'Vertonghen kan transfer naar Jupiler Pro League versieren'

door
'Vertonghen kan transfer naar Jupiler Pro League versieren'

Jan Vertonghen is misschien de volgende Rode Duivel die aan de slag gaat in de Jupiler Pro League. De 35-jarige centrale verdediger zit op een zijspoor bij Benfica en volgens Het Nieuwsblad denkt hij na over zijn toekomst. Speelt hij weldra op de Belgische velden?


Benfica stelde deze zomer Roger Schmidt aan als nieuwe coach en de Duitser heeft het duidelijk minder begrepen op de kwaliteiten van Vertonghen. De 35-jarige linkspoot verkommert op de bank en dat is zorgwekkend, zeker aangezien er in de winter een WK op het programma staat. Bondscoach Roberto Martinez was onlangs bij Sporza nog duidelijk over de situatie van 'Sterke Jan'. 

"Ik geloof dat Jan nu even een hobbel in de weg tegenkomt, maar dat het gewoon een momentopname is. Bovendien speelt Benfica Europees. Hij zal dus zeker zijn minuten krijgen. Jan maakte dit ook al eerder mee - ik maak me dus niet echt zorgen. We moeten de situatie wel bekijken in september, want iedere speler heeft matchritme nodig op een WK", aldus Martinez.

HNB weet dat Vertonghen stilaan de kat uit boom kijkt en als er een club op de proppen komt die hem speelminuten kan garanderen, dan lijkt een transfer heel waarschijnlijk te zijn. Enkele clubs uit de Premier League zouden interesse tonen, net als enkele topclubs uit de Jupiler Pro League. Uiteraard komt Royal Antwerp FC in beeld, waar hij een duo zou kunnen vormen met Toby Alderweireld, maar ook Club Brugge zoekt nog een vervanger voor Stanley Nsoki. Bij RSC Anderlecht kan er ook een verdediger bij, maar de Brusselaars lijken inzake basispionnen goed te zitten. AA Gent heeft in de defensie ook geen weelde, terwijl KRC Genk Jhon Lucumi van de hand gaat doen.

LEES OOK: Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

Zal Vertonghen in België aan de slag gaan?

Meest recent

KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

14
14
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

30
30
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

99
99
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

57
57
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

105
105
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

259
259
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

139
139
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

284
284
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

119
119
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

283
283
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

282
282
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

263
263
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

526
526
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

565
565
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

99
99
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

192
192
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

520
520
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

542
542
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

324
324
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

262
262
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

80
80
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

285
285
Club Brugge in nesten: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

260
260
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

277
277

Meer sportnieuws