'Club Brugge biedt Vormer aan bij Belgische topclub'

737 stemmen
'Club Brugge biedt Vormer aan bij Belgische topclub'

Club Brugge wil af van Ruud Vormer en het is duidelijk dat beide partijen deze zomer wellicht afscheid gaan nemen. Het zal een vertrek via de achterdeur zijn. Blauw-Zwart leurt met zijn icoon.


Philippe Albert laat aan La Capitale weten dat er geruchten zijn dat Club Brugge Nicolas Raskin wil weghalen bij Standard en dat het Ruud Vormer in de deal wil betrekken. De Rouches willen Raskin langer aan boord houden en de kans lijkt steeds kleiner te worden dat de middenvelder gaat bijtekenen. De komst van Vormer lijkt heel onwaarschijnlijk te zijn, want als boegbeeld van Club Brugge is hij niet echt geliefd bij de rivalen. 

Albert vindt het geen goed idee om in te gaan op die aanbieding, aangezien Vormer duidelijk zijn beste jaren achter de rug heeft. Standard weet uiteraard ook dat geld geen probleem is voor Club Brugge en het zal ongetwijfeld de nodige miljoenen euro's willen als Raskin doordrukt voor een transfer.

BUITENLAND?

De nieuwe eigenaars kijken bovendien veel verder dan de Belgische spelersmarkt en als Raskin de Vurige Stede zou verlaten, zullen ze wel een andere speler - wellicht ook een jongeling - vinden in hun databank. Voor Vormer lijkt de kans vooral groot te zijn dat hij naar het buitenland zal verkassen. De 34-jarige Nederlandse middenvelder heeft zijn manager opdracht gegeven om een nieuwe club te vinden. Vormer mag Club Brugge transfervrij verlaten en zal het clubicoon geen stokken in de wielen steken. Ploegen als AA Gent en Royal Antwerp FC werden ook genoemd, maar dat zijn geen opties.

LEES OOK: De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

Moet Standard de komst van Vormer toch overwegen?

Meest recent

Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

15
15
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

108
108
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

92
92
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

89
89
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

61
61
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

67
67
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

116
116
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

81
81
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

76
76
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

374
374
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

101
101
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

114
114
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

258
258
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

153
153
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

359
359
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

213
213
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

156
156
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

440
440
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

138
138
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

330
330
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

136
136
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

310
310
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

259
259
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

340
340

Meer sportnieuws