Van Bommel laat Antwerp-icoon vallen

door
Van Bommel laat Antwerp-icoon vallen

De matchen volgen elkaar snel op voor Antwerp, dat donderdag alweer aan de bak moet in de laatste voorronde van de Conference League. Nieuwste aanwinsten Jurgen Ekkelenkamp en Gaston Avila, die allebei werden toegevoegd aan de Europese spelerslijst, zijn dan van de partij. Het duo neemt de plaatsen in van Manuel Benson, inmiddels naar Burnley verhuisd, en Faris Haroun.


De 36-jarige aanvoerder lijkt zo niet in de plannen van Mark van Bommel te passen. Vorig seizoen kwam Haroun mede omwille van de nodige dosis blessureleed ook al weinig in actie, tot hij in de play-offs plots haast telkens aan de aftrap verscheen. Door de komst van Ekkelenkamp worden de plekjes op het middenveld echter alsmaar duurder op de Bosuil.

Daar genieten onder andere Radja Nainggolan, Alhassan Yusuf, Pieter Gerkens en Birger Verstraete de voorkeur, zelfs de jonge Arthur Vermeeren staat tegenwoordig blijkbaar hoger in de pikorde. Sinds hij hersteld is van een spierblessure kwam Haroun dit seizoen nog geen enkele keer in actie, doorgaans zit de zesvoudig Rode Duivel niet eens op de bank.

EINDE VERHAAL?
Hoewel zijn aflopend contract recent nog met een jaar opengebroken werd, lijkt het icoon na 156 optredens voor de Great Old zo geen rol van betekenis meer te zullen spelen. Althans op het veld, want in de kleedkamer kan hij uiteraard wél nog van pas komen. Vincent Janssen is overigens geschorst voor de eerste ontmoeting met Basaksehir, de onfortuinlijke Michel-Ange Balikwisha kon niet meer worden vervangen op de 25-koppige lijst.

POLL: Antwerp kan Haroun ook óp het veld nog gebruiken

Meest recent

AZ komt met groot nieuws over Maarten Martens

Vincent Kompany wist dit seizoen met Bayern München de titel te veroveren in de Bundesliga en ...

0
0
'Bertaccini bekroont topseizoen met knaltransfer'

STVV kan zich zaterdag definitief van het behoud in de Jupiler Pro League verzekeren als het wint ...

24
24
Hein voorspelt kampioen: "Zij hebben de beste ploeg, maar..."

Er staan nog maar drie speeldagen op het programma in de Challenger Pro League en dat betekent dat ...

91
91
'Dender gaat lopen met revelatie uit 1B'

FCV Dender was dit seizoen één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. ...

24
24
Vormer zet verrassende eerste stap in trainerscarrière

Vorige zomer zette Ruud Vormer op 36-jarige leeftijd een punt achter een rijkgevulde ...

221
221
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

136
136
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

71
71
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

57
57
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

202
202
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

256
256
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

72
72
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

211
211
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

75
75
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

108
108
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

101
101
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

77
77
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

544
544
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

106
106
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

109
109

Meer sportnieuws