'Club Brugge plakt absurd prijskaartje op Vanaken'

door
'Club Brugge plakt absurd prijskaartje op Vanaken'

De geruchtenmolen rond Club Brugge werd op uitgaand vlak deze zomer vooral gedomineerd door Charles De Ketelaere en Noa Lang. Nu is het alsnog de beurt aan Hans Vanaken. Hij wordt niet voor het eerst aan West Ham gelinkt, al is de landskampioen blijkbaar onder geen beding van plan om haar draaischijf van de hand te doen.


Het Laatste Nieuws meent zelfs dat Blauw-Zwart bereid is om de meest absurde aanbiedingen op de straks 30-jarige sterkhouder de komende weken kordaat te weigeren. "Vanaken is op dit moment niet te koop. Zélfs een hoog bod - pakweg het dubbele van de 15 miljoen euro die West Ham vorig jaar heeft geboden - zal daar in het restant van deze transferperiode geen verandering in brengen", aldus de krant. Straffe taal.  

Net als diverse andere bronnen stelt HLN wel dat Vanaken zelf gecharmeerd is door de interesse van de Engelse subtopper. Zijn vertrek forceren is de Rode Duivel normaal gezien echter niet van plan. Bovendien ligt hij nog tot medio 2025 vast in Jan Breydel. Beloont men hem daar naar aanleiding van de vernieuwde belangstelling uit het buitenland nogmaals met een loonsverhoging, zoals dat in het verleden wel vaker gebeurde?

NOG GEEN BOD
Mogelijk moet de flirt uit Londen dan wel wat concreter worden, want in tegenstelling tot andere media ontving men in Westkapelle nog volgens HLN vooralsnog geen officieel voorstel. Hoe dan ook lijkt West Ham eraan voor de moeite. "Met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid blijft Vanaken straks bij Club. Nóg veel meer dan één jaar geleden rond deze tijd is zijn vertrek onbespreekbaar", besluit het dagblad immers.

LEES OOK: 'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Hoeveel is Vanaken volgens u vandaag waard?

Meest recent

Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

18
18
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

21
21
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

31
31
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

113
113
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

24
24
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

232
232
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

177
177
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

73
73
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

112
112
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

190
190
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

79
79
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

61
61
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

120
120
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

33
33
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

92
92
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

326
326
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

124
124
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

430
430
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

126
126
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

215
215
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

316
316
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

423
423
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

150
150

Meer sportnieuws