'Faes ziet droomtransfer in rook opgaan'

103
'Faes ziet droomtransfer in rook opgaan'

Een aantal Rode Duivels zetten deze zomer al een mooie stap hogerop en er zullen er ongetwijfeld nog volgen. Ook Wout Faes had gehoopt op een transfer. Bij Stade Reims hadden ze enkele maanden geleden al aangekondigd dat de verdediger zou vertrekken, maar intussen zit hij nog steeds in Frankrijk. De voorbije weken lonkte nochtans een transfer naar Italië.


Daar trok Torino immers stevig aan zijn mouw. De club zag Bremer naar stadsgenoot Juventus verkassen en zag in Faes de ideale opvolger. Alleen weigerde Reims mee te werken aan een transfer. Volgens L'Equipe wees de club maar liefst vier aanbiedingen uit Turijn af, waarbij het laatste bod 12 miljoen euro inclusief bonussen geweest zou zijn.

Reims blijft echter halsstarrig vasthouden aan een vraagprijs van 15 miljoen en dat schrikt heel wat geïnteresseerde partijen af. Ook Torino lijkt nu definitief af te haken, want zij werken intussen volop aan de komst van Perr Schuurs (Ajax). Het lijkt slechts een kwestie van tijd eer die transfer rond zal zijn. Faes dreigt zo met lege handen achter te blijven.

TRIBUNE
Daar zou de 24-jarige bijzonder boos om zijn en het zou ook daarom zijn dat hij vorig weekend tegen Clermont in de tribune zat. Intussen zou hij om een gesprek met de voorzitter gevraagd hebben, waarin hij nogmaals duidelijk zou willen maken dat hij absoluut naar Italië wil vertrekken. Of dat veel zoden aan de dijk zal brengen, is echter de vraag. Reims kan het zich immers veroorloven aan zijn prijs vast te houden nadat ze al een behoorlijke som vingen bij de transfer van Hugo Ekitike naar PSG.

Moet Faes deze zomer absoluut een transfer maken?

Meest recent

Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

0
0
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

13
13
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

53
53
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

29
29
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

12
12
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

40
40
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

36
36
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

88
88
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

192
192
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

13
13
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

259
259
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

109
109
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

33
33
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

74
74
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

177
177
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

126
126
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

71
71
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

109
109
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

63
63

Meer sportnieuws