'Anderlecht gaat met Gomez-miljoenen voor Zirkzee'

847 stemmen
'Anderlecht gaat met Gomez-miljoenen voor Zirkzee'

Anderlecht heeft woensdag nog eens de jackpot gewonnen op de transfermarkt met de verkoop van Sergio Gomez. De Spanjaard streek een jaar geleden neer voor amper 1,5 miljoen euro en Manchester City bleek nu bereid om 13 miljoen op tafel te leggen. Met bonussen zou dat bedrag zelfs nog kunnen oplopen tot 20 miljoen, terwijl Anderlecht ook nog een percentage op een doorverkoop zou krijgen.


Daarmee is de clubkas plots weer behoorlijk goed gevuld. Goed genoeg om de avances van OGC Nice voor Francis Amuzu af te houden, maar mogelijk ook voor nog een fraaie inkomende transfer. Christian Falk, de chef voetbal van de grote Duitse krant BILD, stelt namelijk dat Anderlecht aan Bayern München laten weten dat ze geïnteresseerd zijn om Joshua Zirkzee over te nemen.

De Nederlander was uiteraard vorig seizoen al met succes op huurbasis in het Lotto Park aan de slag, maar een verlengd verblijf leek uitgesloten te zijn. Bij Bayern is Zirkzee namelijk aan zijn laatste contractjaar bezig, waardoor een nieuwe uitleenbeurt uitgesloten is. Een definitieve transfer bleek echter veel te duur voor RSCA, maar na de verkoop van Gomez liggen de kaarten dus mogelijk anders.

BANK
Anderlecht wordt ook geholpen door de sportieve situatie van Zirkzee. Die kreeg deze zomer een nieuwe kans bij de Duitse kampioen en hoopte zeker na het vertrek van Robert Lewandowski op speelkansen, maar na de Supercup en twee speeldagen in de Bundesliga staat zijn teller op nul speelminuten. Afgelopen weekend zat hij tegen Wolfsburg zelfs niet in de selectie. Daardoor lijken de kansen van Anderlecht dus flink te stijgen en zou het zomaar kunnen dat Zirkzee alsnog terugkeert, ondanks dat intussen al Esposito en Fabio Silva neerstreken.


LEES OOK: Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Moet Anderlecht voor een terugkeer van Zirkzee gaan?

Meest recent

Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

27
27
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

39
39
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

104
104
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

105
105
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

134
134
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

305
305
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

154
154
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

73
73
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

384
384
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

210
210
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

237
237
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

88
88
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

167
167
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

323
323
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

179
179
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

187
187
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

227
227
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

842
842
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

177
177
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

682
682
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

625
625
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

398
398
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

282
282
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

237
237

Meer sportnieuws