'Club Brugge de loef afgestoken voor topdoelwit'

631 stemmen
'Club Brugge de loef afgestoken voor topdoelwit'

Club Brugge zal in de laatste weken van de zomermercato ongetwijfeld nog een paar keer stevig uitpakken. Het zoekt in alle linies nog versterking en is daarvoor bereid om zeer diep in de buidel te tasten, want na de lucratieve uitgaande transfers van Charles De Ketelaere en met de Champions League-miljoenen in het vooruitzicht zijn er meer dan voldoende middelen.


Onder meer een extra spits is nog welkom, want het zou goed kunnen dat Carl Hoefkens daar per 1 september enkel nog beschikt over Ferran Jutgla, Kamal Sowah, Cyle Larin en de piepjonge Antonio Nusa, als Noa Lang zijn gedroomde transfer de komende weken nog te pakken krijgt. Het voornaamste doelwit voor die positie lijkt Rasmus Höjlund te zijn.

Maar volgens Het Nieuwsblad dreigt Club nu de loef afgestoken te worden voor de jonge Deen. Blauw-Zwart legde wel al een bod van 8,5 miljoen euro neer bij Sturm Graz, maar de interesse voor Höjlund groeit met de dag. Hij scoorde dit seizoen al zes keer in zeven matchen en dat is ook Newcastle United, Celta Vigo en Atalanta niet ontgaan. Die laatsten zouden ook al een bod neergelegd hebben.

OPBIEDEN
Dat is koren op de molen van Sturm Graz, dat minstens 10 miljoen euro wil vangen voor de 19-jarige en de geïnteresseerde partijen tegen elkaar kan uitspelen. Daar zitten bovendien clubs bij die nog steeds een pak slagkrachtiger zijn dan Club, vooral Atalanta en Newcastle dan. Het zou dus goed kunnen dat de landskampioen alsnog een andere oplossing zal moeten zoeken.

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Zal Club de strijd om Höjlund nog winnen?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

26
26
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

37
37
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

21
21
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

27
27
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

28
28
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

94
94
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

99
99
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

377
377
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

73
73
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

141
141
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

290
290
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

874
874
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

485
485
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

892
892
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

154
154
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

427
427
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

809
809
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

559
559
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

576
576
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

156
156

Meer sportnieuws