'AA Gent troeft Anderlecht af voor topaanwinst'

door
'AA Gent troeft Anderlecht af voor topaanwinst'

Als tijdelijke vervanger voor Tarik Tissoudali haalde AA Gent zopas Jens Petter Hauge in huis. De 22-jarige Noor wordt zonder aankoopoptie gehuurd van Eintracht Frankfurt, waarmee Michel Louwagie en co blijkbaar een paar rechtstreekse concurrenten aftroeven.


Het Nieuwsblad meldt namelijk dat Hauge tevens in de belangstelling stond van niemand minder dan Anderlecht. Nog in ons land sprak het nieuwe nummer 10 van de Buffalo's naar eigen zeggen bovendien ook met zijn landgenoot Ronny Deila, de huidige coach van Standard. Uiteindelijk koos hij dus echter toch voor een verblijf van één seizoen in de Ghelamco Arena.

De bekerwinnaar speelde dus het kortst op de bal en wist Hauge snel te overtuigen van zijn slaagkansen in Gent. "Toen AA Gent zich meldde zat het gevoel meteen goed. Na het gesprek met de coach was ik overtuigd. Dit systeem moet me echt wel liggen", citeerde Het Nieuwsblad de tienvoudig international onder meer tijdens diens officiële voorstelling aan de media.

DONDERDAG AL INZETBAAR?
Behalve coach Hein Vanhaezebrouck en de aanbevelingen van zijn landgenoot in de kleedkamer Andreas Hanche-Olsen gaf het vooruitzicht op de Europa League de definitieve doorslag, aldus Hauge zelf. Donderdag neemt Gent het in de laatste voorronde op tegen Omonia Nicosia, indien diens papieren in orde geraken mogelijk al mét haar nieuwste aanwinst van de partij.

LEES OOK: Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Denkt u dat Hauge donderdag al zal spelen?

Meest recent

'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

29
29
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

42
42
Club-Gent onder hoogspanning: Louwagie geeft schuldige Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

91
91
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

39
39
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

133
133
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

40
40
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

254
254
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

234
234
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

138
138
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

28
28
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

333
333
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

225
225
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

153
153
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

150
150
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

25
25
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

283
283
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

49
49
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

71
71
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

85
85
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

153
153
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

293
293
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

541
541
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

263
263
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

455
455
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

275
275

Meer sportnieuws