'Denayer maakt bizarre transferkeuze'

door
'Denayer maakt bizarre transferkeuze'

Roberto Martinez gaf de voorbije weken aan dat hij zich grote zorgen maakte over een aantal van zijn Rode Duivels, met Jason Denayer als grootste zorgenkind. Er wordt immers gerekend op de 26-jarige voor het WK, want veel andere opties heeft Martinez niet sinds het afhaken van Vincent Kompany en Thomas Vermaelen. Denayer nam echter ruim zijn tijd om een nieuwe club te kiezen.


Eind juni liep zijn contract bij Olympique Lyon af en omdat gesprekken over een verlenging afsprongen op zijn pittige looneisen, mocht Denayer als vrije speler dus op zoek naar een nieuwe club. Die zoektocht duurde echter behoorlijk lang, waarbij onze landgenoot zelf ook de nodige voorstellen afwees. De voorbije dagen leek het uiteindelijk tussen Torino en Valencia te gaan voor zijn handtekening.

Maar nu blijken beide teams alsnog naast Denayer te grijpen. Volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti kiest Denayer uiteindelijk toch voor een avontuur in het Midden-Oosten. Hij zou een volledig akkoord bereikt hebben met Al Nasr uit Saudi-Arabië over een tweejarig contract, dat hem jaarlijks 3,5 miljoen euro zou gaan opleveren.

SPORTIEF DRAMA
Daarmee lijkt de financiële toekomst van Denayer verzekerd, maar op sportief vlak is zijn keuze toch eerder een drama. Drie maanden voor het WK gaat hij immers op een bedenkelijk niveau spelen en dat zal zijn positie bij de nationale ploeg niet ten goede komen. De kans bestaat wel dat Martinez hem toch gewoon zal blijven oproepen zoals hij met Toby Alderweireld deed toen die in Qatar speelde, al is het maar omdat er weinig andere opties zijn. Dedryck Boyata zit immers ook op een zijspoor bij Hertha BSC en dus moet Martinez dan al gaan teruggrijpen naar Wout Faes of Sebastiaan Bornauw, die zich nog niet konden bewijzen bij de nationale ploeg.


Moet Denayer nog mee naar het WK na deze keuze?

Meest recent

Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

6
6
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

315
315
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

71
71
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

161
161
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

61
61
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

68
68
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

262
262
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

106
106
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

162
162
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

497
497
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

28
28
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

58
58
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

207
207
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

172
172
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

91
91
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

182
182
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

427
427
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

148
148
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

37
37
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

232
232
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

870
870
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

406
406
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

141
141

Meer sportnieuws