'Faes ziet droomtransfer in rook opgaan'

door
'Faes ziet droomtransfer in rook opgaan'

Een aantal Rode Duivels zetten deze zomer al een mooie stap hogerop en er zullen er ongetwijfeld nog volgen. Ook Wout Faes had gehoopt op een transfer. Bij Stade Reims hadden ze enkele maanden geleden al aangekondigd dat de verdediger zou vertrekken, maar intussen zit hij nog steeds in Frankrijk. De voorbije weken lonkte nochtans een transfer naar Italië.


Daar trok Torino immers stevig aan zijn mouw. De club zag Bremer naar stadsgenoot Juventus verkassen en zag in Faes de ideale opvolger. Alleen weigerde Reims mee te werken aan een transfer. Volgens L'Equipe wees de club maar liefst vier aanbiedingen uit Turijn af, waarbij het laatste bod 12 miljoen euro inclusief bonussen geweest zou zijn.

Reims blijft echter halsstarrig vasthouden aan een vraagprijs van 15 miljoen en dat schrikt heel wat geïnteresseerde partijen af. Ook Torino lijkt nu definitief af te haken, want zij werken intussen volop aan de komst van Perr Schuurs (Ajax). Het lijkt slechts een kwestie van tijd eer die transfer rond zal zijn. Faes dreigt zo met lege handen achter te blijven.

TRIBUNE
Daar zou de 24-jarige bijzonder boos om zijn en het zou ook daarom zijn dat hij vorig weekend tegen Clermont in de tribune zat. Intussen zou hij om een gesprek met de voorzitter gevraagd hebben, waarin hij nogmaals duidelijk zou willen maken dat hij absoluut naar Italië wil vertrekken. Of dat veel zoden aan de dijk zal brengen, is echter de vraag. Reims kan het zich immers veroorloven aan zijn prijs vast te houden nadat ze al een behoorlijke som vingen bij de transfer van Hugo Ekitike naar PSG.

LEES OOK: 'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Moet Faes deze zomer absoluut een transfer maken?

Meest recent

El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

71
71
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

35
35
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

51
51
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

31
31
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

49
49
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

116
116
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

185
185
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

43
43
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

87
87
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

116
116
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

313
313
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

282
282
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

71
71
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

176
176
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

402
402
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

234
234
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

385
385
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

362
362
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

112
112
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

113
113
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

487
487
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

270
270
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

348
348
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

720
720
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

287
287

Meer sportnieuws