Van Bommel zet Antwerp op scherp voor 'match van het jaar'

242 stemmen
Van Bommel zet Antwerp op scherp voor 'match van het jaar'

Antwerp wist in de Conference League al af te rekenen met het Kosovaarse FC Drita en het Noorse Lilleström, maar het is nog steeds niet zeker van een plaats in de groepsfase. Daarvoor moet het nog één horde zien te nemen, en dat is wel meteen een stevige. De komende week moeten ze immers in twee keer zien af te rekenen met Basaksehir.


De Turkse club werd in 2020 nog kampioen en heeft enkele ronkende namen in zijn kern. Onder meer Mesut Özil en Lucas Biglia zijn er in de herfst van hun carrière aan de slag, terwijl ook Nacer Chadli er aan zijn tweede seizoen bezig is. De (voormalige?) Rode Duivel zal er tegen de Great Old wel niet bij zijn, want hij is nog steeds geblesseerd.

Wie Turks voetbal zegt, denkt vaak ook aan een helse sfeer. Dat zal in Istanboel niet het geval zijn, want er worden amper 4.000 fans verwacht. Mark van Bommel hoopt dat het niet voor verslapping zal zorgen bij zijn spelers. "Het is leuker om in ‘hete’ omstandigheden te voetballen, maar het is wat het is", zegt hij aan Het Laatste Nieuws. "Of er nu 100 of 100.000 supporters zijn, je moet het altijd aanpakken alsof het de belangrijkste match van het seizoen is."

MATCH VAN HET JAAR
Of het de belangrijkste match van het seizoen is, moet nog blijken. Maar de dubbele confrontatie met Basaksehir wordt zeker een belangrijke, want een vroege uitschakeling in Europa zou toch een stevige domper zijn na alle investeringen van deze zomer. Paul Gheysens wil immers het allerhoogste en daar hoort uiteraard ook een mooie Europese campagne bij.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Zal Antwerp de groepsfase halen?

Meest recent

'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

2
2
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

10
10
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

94
94
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

16
16
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

197
197
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

455
455
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

85
85
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

76
76
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

237
237
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

89
89
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

35
35
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

72
72
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

167
167
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

323
323
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

33
33
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

200
200
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

43
43
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

384
384
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

507
507
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

404
404
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

767
767
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

276
276
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

381
381
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

185
185

Meer sportnieuws