'Club Brugge biedt Vormer aan bij Belgische topclub'

737 stemmen
'Club Brugge biedt Vormer aan bij Belgische topclub'

Club Brugge wil af van Ruud Vormer en het is duidelijk dat beide partijen deze zomer wellicht afscheid gaan nemen. Het zal een vertrek via de achterdeur zijn. Blauw-Zwart leurt met zijn icoon.


Philippe Albert laat aan La Capitale weten dat er geruchten zijn dat Club Brugge Nicolas Raskin wil weghalen bij Standard en dat het Ruud Vormer in de deal wil betrekken. De Rouches willen Raskin langer aan boord houden en de kans lijkt steeds kleiner te worden dat de middenvelder gaat bijtekenen. De komst van Vormer lijkt heel onwaarschijnlijk te zijn, want als boegbeeld van Club Brugge is hij niet echt geliefd bij de rivalen. 

Albert vindt het geen goed idee om in te gaan op die aanbieding, aangezien Vormer duidelijk zijn beste jaren achter de rug heeft. Standard weet uiteraard ook dat geld geen probleem is voor Club Brugge en het zal ongetwijfeld de nodige miljoenen euro's willen als Raskin doordrukt voor een transfer.

BUITENLAND?

De nieuwe eigenaars kijken bovendien veel verder dan de Belgische spelersmarkt en als Raskin de Vurige Stede zou verlaten, zullen ze wel een andere speler - wellicht ook een jongeling - vinden in hun databank. Voor Vormer lijkt de kans vooral groot te zijn dat hij naar het buitenland zal verkassen. De 34-jarige Nederlandse middenvelder heeft zijn manager opdracht gegeven om een nieuwe club te vinden. Vormer mag Club Brugge transfervrij verlaten en zal het clubicoon geen stokken in de wielen steken. Ploegen als AA Gent en Royal Antwerp FC werden ook genoemd, maar dat zijn geen opties.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Moet Standard de komst van Vormer toch overwegen?

Meest recent

'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

22
22
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

107
107
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

45
45
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

39
39
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

194
194
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

113
113
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

40
40
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

421
421
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

172
172
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

136
136
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

409
409
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

201
201
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

265
265
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

409
409
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

724
724
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

316
316
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3635
3635
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

67
67
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

86
86
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

152
152
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

62
62
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

222
222
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

75
75
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

28
28
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

246
246

Meer sportnieuws