Van Bommel laat Antwerp-icoon vallen

1029 stemmen
Van Bommel laat Antwerp-icoon vallen

De matchen volgen elkaar snel op voor Antwerp, dat donderdag alweer aan de bak moet in de laatste voorronde van de Conference League. Nieuwste aanwinsten Jurgen Ekkelenkamp en Gaston Avila, die allebei werden toegevoegd aan de Europese spelerslijst, zijn dan van de partij. Het duo neemt de plaatsen in van Manuel Benson, inmiddels naar Burnley verhuisd, en Faris Haroun.


De 36-jarige aanvoerder lijkt zo niet in de plannen van Mark van Bommel te passen. Vorig seizoen kwam Haroun mede omwille van de nodige dosis blessureleed ook al weinig in actie, tot hij in de play-offs plots haast telkens aan de aftrap verscheen. Door de komst van Ekkelenkamp worden de plekjes op het middenveld echter alsmaar duurder op de Bosuil.

Daar genieten onder andere Radja Nainggolan, Alhassan Yusuf, Pieter Gerkens en Birger Verstraete de voorkeur, zelfs de jonge Arthur Vermeeren staat tegenwoordig blijkbaar hoger in de pikorde. Sinds hij hersteld is van een spierblessure kwam Haroun dit seizoen nog geen enkele keer in actie, doorgaans zit de zesvoudig Rode Duivel niet eens op de bank.

EINDE VERHAAL?
Hoewel zijn aflopend contract recent nog met een jaar opengebroken werd, lijkt het icoon na 156 optredens voor de Great Old zo geen rol van betekenis meer te zullen spelen. Althans op het veld, want in de kleedkamer kan hij uiteraard wél nog van pas komen. Vincent Janssen is overigens geschorst voor de eerste ontmoeting met Basaksehir, de onfortuinlijke Michel-Ange Balikwisha kon niet meer worden vervangen op de 25-koppige lijst.

LEES OOK: 'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Antwerp kan Haroun ook óp het veld nog gebruiken

Meest recent

Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

2
2
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

62
62
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

59
59
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

131
131
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

109
109
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

64
64
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

167
167
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

55
55
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

117
117
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

53
53
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

124
124
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

218
218
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

514
514
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

232
232
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

848
848
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

64
64
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

507
507
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1151
1151
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

112
112
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

268
268
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

202
202
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

368
368
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

95
95
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

54
54
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

49
49

Meer sportnieuws