'Denayer maakt bizarre transferkeuze'

306
'Denayer maakt bizarre transferkeuze'

Roberto Martinez gaf de voorbije weken aan dat hij zich grote zorgen maakte over een aantal van zijn Rode Duivels, met Jason Denayer als grootste zorgenkind. Er wordt immers gerekend op de 26-jarige voor het WK, want veel andere opties heeft Martinez niet sinds het afhaken van Vincent Kompany en Thomas Vermaelen. Denayer nam echter ruim zijn tijd om een nieuwe club te kiezen.


Eind juni liep zijn contract bij Olympique Lyon af en omdat gesprekken over een verlenging afsprongen op zijn pittige looneisen, mocht Denayer als vrije speler dus op zoek naar een nieuwe club. Die zoektocht duurde echter behoorlijk lang, waarbij onze landgenoot zelf ook de nodige voorstellen afwees. De voorbije dagen leek het uiteindelijk tussen Torino en Valencia te gaan voor zijn handtekening.

Maar nu blijken beide teams alsnog naast Denayer te grijpen. Volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti kiest Denayer uiteindelijk toch voor een avontuur in het Midden-Oosten. Hij zou een volledig akkoord bereikt hebben met Al Nasr uit Saudi-Arabië over een tweejarig contract, dat hem jaarlijks 3,5 miljoen euro zou gaan opleveren.

SPORTIEF DRAMA
Daarmee lijkt de financiële toekomst van Denayer verzekerd, maar op sportief vlak is zijn keuze toch eerder een drama. Drie maanden voor het WK gaat hij immers op een bedenkelijk niveau spelen en dat zal zijn positie bij de nationale ploeg niet ten goede komen. De kans bestaat wel dat Martinez hem toch gewoon zal blijven oproepen zoals hij met Toby Alderweireld deed toen die in Qatar speelde, al is het maar omdat er weinig andere opties zijn. Dedryck Boyata zit immers ook op een zijspoor bij Hertha BSC en dus moet Martinez dan al gaan teruggrijpen naar Wout Faes of Sebastiaan Bornauw, die zich nog niet konden bewijzen bij de nationale ploeg.


Moet Denayer nog mee naar het WK na deze keuze?

Meest recent

Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

15
15
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

7
7
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

55
55
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

58
58
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

36
36
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

36
36
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

19
19
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

174
174
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

55
55
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

110
110
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

81
81
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

98
98
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

85
85
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

314
314
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

59
59
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

322
322
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

290
290
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

181
181
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

209
209
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

264
264

Meer sportnieuws