'Club Brugge de loef afgestoken voor topdoelwit'

door
'Club Brugge de loef afgestoken voor topdoelwit'

Club Brugge zal in de laatste weken van de zomermercato ongetwijfeld nog een paar keer stevig uitpakken. Het zoekt in alle linies nog versterking en is daarvoor bereid om zeer diep in de buidel te tasten, want na de lucratieve uitgaande transfers van Charles De Ketelaere en met de Champions League-miljoenen in het vooruitzicht zijn er meer dan voldoende middelen.


Onder meer een extra spits is nog welkom, want het zou goed kunnen dat Carl Hoefkens daar per 1 september enkel nog beschikt over Ferran Jutgla, Kamal Sowah, Cyle Larin en de piepjonge Antonio Nusa, als Noa Lang zijn gedroomde transfer de komende weken nog te pakken krijgt. Het voornaamste doelwit voor die positie lijkt Rasmus Höjlund te zijn.

Maar volgens Het Nieuwsblad dreigt Club nu de loef afgestoken te worden voor de jonge Deen. Blauw-Zwart legde wel al een bod van 8,5 miljoen euro neer bij Sturm Graz, maar de interesse voor Höjlund groeit met de dag. Hij scoorde dit seizoen al zes keer in zeven matchen en dat is ook Newcastle United, Celta Vigo en Atalanta niet ontgaan. Die laatsten zouden ook al een bod neergelegd hebben.

OPBIEDEN
Dat is koren op de molen van Sturm Graz, dat minstens 10 miljoen euro wil vangen voor de 19-jarige en de geïnteresseerde partijen tegen elkaar kan uitspelen. Daar zitten bovendien clubs bij die nog steeds een pak slagkrachtiger zijn dan Club, vooral Atalanta en Newcastle dan. Het zou dus goed kunnen dat de landskampioen alsnog een andere oplossing zal moeten zoeken.

LEES OOK: 'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Zal Club de strijd om Höjlund nog winnen?

Meest recent

'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

61
61
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

281
281
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

72
72
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

144
144
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

101
101
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

81
81
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

202
202
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

141
141
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

468
468
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

283
283
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

87
87
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

449
449
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

125
125
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

461
461
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

230
230
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

374
374
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

582
582
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

276
276
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

170
170
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

297
297
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

62
62
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

456
456
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

378
378
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

71
71

Meer sportnieuws