'Faes ziet droomtransfer in rook opgaan'

door
'Faes ziet droomtransfer in rook opgaan'

Een aantal Rode Duivels zetten deze zomer al een mooie stap hogerop en er zullen er ongetwijfeld nog volgen. Ook Wout Faes had gehoopt op een transfer. Bij Stade Reims hadden ze enkele maanden geleden al aangekondigd dat de verdediger zou vertrekken, maar intussen zit hij nog steeds in Frankrijk. De voorbije weken lonkte nochtans een transfer naar Italië.


Daar trok Torino immers stevig aan zijn mouw. De club zag Bremer naar stadsgenoot Juventus verkassen en zag in Faes de ideale opvolger. Alleen weigerde Reims mee te werken aan een transfer. Volgens L'Equipe wees de club maar liefst vier aanbiedingen uit Turijn af, waarbij het laatste bod 12 miljoen euro inclusief bonussen geweest zou zijn.

Reims blijft echter halsstarrig vasthouden aan een vraagprijs van 15 miljoen en dat schrikt heel wat geïnteresseerde partijen af. Ook Torino lijkt nu definitief af te haken, want zij werken intussen volop aan de komst van Perr Schuurs (Ajax). Het lijkt slechts een kwestie van tijd eer die transfer rond zal zijn. Faes dreigt zo met lege handen achter te blijven.

TRIBUNE
Daar zou de 24-jarige bijzonder boos om zijn en het zou ook daarom zijn dat hij vorig weekend tegen Clermont in de tribune zat. Intussen zou hij om een gesprek met de voorzitter gevraagd hebben, waarin hij nogmaals duidelijk zou willen maken dat hij absoluut naar Italië wil vertrekken. Of dat veel zoden aan de dijk zal brengen, is echter de vraag. Reims kan het zich immers veroorloven aan zijn prijs vast te houden nadat ze al een behoorlijke som vingen bij de transfer van Hugo Ekitike naar PSG.

LEES OOK: "Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Moet Faes deze zomer absoluut een transfer maken?

Meest recent

Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

43
43
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

56
56
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

95
95
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

259
259
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

126
126
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

210
210
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

63
63
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

85
85
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

191
191
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

94
94
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

150
150
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

98
98
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

270
270
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

66
66
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

269
269
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

246
246
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

130
130
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

330
330
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

62
62
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

144
144
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

325
325
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

384
384
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

147
147
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

87
87

Meer sportnieuws