'Anderlecht gaat met Gomez-miljoenen voor Zirkzee'

door
'Anderlecht gaat met Gomez-miljoenen voor Zirkzee'

Anderlecht heeft woensdag nog eens de jackpot gewonnen op de transfermarkt met de verkoop van Sergio Gomez. De Spanjaard streek een jaar geleden neer voor amper 1,5 miljoen euro en Manchester City bleek nu bereid om 13 miljoen op tafel te leggen. Met bonussen zou dat bedrag zelfs nog kunnen oplopen tot 20 miljoen, terwijl Anderlecht ook nog een percentage op een doorverkoop zou krijgen.


Daarmee is de clubkas plots weer behoorlijk goed gevuld. Goed genoeg om de avances van OGC Nice voor Francis Amuzu af te houden, maar mogelijk ook voor nog een fraaie inkomende transfer. Christian Falk, de chef voetbal van de grote Duitse krant BILD, stelt namelijk dat Anderlecht aan Bayern München laten weten dat ze geïnteresseerd zijn om Joshua Zirkzee over te nemen.

De Nederlander was uiteraard vorig seizoen al met succes op huurbasis in het Lotto Park aan de slag, maar een verlengd verblijf leek uitgesloten te zijn. Bij Bayern is Zirkzee namelijk aan zijn laatste contractjaar bezig, waardoor een nieuwe uitleenbeurt uitgesloten is. Een definitieve transfer bleek echter veel te duur voor RSCA, maar na de verkoop van Gomez liggen de kaarten dus mogelijk anders.

BANK
Anderlecht wordt ook geholpen door de sportieve situatie van Zirkzee. Die kreeg deze zomer een nieuwe kans bij de Duitse kampioen en hoopte zeker na het vertrek van Robert Lewandowski op speelkansen, maar na de Supercup en twee speeldagen in de Bundesliga staat zijn teller op nul speelminuten. Afgelopen weekend zat hij tegen Wolfsburg zelfs niet in de selectie. Daardoor lijken de kansen van Anderlecht dus flink te stijgen en zou het zomaar kunnen dat Zirkzee alsnog terugkeert, ondanks dat intussen al Esposito en Fabio Silva neerstreken.


LEES OOK: Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Moet Anderlecht voor een terugkeer van Zirkzee gaan?

Meest recent

Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

11
11
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

4
4
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

35
35
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

33
33
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

126
126
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

116
116
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

96
96
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

20
20
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

210
210
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

69
69
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

208
208
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

254
254
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

135
135
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

42
42
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

210
210
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

105
105
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

253
253
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

110
110
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

93
93
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

193
193
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

113
113
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

397
397
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

162
162
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

357
357

Meer sportnieuws