'Club Brugge plakt absurd prijskaartje op Vanaken'

door
'Club Brugge plakt absurd prijskaartje op Vanaken'

De geruchtenmolen rond Club Brugge werd op uitgaand vlak deze zomer vooral gedomineerd door Charles De Ketelaere en Noa Lang. Nu is het alsnog de beurt aan Hans Vanaken. Hij wordt niet voor het eerst aan West Ham gelinkt, al is de landskampioen blijkbaar onder geen beding van plan om haar draaischijf van de hand te doen.


Het Laatste Nieuws meent zelfs dat Blauw-Zwart bereid is om de meest absurde aanbiedingen op de straks 30-jarige sterkhouder de komende weken kordaat te weigeren. "Vanaken is op dit moment niet te koop. Zélfs een hoog bod - pakweg het dubbele van de 15 miljoen euro die West Ham vorig jaar heeft geboden - zal daar in het restant van deze transferperiode geen verandering in brengen", aldus de krant. Straffe taal.  

Net als diverse andere bronnen stelt HLN wel dat Vanaken zelf gecharmeerd is door de interesse van de Engelse subtopper. Zijn vertrek forceren is de Rode Duivel normaal gezien echter niet van plan. Bovendien ligt hij nog tot medio 2025 vast in Jan Breydel. Beloont men hem daar naar aanleiding van de vernieuwde belangstelling uit het buitenland nogmaals met een loonsverhoging, zoals dat in het verleden wel vaker gebeurde?

NOG GEEN BOD
Mogelijk moet de flirt uit Londen dan wel wat concreter worden, want in tegenstelling tot andere media ontving men in Westkapelle nog volgens HLN vooralsnog geen officieel voorstel. Hoe dan ook lijkt West Ham eraan voor de moeite. "Met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid blijft Vanaken straks bij Club. Nóg veel meer dan één jaar geleden rond deze tijd is zijn vertrek onbespreekbaar", besluit het dagblad immers.

LEES OOK: 'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Hoeveel is Vanaken volgens u vandaag waard?

Meest recent

‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

11
11
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

10
10
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

26
26
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

22
22
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

232
232
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

98
98
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

92
92
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

380
380
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

161
161
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

165
165
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

86
86
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

108
108
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

199
199
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

48
48
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

51
51
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

501
501
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

178
178
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

231
231
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

220
220
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

667
667
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

299
299
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

191
191
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

101
101
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

177
177
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

247
247

Meer sportnieuws