkzee eist groot slachtoffer bij Anderlecht'

616 stemmen
'Terugkeer Zirkzee eist groot slachtoffer bij Anderlecht'

Zeer opvallende wending bij Anderlecht de voorbije dagen, want plots lijkt een terugkeer van Joshua Zirkzee weer waarschijnlijk. Een langer verblijf van de Nederlandse spits bleek aanvankelijk een utopie en met de komst van Sebastiano Esposito en Fabio Silva leek Paars-Wit zich al over het idee gezet te hebben, maar de lucratieve verkoop van Sergio Gomez en het feit dat Zirkzee bij Bayern München niet van de bank komt, hebben de zaak veranderd.


De 21-jarige staat alvast zelf te springen om naar het Lotto Park terug te keren, zo wist Wesley Hoedt na de zege in Bern te onthullen. Als de transfer ook effectief rond raakt, zal Anderlecht wel zeer diep in de buidel moeten tasten. Bayern verlangt immers nog steeds een bedrag rond de 10 miljoen euro, maar Peter Verbeke en co zijn bereid te investeren omdat ze beseffen dat Zirkzee in de toekomst makkelijk veel meer kan opleveren.

Met de terugkeer van Zirkzee zou Felice Mazzu wel met een ongekende offensieve weelde zitten en dat zal dan ook slachtoffers maken. Volgens Het Laatste Nieuws is het dan wellicht einde verhaal voor Benito Raman. De eenmalige Rode Duivel werd de voorbije weken al meermaals aan een vertrek gelinkt, want hij wil meer spelen en moet nu al vrede nemen met vooral invalbeurten. Met de terugkeer van Zirkzee worden zijn speelkansen alleen maar kleiner.

KWARTET
Mazzu zal het in dat geval doen met Zirkzee, Esposito, Silva en Mario Stroeykens doen als spitsen komend seizoen. Die laatste krijgt alsmaar meer speelkansen en kent Zirkzee uiteraard al goed van vorig seizoen. Maar ook Esposito en Silva zijn voor geen onbekenden voor de Nederlander, want zij speelden de voorbije jaren met hun nationale jeugdelftallen al vaak tegen elkaar. HLN zag dan ook dat ze al op sociale media volop op elkaars posts reageerden. Het lijkt er dus op dat het nu al goed klikt tussen de (toekomstige) voorhoede van Anderlecht.

LEES OOK: Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Moet Anderlecht Raman laten vertrekken?

Meest recent

'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

20
20
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

23
23
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

24
24
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

246
246
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

93
93
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

607
607
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

73
73
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

43
43
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

73
73
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

64
64
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

159
159
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

298
298
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

272
272
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

478
478
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

896
896
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

141
141
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

852
852
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

213
213
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

649
649
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

227
227
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

65
65
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

192
192
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

170
170
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1184
1184
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

631
631

Meer sportnieuws