'Club Brugge biedt Vormer aan bij Belgische topclub'

737 stemmen
'Club Brugge biedt Vormer aan bij Belgische topclub'

Club Brugge wil af van Ruud Vormer en het is duidelijk dat beide partijen deze zomer wellicht afscheid gaan nemen. Het zal een vertrek via de achterdeur zijn. Blauw-Zwart leurt met zijn icoon.


Philippe Albert laat aan La Capitale weten dat er geruchten zijn dat Club Brugge Nicolas Raskin wil weghalen bij Standard en dat het Ruud Vormer in de deal wil betrekken. De Rouches willen Raskin langer aan boord houden en de kans lijkt steeds kleiner te worden dat de middenvelder gaat bijtekenen. De komst van Vormer lijkt heel onwaarschijnlijk te zijn, want als boegbeeld van Club Brugge is hij niet echt geliefd bij de rivalen. 

Albert vindt het geen goed idee om in te gaan op die aanbieding, aangezien Vormer duidelijk zijn beste jaren achter de rug heeft. Standard weet uiteraard ook dat geld geen probleem is voor Club Brugge en het zal ongetwijfeld de nodige miljoenen euro's willen als Raskin doordrukt voor een transfer.

BUITENLAND?

De nieuwe eigenaars kijken bovendien veel verder dan de Belgische spelersmarkt en als Raskin de Vurige Stede zou verlaten, zullen ze wel een andere speler - wellicht ook een jongeling - vinden in hun databank. Voor Vormer lijkt de kans vooral groot te zijn dat hij naar het buitenland zal verkassen. De 34-jarige Nederlandse middenvelder heeft zijn manager opdracht gegeven om een nieuwe club te vinden. Vormer mag Club Brugge transfervrij verlaten en zal het clubicoon geen stokken in de wielen steken. Ploegen als AA Gent en Royal Antwerp FC werden ook genoemd, maar dat zijn geen opties.

LEES OOK: 'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Moet Standard de komst van Vormer toch overwegen?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

22
22
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

132
132
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

49
49
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

49
49
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

454
454
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

137
137
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

55
55
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

93
93
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

319
319
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

492
492
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

303
303
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

608
608
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

221
221
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

310
310
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

111
111
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

80
80
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

60
60
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

460
460
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

231
231
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

289
289
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

179
179
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

508
508
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

302
302

Meer sportnieuws