'Faes ziet droomtransfer in rook opgaan'

door
'Faes ziet droomtransfer in rook opgaan'

Een aantal Rode Duivels zetten deze zomer al een mooie stap hogerop en er zullen er ongetwijfeld nog volgen. Ook Wout Faes had gehoopt op een transfer. Bij Stade Reims hadden ze enkele maanden geleden al aangekondigd dat de verdediger zou vertrekken, maar intussen zit hij nog steeds in Frankrijk. De voorbije weken lonkte nochtans een transfer naar Italië.


Daar trok Torino immers stevig aan zijn mouw. De club zag Bremer naar stadsgenoot Juventus verkassen en zag in Faes de ideale opvolger. Alleen weigerde Reims mee te werken aan een transfer. Volgens L'Equipe wees de club maar liefst vier aanbiedingen uit Turijn af, waarbij het laatste bod 12 miljoen euro inclusief bonussen geweest zou zijn.

Reims blijft echter halsstarrig vasthouden aan een vraagprijs van 15 miljoen en dat schrikt heel wat geïnteresseerde partijen af. Ook Torino lijkt nu definitief af te haken, want zij werken intussen volop aan de komst van Perr Schuurs (Ajax). Het lijkt slechts een kwestie van tijd eer die transfer rond zal zijn. Faes dreigt zo met lege handen achter te blijven.

TRIBUNE
Daar zou de 24-jarige bijzonder boos om zijn en het zou ook daarom zijn dat hij vorig weekend tegen Clermont in de tribune zat. Intussen zou hij om een gesprek met de voorzitter gevraagd hebben, waarin hij nogmaals duidelijk zou willen maken dat hij absoluut naar Italië wil vertrekken. Of dat veel zoden aan de dijk zal brengen, is echter de vraag. Reims kan het zich immers veroorloven aan zijn prijs vast te houden nadat ze al een behoorlijke som vingen bij de transfer van Hugo Ekitike naar PSG.

Moet Faes deze zomer absoluut een transfer maken?

Meest recent

'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

21
21
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

31
31
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

53
53
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

123
123
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

77
77
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

46
46
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

75
75
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

231
231
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

777
777
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

80
80
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

69
69
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

81
81
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

317
317
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

407
407
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

383
383
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

645
645
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

201
201
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

256
256
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

505
505
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

370
370
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

279
279
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

253
253
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

272
272
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

132
132

Meer sportnieuws