'Club Brugge de loef afgestoken voor topdoelwit'

door
'Club Brugge de loef afgestoken voor topdoelwit'

Club Brugge zal in de laatste weken van de zomermercato ongetwijfeld nog een paar keer stevig uitpakken. Het zoekt in alle linies nog versterking en is daarvoor bereid om zeer diep in de buidel te tasten, want na de lucratieve uitgaande transfers van Charles De Ketelaere en met de Champions League-miljoenen in het vooruitzicht zijn er meer dan voldoende middelen.


Onder meer een extra spits is nog welkom, want het zou goed kunnen dat Carl Hoefkens daar per 1 september enkel nog beschikt over Ferran Jutgla, Kamal Sowah, Cyle Larin en de piepjonge Antonio Nusa, als Noa Lang zijn gedroomde transfer de komende weken nog te pakken krijgt. Het voornaamste doelwit voor die positie lijkt Rasmus Höjlund te zijn.

Maar volgens Het Nieuwsblad dreigt Club nu de loef afgestoken te worden voor de jonge Deen. Blauw-Zwart legde wel al een bod van 8,5 miljoen euro neer bij Sturm Graz, maar de interesse voor Höjlund groeit met de dag. Hij scoorde dit seizoen al zes keer in zeven matchen en dat is ook Newcastle United, Celta Vigo en Atalanta niet ontgaan. Die laatsten zouden ook al een bod neergelegd hebben.

OPBIEDEN
Dat is koren op de molen van Sturm Graz, dat minstens 10 miljoen euro wil vangen voor de 19-jarige en de geïnteresseerde partijen tegen elkaar kan uitspelen. Daar zitten bovendien clubs bij die nog steeds een pak slagkrachtiger zijn dan Club, vooral Atalanta en Newcastle dan. Het zou dus goed kunnen dat de landskampioen alsnog een andere oplossing zal moeten zoeken.

LEES OOK: Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Zal Club de strijd om Höjlund nog winnen?

Meest recent

Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

2
2
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

14
14
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

6
6
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

13
13
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

16
16
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

16
16
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

23
23
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

40
40
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

12
12
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

268
268
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

55
55
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

102
102
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

243
243
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

26
26
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

41
41
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

296
296
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

53
53
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

60
60
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

457
457
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

150
150
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

171
171
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

332
332
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

69
69
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

30
30

Meer sportnieuws