'Anderlecht gaat met Gomez-miljoenen voor Zirkzee'

847 stemmen
'Anderlecht gaat met Gomez-miljoenen voor Zirkzee'

Anderlecht heeft woensdag nog eens de jackpot gewonnen op de transfermarkt met de verkoop van Sergio Gomez. De Spanjaard streek een jaar geleden neer voor amper 1,5 miljoen euro en Manchester City bleek nu bereid om 13 miljoen op tafel te leggen. Met bonussen zou dat bedrag zelfs nog kunnen oplopen tot 20 miljoen, terwijl Anderlecht ook nog een percentage op een doorverkoop zou krijgen.


Daarmee is de clubkas plots weer behoorlijk goed gevuld. Goed genoeg om de avances van OGC Nice voor Francis Amuzu af te houden, maar mogelijk ook voor nog een fraaie inkomende transfer. Christian Falk, de chef voetbal van de grote Duitse krant BILD, stelt namelijk dat Anderlecht aan Bayern München laten weten dat ze geïnteresseerd zijn om Joshua Zirkzee over te nemen.

De Nederlander was uiteraard vorig seizoen al met succes op huurbasis in het Lotto Park aan de slag, maar een verlengd verblijf leek uitgesloten te zijn. Bij Bayern is Zirkzee namelijk aan zijn laatste contractjaar bezig, waardoor een nieuwe uitleenbeurt uitgesloten is. Een definitieve transfer bleek echter veel te duur voor RSCA, maar na de verkoop van Gomez liggen de kaarten dus mogelijk anders.

BANK
Anderlecht wordt ook geholpen door de sportieve situatie van Zirkzee. Die kreeg deze zomer een nieuwe kans bij de Duitse kampioen en hoopte zeker na het vertrek van Robert Lewandowski op speelkansen, maar na de Supercup en twee speeldagen in de Bundesliga staat zijn teller op nul speelminuten. Afgelopen weekend zat hij tegen Wolfsburg zelfs niet in de selectie. Daardoor lijken de kansen van Anderlecht dus flink te stijgen en zou het zomaar kunnen dat Zirkzee alsnog terugkeert, ondanks dat intussen al Esposito en Fabio Silva neerstreken.


LEES OOK: JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Moet Anderlecht voor een terugkeer van Zirkzee gaan?

Meest recent

‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

58
58
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

52
52
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

625
625
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

38
38
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

246
246
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

120
120
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

440
440
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

505
505
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

70
70
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

127
127
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

694
694
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

85
85
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

66
66
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

62
62
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

146
146
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

117
117
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

110
110
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

142
142
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

48
48
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

112
112
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

223
223
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

277
277
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

645
645

Meer sportnieuws