Van Bommel laat Antwerp-icoon vallen

1029 stemmen
Van Bommel laat Antwerp-icoon vallen

De matchen volgen elkaar snel op voor Antwerp, dat donderdag alweer aan de bak moet in de laatste voorronde van de Conference League. Nieuwste aanwinsten Jurgen Ekkelenkamp en Gaston Avila, die allebei werden toegevoegd aan de Europese spelerslijst, zijn dan van de partij. Het duo neemt de plaatsen in van Manuel Benson, inmiddels naar Burnley verhuisd, en Faris Haroun.


De 36-jarige aanvoerder lijkt zo niet in de plannen van Mark van Bommel te passen. Vorig seizoen kwam Haroun mede omwille van de nodige dosis blessureleed ook al weinig in actie, tot hij in de play-offs plots haast telkens aan de aftrap verscheen. Door de komst van Ekkelenkamp worden de plekjes op het middenveld echter alsmaar duurder op de Bosuil.

Daar genieten onder andere Radja Nainggolan, Alhassan Yusuf, Pieter Gerkens en Birger Verstraete de voorkeur, zelfs de jonge Arthur Vermeeren staat tegenwoordig blijkbaar hoger in de pikorde. Sinds hij hersteld is van een spierblessure kwam Haroun dit seizoen nog geen enkele keer in actie, doorgaans zit de zesvoudig Rode Duivel niet eens op de bank.

EINDE VERHAAL?
Hoewel zijn aflopend contract recent nog met een jaar opengebroken werd, lijkt het icoon na 156 optredens voor de Great Old zo geen rol van betekenis meer te zullen spelen. Althans op het veld, want in de kleedkamer kan hij uiteraard wél nog van pas komen. Vincent Janssen is overigens geschorst voor de eerste ontmoeting met Basaksehir, de onfortuinlijke Michel-Ange Balikwisha kon niet meer worden vervangen op de 25-koppige lijst.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Antwerp kan Haroun ook óp het veld nog gebruiken

Meest recent

'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

42
42
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

126
126
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

81
81
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

63
63
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

173
173
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

538
538
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

82
82
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

229
229
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

139
139
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

75
75
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

70
70
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

199
199
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

681
681
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

55
55
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

71
71
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

454
454
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

465
465
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

575
575
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1124
1124
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

126
126
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

574
574
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

117
117
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

156
156
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

124
124
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

175
175

Meer sportnieuws