'Club Brugge plakt absurd prijskaartje op Vanaken'

door
'Club Brugge plakt absurd prijskaartje op Vanaken'

De geruchtenmolen rond Club Brugge werd op uitgaand vlak deze zomer vooral gedomineerd door Charles De Ketelaere en Noa Lang. Nu is het alsnog de beurt aan Hans Vanaken. Hij wordt niet voor het eerst aan West Ham gelinkt, al is de landskampioen blijkbaar onder geen beding van plan om haar draaischijf van de hand te doen.


Het Laatste Nieuws meent zelfs dat Blauw-Zwart bereid is om de meest absurde aanbiedingen op de straks 30-jarige sterkhouder de komende weken kordaat te weigeren. "Vanaken is op dit moment niet te koop. Zélfs een hoog bod - pakweg het dubbele van de 15 miljoen euro die West Ham vorig jaar heeft geboden - zal daar in het restant van deze transferperiode geen verandering in brengen", aldus de krant. Straffe taal.  

Net als diverse andere bronnen stelt HLN wel dat Vanaken zelf gecharmeerd is door de interesse van de Engelse subtopper. Zijn vertrek forceren is de Rode Duivel normaal gezien echter niet van plan. Bovendien ligt hij nog tot medio 2025 vast in Jan Breydel. Beloont men hem daar naar aanleiding van de vernieuwde belangstelling uit het buitenland nogmaals met een loonsverhoging, zoals dat in het verleden wel vaker gebeurde?

NOG GEEN BOD
Mogelijk moet de flirt uit Londen dan wel wat concreter worden, want in tegenstelling tot andere media ontving men in Westkapelle nog volgens HLN vooralsnog geen officieel voorstel. Hoe dan ook lijkt West Ham eraan voor de moeite. "Met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid blijft Vanaken straks bij Club. Nóg veel meer dan één jaar geleden rond deze tijd is zijn vertrek onbespreekbaar", besluit het dagblad immers.

LEES OOK: Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Hoeveel is Vanaken volgens u vandaag waard?

Meest recent

TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

24
24
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

13
13
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

54
54
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

22
22
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

94
94
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

106
106
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

126
126
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

141
141
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

282
282
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

136
136
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

145
145
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

186
186
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

273
273
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

153
153
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

105
105
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

350
350
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

224
224
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

459
459
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

78
78
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

90
90
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

57
57
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

242
242
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

69
69
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

122
122
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

296
296

Meer sportnieuws