'Anderlecht gaat met Gomez-miljoenen voor Zirkzee'

door
'Anderlecht gaat met Gomez-miljoenen voor Zirkzee'

Anderlecht heeft woensdag nog eens de jackpot gewonnen op de transfermarkt met de verkoop van Sergio Gomez. De Spanjaard streek een jaar geleden neer voor amper 1,5 miljoen euro en Manchester City bleek nu bereid om 13 miljoen op tafel te leggen. Met bonussen zou dat bedrag zelfs nog kunnen oplopen tot 20 miljoen, terwijl Anderlecht ook nog een percentage op een doorverkoop zou krijgen.


Daarmee is de clubkas plots weer behoorlijk goed gevuld. Goed genoeg om de avances van OGC Nice voor Francis Amuzu af te houden, maar mogelijk ook voor nog een fraaie inkomende transfer. Christian Falk, de chef voetbal van de grote Duitse krant BILD, stelt namelijk dat Anderlecht aan Bayern München laten weten dat ze geïnteresseerd zijn om Joshua Zirkzee over te nemen.

De Nederlander was uiteraard vorig seizoen al met succes op huurbasis in het Lotto Park aan de slag, maar een verlengd verblijf leek uitgesloten te zijn. Bij Bayern is Zirkzee namelijk aan zijn laatste contractjaar bezig, waardoor een nieuwe uitleenbeurt uitgesloten is. Een definitieve transfer bleek echter veel te duur voor RSCA, maar na de verkoop van Gomez liggen de kaarten dus mogelijk anders.

BANK
Anderlecht wordt ook geholpen door de sportieve situatie van Zirkzee. Die kreeg deze zomer een nieuwe kans bij de Duitse kampioen en hoopte zeker na het vertrek van Robert Lewandowski op speelkansen, maar na de Supercup en twee speeldagen in de Bundesliga staat zijn teller op nul speelminuten. Afgelopen weekend zat hij tegen Wolfsburg zelfs niet in de selectie. Daardoor lijken de kansen van Anderlecht dus flink te stijgen en zou het zomaar kunnen dat Zirkzee alsnog terugkeert, ondanks dat intussen al Esposito en Fabio Silva neerstreken.


LEES OOK: Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

Moet Anderlecht voor een terugkeer van Zirkzee gaan?

Meest recent

Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

3
3
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

93
93
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

104
104
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

112
112
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

44
44
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

271
271
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

150
150
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

464
464
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

178
178
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

237
237
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

469
469
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

710
710
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

326
326
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

712
712
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

383
383
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

610
610
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

444
444
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

585
585
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

156
156
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

335
335

Meer sportnieuws