'Club Brugge wil transfer Zirkzee kapen'

door
'Club Brugge wil transfer Zirkzee kapen'

Anderlecht heeft de strijd om Joshua Zirkzee nog niet opgegeven, zo kwam dinsdagavond doorgesijpeld vanuit Duitsland. Ze zouden aan Bayern München aangegeven dat ze nog steeds geïnteresseerd zijn in een transfer en na de lucratieve verkoop van Sergio Gomez aan Manchester City lijkt er ook iets meer mogelijk te zijn. Maar Paars-Wit dreigt nog tegen een domper aan te lopen.


Niemand minder dan Club Brugge mengt zich namelijk ook in de strijd om de spits, zo meldt VI. De landskampioen zou zelfs bereid zijn om zeer ver te gaan voor de komst van de 21-jarige, die dit seizoen nog niet in actie kwam voor Bayern. In de Supercup tegen RB Leipzig en de eerste competitiewedstrijd tegen Frankfurt bleef hij telkens de hele match op de bank, vorig weekend zat hij tegen Wolfsburg zelfs niet in de selectie.

Daardoor lijkt een transfer meer dan ooit aan de orde. De hele zomer werd gewag gemaakt van een vraagprijs rond de 10 miljoen euro en dat is een som die Anderlecht moeilijk op tafel kan leggen. Voor Club is dat veel minder een probleem, want zij bleken eerder al bereid om een dergelijke som te betalen voor Vedat Muriqi. De transfer van de toenmalige spits van Lazio sprong nog af omdat zijn fysieke testen tegenvielen. Zirkzee is dus zeker betaalbaar voor Blauw-Zwart.

PSV OF BUNDESLIGA
Er wacht Zirkzee dus mogelijk een zeer lastige keuze, al heeft hij ook nog enkele andere opties achter de hand. Hij is ook in beeld bij PSV, dat wel eerst nog afwacht of het de groepsfase van de Champions League haalt. Daarnaast trekken ook nog een aantal teams uit de Bundesliga aan zijn mouw, zoals VfB Stuttgart, FC Augsburg en Borussia Mönchengladbach.

LEES OOK: Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Zie je Zirkzee voor Club Brugge kiezen?

Meest recent

Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

8
8
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

16
16
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

36
36
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

598
598
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

188
188
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

337
337
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

105
105
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

288
288
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

36
36
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

101
101
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

43
43
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

49
49
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

61
61
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

300
300
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

418
418
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

215
215
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

154
154
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

613
613
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

963
963
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

77
77
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

315
315
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

33
33
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

603
603
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

115
115
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

459
459

Meer sportnieuws