'Club Brugge haalt neus op voor Zirkzee'

door
'Club Brugge haalt neus op voor Zirkzee'

Een grootse terugkeer is in de maak, want volgens Het Laatste Nieuws maakt Anderlecht werk van een reünie met Joshua Zirkzee. Plots zijn de financiële middelen dus lang niet meer zo beperkt in het Lotto Park, waar men op die manier zelfs Club Brugge lijkt af te troeven. Alhoewel.


Eerder klonk het nog dat behalve Paars-Wit ook de rivalen uit Jan Breydel een poging wilden wagen om Zirkzee definitief los te weken bij Bayern München. Naar verluidt verlangt de Duitse topclub minstens tien miljoen voor de 21-jarige Nederlander, wiens contract volgende zomer afloopt. Met 18 doelpunten en 13 assists deed hij het vorig seizoen prima op huurbasis bij Anderlecht.

In de zoektocht naar een nieuwe spits kwam Zirkzee daarom tevens in Brugge eventjes ter sprake. Al werd hij er volgens HLN zélf aangeboden, wetende dat Blauw-Zwart op zoek was naar een nieuwe aanvalsleider. Club bleek uiteindelijk echter weinig interesse te tonen in het speerpunt van Jong Oranje, die wegens een gebrek aan diepgang niet volledig past binnen het gezochte profiel.

PARTNER VOOR JUTGLA
Zirkzee is namelijk een nummer negen die graag de bal voelt en zelf vanuit een lagere positie mee het spel verdeelt. Omdat de landskampioen met Ferran Jutglà al min of meer zulk een type heeft, haalde het dus haar neus op voor de pikante transfer. De zoektocht naar een complementaire partner voor Jutglà gaat zo onverminderd verder. Rasmus Höjlund blijft naar verluidt het toptarget.

LEES OOK: 'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Denkt u dat Zirkzee zou passen bij Club?

Meest recent

'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

40
40
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

52
52
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

57
57
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

262
262
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

197
197
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

277
277
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

72
72
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

145
145
Opvolger voor Mignolet: één grote favoriet, vier outsiders

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

190
190
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

217
217
Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

49
49
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

326
326
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

88
88
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

64
64
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

26
26
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

228
228
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

469
469
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

155
155
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

167
167
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

89
89
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

152
152
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

533
533
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

189
189
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

110
110
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

701
701

Meer sportnieuws