'Club Brugge plakt absurd prijskaartje op Vanaken'

962 stemmen
'Club Brugge plakt absurd prijskaartje op Vanaken'

De geruchtenmolen rond Club Brugge werd op uitgaand vlak deze zomer vooral gedomineerd door Charles De Ketelaere en Noa Lang. Nu is het alsnog de beurt aan Hans Vanaken. Hij wordt niet voor het eerst aan West Ham gelinkt, al is de landskampioen blijkbaar onder geen beding van plan om haar draaischijf van de hand te doen.


Het Laatste Nieuws meent zelfs dat Blauw-Zwart bereid is om de meest absurde aanbiedingen op de straks 30-jarige sterkhouder de komende weken kordaat te weigeren. "Vanaken is op dit moment niet te koop. Zélfs een hoog bod - pakweg het dubbele van de 15 miljoen euro die West Ham vorig jaar heeft geboden - zal daar in het restant van deze transferperiode geen verandering in brengen", aldus de krant. Straffe taal.  

Net als diverse andere bronnen stelt HLN wel dat Vanaken zelf gecharmeerd is door de interesse van de Engelse subtopper. Zijn vertrek forceren is de Rode Duivel normaal gezien echter niet van plan. Bovendien ligt hij nog tot medio 2025 vast in Jan Breydel. Beloont men hem daar naar aanleiding van de vernieuwde belangstelling uit het buitenland nogmaals met een loonsverhoging, zoals dat in het verleden wel vaker gebeurde?

NOG GEEN BOD
Mogelijk moet de flirt uit Londen dan wel wat concreter worden, want in tegenstelling tot andere media ontving men in Westkapelle nog volgens HLN vooralsnog geen officieel voorstel. Hoe dan ook lijkt West Ham eraan voor de moeite. "Met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid blijft Vanaken straks bij Club. Nóg veel meer dan één jaar geleden rond deze tijd is zijn vertrek onbespreekbaar", besluit het dagblad immers.

LEES OOK: 'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Hoeveel is Vanaken volgens u vandaag waard?

Meest recent

Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

67
67
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

231
231
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

70
70
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

17
17
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

184
184
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

67
67
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

62
62
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

43
43
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

335
335
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

192
192
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

232
232
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

119
119
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

154
154
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

393
393
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

285
285
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

247
247
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

207
207
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

297
297
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

236
236
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

96
96
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

562
562
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

244
244
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

411
411
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

191
191

Meer sportnieuws