TRANSFERUURTJE: 'Vertonghen naar JPL, Zirkzee naar Club?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vertonghen naar JPL, Zirkzee naar Club?'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Speelt Jan Vertonghen straks in de Jupiler Pro League? Het zou kunnen, want de recordinternational is bij Benfica op de bank beland en overweegt met het oog op het WK stilaan een transfer. Een aantal Belgische topclubs zouden zijn situatie in de gaten houden, al worden geen namen genoemd. Daarnaast zou er echter ook nog interesse zijn vanuit de Premier League.



Bij Club Brugge zoeken ze nog naar een extra spits en daarvoor blijkt nu ook de naam van Joshua Zirkzee op tafel te liggen. Anderlecht wil de Nederlander zeer graag terughalen, maar Blauw-Zwart kan de transfer nog kapen. Bepaalde bronnen stellen dat de landskampioen daarvoor zeer ver wil gaan, anderen beweren dan weer dat Zirkzee aangeboden werd, zonder meer.

Een andere optie zou de Griek Vangelis Pavlidis kunnen zijn. Scouts van Club zouden de spits van AZ in de gaten gehouden hebben tijdens de Europese match tegen Dundee, waarin hij twee keer scoorde. De kans lijkt echter klein dat ze in Alkmaar zullen willen meewerken aan een transfer, want Pavlidis is er een zeer belangrijke schakel.



Aan uitgaande zijde moet Club dan weer nog steeds vrezen voor een vertrek van Hans Vanaken. Die zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar West Ham United en de Engelsen komen mogelijk nog snel met een verbeterd bod. Het valt dus af te wachten of het plan van Club om zijn contract open te breken en op te waarderen wel effect zal hebben.

Nog bij Anderlecht blijkt een transfer van Francis Amuzu toch nog niet helemaal van de baan. OGC Nice zou alsnog een verbeterd bod uitgebracht hebben op de flankaanvaller en inmiddels minstens 9 miljoen euro veil hebben. Dat zal wellicht nog niet genoeg zijn om Paars-Wit te overtuigen, want dat zou minstens 10 miljoen willen.



Er zou wel nog een verrassende aanwinst neerstrijken in het Lotto Park. Anderlecht zou namelijk Freitas, een 21-jarige centrale verdediger, gaan huren van Palmeiras. Er zou in de deal ook een aankoopoptie opgenomen worden die automatisch geactiveerd zou worden als de linksvoetige 70 procent van de wedstrijden speelt.

Antwerp lijkt deze zomer nog afscheid te gaan nemen van Pierre Dwomoh. Het 18-jarige toptalent komt niet voor in de plannen van Mark van Bommel en vertoeft tegenwoordig in de B-kern. De middenvelder hint op sociale media alvast dat hij zou verkassen naar Benfica. In Portugal zal hij mogelijk een nieuwe poging wagen om definitief door te breken.



BUITENLAND

Thomas Meunier mag alweer een straffe naam toevoegen aan zijn lijstje met geïnteresseerde clubs. De Rode Duivel zou nu immers ook in beeld zijn bij Manchester United, dat zich na een dramatische start nog wil versterken. De Engelsen zouden zijn komst concreet onderzoeken, maar zouden wel eerst nog af willen van Aaron Wan-Bissaka.

Voor Jason Denayer lonkt dan weer een nieuwe uitdaging die veel wenkbrauwen doet fronsen. De transfervrije verdediger zou aanbiedingen van Torino en Valencia links laten liggen en uiteindelijk zijn handtekening zetten bij Al Nasr in Saudi-Arabië. Daar kan hij de komende twee jaar 3,5 miljoen euro per seizoen opstrijken, terwijl hij er met Rudi Garcia ook zijn ex-trainer van bij Lyon tegenkomt.



Ook Adnan Januzaj is nog op zoek naar een nieuwe club. Hij heeft zijn keuze nog niet gemaakt, maar er dient zich wel een opmerkelijke optie aan. De 27-jarige zou namelijk in de Amerikaanse MLS aan de slag kunnen bij LA Galaxy. Of hij ook oren heeft naar die uitdaging, is nog niet helemaal duidelijk.

LEES OOK: Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

Moet Vertonghen terugkeren naar België?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

87
87
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

19
19
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

42
42
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

62
62
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

195
195
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

178
178
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

41
41
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

258
258
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

236
236
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

171
171
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

292
292
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

250
250
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

30
30
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

225
225
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

44
44
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

108
108
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

231
231
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

194
194
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

152
152
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

203
203
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

398
398
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

22
22
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

541
541
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

840
840
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

188
188

Meer sportnieuws