'Anderlecht op weg om Zirkzee te strikken'

door
'Anderlecht op weg om Zirkzee te strikken'

Gaat Peter Verbeke voor een stunt zorgen op de transfermarkt? Volgens Het Laatste Nieuws wordt de kans steeds groter dat Joshua Zirkzee terugkeert naar RSC Anderlecht. De onderhandelingen zijn volop gaande.


Anderlecht gaat voluit voor de definitieve transfer van Joshua Zirkzee. Paars-Wit onderhandelt momenteel volop met Bayern München om de aanvaller terug te halen naar het Lotto Park en de kans wordt met de dag groter dat dit ook zal gebeuren. Anderlecht heeft na de uitgaande transfers van Sergio Gomez, Elias Cobbaut, Michel Vlap en Josh Cullen 21 miljoen euro op de rekening mogen bijschrijven en het gaf nog maar 5 miljoen euro uit. 

Er zijn dus meer financiële mogelijkheden bij de Brusselaars en zij willen daarom voluit voor Zirkzee gaan. Club Brugge kreeg hem aangeboden, maar is (nog?) niet concreet en PSV is ook nog altijd geïnteresseerd. Bij RSCA zullen ze bij de komst van Zirkzee wel een aanvaller moeten laten gaan. De kans is groot dat Benito Raman in dat geval zijn biezen mag pakken. De fans dromen alvast van een duo Fabio Silva-Joshua Zirkzee.

Bij Anderlecht willen ze met een definitieve transfer van Zirkzee, die graag wil terugkeren, hun ambities duidelijk maken en ook het houden van Francis Amuzu kadert daarin. Zirkzee zal met argusogen de matchen van Anderlecht tegen Young Boys Bern in de gaten gaan houden, want kwalificatie voor de groepsfase van de Conference League zou nog een extra financiële injectie geven en het zou voor Zirkzee nog een extra reden zijn om terug te keren naar het Lotto Park.

LEES OOK: Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

Zal RSCA een akkoord vinden met Bayern?

Meest recent

Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

8
8
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

37
37
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

31
31
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

212
212
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

161
161
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

152
152
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

19
19
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

68
68
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

176
176
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

77
77
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

57
57
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

202
202
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

318
318
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

79
79
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

239
239
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

255
255
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

290
290
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

272
272
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

51
51
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

350
350
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

27
27
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

242
242
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

32
32
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

603
603
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

234
234

Meer sportnieuws