'Club Brugge wil transfer Zirkzee kapen'

1157
'Club Brugge wil transfer Zirkzee kapen'

Anderlecht heeft de strijd om Joshua Zirkzee nog niet opgegeven, zo kwam dinsdagavond doorgesijpeld vanuit Duitsland. Ze zouden aan Bayern München aangegeven dat ze nog steeds geïnteresseerd zijn in een transfer en na de lucratieve verkoop van Sergio Gomez aan Manchester City lijkt er ook iets meer mogelijk te zijn. Maar Paars-Wit dreigt nog tegen een domper aan te lopen.


Niemand minder dan Club Brugge mengt zich namelijk ook in de strijd om de spits, zo meldt VI. De landskampioen zou zelfs bereid zijn om zeer ver te gaan voor de komst van de 21-jarige, die dit seizoen nog niet in actie kwam voor Bayern. In de Supercup tegen RB Leipzig en de eerste competitiewedstrijd tegen Frankfurt bleef hij telkens de hele match op de bank, vorig weekend zat hij tegen Wolfsburg zelfs niet in de selectie.

Daardoor lijkt een transfer meer dan ooit aan de orde. De hele zomer werd gewag gemaakt van een vraagprijs rond de 10 miljoen euro en dat is een som die Anderlecht moeilijk op tafel kan leggen. Voor Club is dat veel minder een probleem, want zij bleken eerder al bereid om een dergelijke som te betalen voor Vedat Muriqi. De transfer van de toenmalige spits van Lazio sprong nog af omdat zijn fysieke testen tegenvielen. Zirkzee is dus zeker betaalbaar voor Blauw-Zwart.

PSV OF BUNDESLIGA
Er wacht Zirkzee dus mogelijk een zeer lastige keuze, al heeft hij ook nog enkele andere opties achter de hand. Hij is ook in beeld bij PSV, dat wel eerst nog afwacht of het de groepsfase van de Champions League haalt. Daarnaast trekken ook nog een aantal teams uit de Bundesliga aan zijn mouw, zoals VfB Stuttgart, FC Augsburg en Borussia Mönchengladbach.

LEES OOK: 'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

Zie je Zirkzee voor Club Brugge kiezen?

Meest recent

Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

15
15
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

20
20
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

67
67
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

31
31
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

44
44
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

40
40
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

49
49
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

59
59
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

3
3
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

151
151
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

67
67
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

145
145
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

73
73
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

95
95
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

75
75
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

170
170
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

69
69
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

104
104
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

199
199
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

293
293
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

250
250
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

359
359
Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Na vier nederlagen op rij kwam de interlandbreak niet ongelegen voor Antwerp, dat zondag in Westerlo ...

149
149
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

136
136
De Mil vloekt bij KAA Gent: “Ongelooflijk jammerlijke zaak”

KAA Gent neemt het na een lange interlandbreak op tegen Zulte Waregem. De Buffalo’s zagen ...

101
101

Meer sportnieuws