'Club Brugge biedt Vormer aan bij Belgische topclub'

737
'Club Brugge biedt Vormer aan bij Belgische topclub'

Club Brugge wil af van Ruud Vormer en het is duidelijk dat beide partijen deze zomer wellicht afscheid gaan nemen. Het zal een vertrek via de achterdeur zijn. Blauw-Zwart leurt met zijn icoon.


Philippe Albert laat aan La Capitale weten dat er geruchten zijn dat Club Brugge Nicolas Raskin wil weghalen bij Standard en dat het Ruud Vormer in de deal wil betrekken. De Rouches willen Raskin langer aan boord houden en de kans lijkt steeds kleiner te worden dat de middenvelder gaat bijtekenen. De komst van Vormer lijkt heel onwaarschijnlijk te zijn, want als boegbeeld van Club Brugge is hij niet echt geliefd bij de rivalen. 

Albert vindt het geen goed idee om in te gaan op die aanbieding, aangezien Vormer duidelijk zijn beste jaren achter de rug heeft. Standard weet uiteraard ook dat geld geen probleem is voor Club Brugge en het zal ongetwijfeld de nodige miljoenen euro's willen als Raskin doordrukt voor een transfer.

BUITENLAND?

De nieuwe eigenaars kijken bovendien veel verder dan de Belgische spelersmarkt en als Raskin de Vurige Stede zou verlaten, zullen ze wel een andere speler - wellicht ook een jongeling - vinden in hun databank. Voor Vormer lijkt de kans vooral groot te zijn dat hij naar het buitenland zal verkassen. De 34-jarige Nederlandse middenvelder heeft zijn manager opdracht gegeven om een nieuwe club te vinden. Vormer mag Club Brugge transfervrij verlaten en zal het clubicoon geen stokken in de wielen steken. Ploegen als AA Gent en Royal Antwerp FC werden ook genoemd, maar dat zijn geen opties.

LEES OOK: 'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

Moet Standard de komst van Vormer toch overwegen?

Meest recent

Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

0
0
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

48
48
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

33
33
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

135
135
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

129
129
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

202
202
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

164
164
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

207
207
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

353
353
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

168
168
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

176
176
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

152
152
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

135
135
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

75
75
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

204
204
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

128
128
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

74
74
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

33
33
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

311
311
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

121
121

Meer sportnieuws