'Club Brugge wil transfer Zirkzee kapen'

1157
'Club Brugge wil transfer Zirkzee kapen'

Anderlecht heeft de strijd om Joshua Zirkzee nog niet opgegeven, zo kwam dinsdagavond doorgesijpeld vanuit Duitsland. Ze zouden aan Bayern München aangegeven dat ze nog steeds geïnteresseerd zijn in een transfer en na de lucratieve verkoop van Sergio Gomez aan Manchester City lijkt er ook iets meer mogelijk te zijn. Maar Paars-Wit dreigt nog tegen een domper aan te lopen.


Niemand minder dan Club Brugge mengt zich namelijk ook in de strijd om de spits, zo meldt VI. De landskampioen zou zelfs bereid zijn om zeer ver te gaan voor de komst van de 21-jarige, die dit seizoen nog niet in actie kwam voor Bayern. In de Supercup tegen RB Leipzig en de eerste competitiewedstrijd tegen Frankfurt bleef hij telkens de hele match op de bank, vorig weekend zat hij tegen Wolfsburg zelfs niet in de selectie.

Daardoor lijkt een transfer meer dan ooit aan de orde. De hele zomer werd gewag gemaakt van een vraagprijs rond de 10 miljoen euro en dat is een som die Anderlecht moeilijk op tafel kan leggen. Voor Club is dat veel minder een probleem, want zij bleken eerder al bereid om een dergelijke som te betalen voor Vedat Muriqi. De transfer van de toenmalige spits van Lazio sprong nog af omdat zijn fysieke testen tegenvielen. Zirkzee is dus zeker betaalbaar voor Blauw-Zwart.

PSV OF BUNDESLIGA
Er wacht Zirkzee dus mogelijk een zeer lastige keuze, al heeft hij ook nog enkele andere opties achter de hand. Hij is ook in beeld bij PSV, dat wel eerst nog afwacht of het de groepsfase van de Champions League haalt. Daarnaast trekken ook nog een aantal teams uit de Bundesliga aan zijn mouw, zoals VfB Stuttgart, FC Augsburg en Borussia Mönchengladbach.

LEES OOK: Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Zie je Zirkzee voor Club Brugge kiezen?

Meest recent

Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

9
9
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

5
5
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

67
67
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

18
18
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

13
13
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

6
6
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

233
233
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

64
64
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

15
15
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

71
71
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

48
48
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

128
128
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

248
248
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

290
290
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

132
132
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

37
37
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

82
82
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

194
194

Meer sportnieuws