'Denayer maakt bizarre transferkeuze'

door
'Denayer maakt bizarre transferkeuze'

Roberto Martinez gaf de voorbije weken aan dat hij zich grote zorgen maakte over een aantal van zijn Rode Duivels, met Jason Denayer als grootste zorgenkind. Er wordt immers gerekend op de 26-jarige voor het WK, want veel andere opties heeft Martinez niet sinds het afhaken van Vincent Kompany en Thomas Vermaelen. Denayer nam echter ruim zijn tijd om een nieuwe club te kiezen.


Eind juni liep zijn contract bij Olympique Lyon af en omdat gesprekken over een verlenging afsprongen op zijn pittige looneisen, mocht Denayer als vrije speler dus op zoek naar een nieuwe club. Die zoektocht duurde echter behoorlijk lang, waarbij onze landgenoot zelf ook de nodige voorstellen afwees. De voorbije dagen leek het uiteindelijk tussen Torino en Valencia te gaan voor zijn handtekening.

Maar nu blijken beide teams alsnog naast Denayer te grijpen. Volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti kiest Denayer uiteindelijk toch voor een avontuur in het Midden-Oosten. Hij zou een volledig akkoord bereikt hebben met Al Nasr uit Saudi-Arabië over een tweejarig contract, dat hem jaarlijks 3,5 miljoen euro zou gaan opleveren.

SPORTIEF DRAMA
Daarmee lijkt de financiële toekomst van Denayer verzekerd, maar op sportief vlak is zijn keuze toch eerder een drama. Drie maanden voor het WK gaat hij immers op een bedenkelijk niveau spelen en dat zal zijn positie bij de nationale ploeg niet ten goede komen. De kans bestaat wel dat Martinez hem toch gewoon zal blijven oproepen zoals hij met Toby Alderweireld deed toen die in Qatar speelde, al is het maar omdat er weinig andere opties zijn. Dedryck Boyata zit immers ook op een zijspoor bij Hertha BSC en dus moet Martinez dan al gaan teruggrijpen naar Wout Faes of Sebastiaan Bornauw, die zich nog niet konden bewijzen bij de nationale ploeg.


Moet Denayer nog mee naar het WK na deze keuze?

Meest recent

Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

11
11
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

11
11
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

9
9
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

410
410
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

40
40
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

141
141
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

25
25
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

223
223
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

74
74
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

209
209
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

266
266
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

110
110
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

73
73
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

33
33
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

199
199
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

174
174
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

133
133
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

121
121
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

170
170
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

54
54
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

234
234
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

549
549
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

197
197
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

404
404
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

98
98

Meer sportnieuws