Antwerp rondt verrassende transfer af bij SK Beveren

door
Antwerp rondt verrassende transfer af bij SK Beveren

Royal Antwerp FC was al heel actief op de transfermarkt en de Great Old heeft nog een versterking aangetrokken. De huidige leider uit de Jupiler Pro League heeft een speler weggehaald bij SK Beveren. Dat maakte de club uit de Challenger Pro League officieel bekend.


"SKB verhuurt Michael Davis (20) voor een jaar aan Antwerp, de Great Old bedong ook een aankoopoptie. De Belg kwam voor geel-blauw in de competitie zo’n vijf keer in actie en viel ook één keer in in de beker. Davis liet zich vorig seizoen vooral opmerken in de wedstrijd tegen RWDM op speeldag 5. Hij viel al vroeg in de partij in voor de geblesseerde Buus Jacobsen en scoorde prompt het openingsdoelpunt. De rechtsvoetige verdediger had zo een groot aandeel in de met 1-3 gewonnen wedstrijd", deelt Beveren mee.

Als de fans van Antwerp de speler aan het werk willen zien, zullen ze naar de matchen van de Young Reds moeten gaan kijken. Davis is immers (voorlopig) geen versterking voor de ploeg van Mark van Bommel, maar hij zal met de beloftenploeg aantreden in Eerste Nationale. Als hij daar de komende maanden indruk weet te maken, dan bestaat de kans dat hij alsnog in aanmerking kan komen voor het eerste elftal. Voorlopig is dat echter nog de verre toekomst.

LEES OOK: Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Een goede transfer van Antwerp?

Meest recent

‘Eerste diagnose Mignolet: Club Brugge in zak en as’

Het was een rollercoaster van jewelste voor Simon Mignolet tegen AS Monaco. De doelman veroorzaakte ...

24
24
Anderlecht verrast plots met straffe contractverlenging

RSC Anderlecht kent een woelig competitiebegin en ook de zomermercato werd uitvoerig onder de loep ...

35
35
Na scheiding met Deschacht: Coorevits breekt stilzwijgen

Zeven jaar geleden liep het huwelijk van voormalig Rode Duivel Olivier Deschacht en Annelien ...

76
76
Rampscenario rivalen Club: "Als ze dat ook nog realiseren…"

Club Brugge wordt vaak het Bayern München van België genoemd, maar toch zijn ze nog niet ...

115
115
Weergaloze Doku schittert: Guardiola doet straffe onthulling

Manchester City won makkelijk met 2-0 van een tienkoppig Napoli. Pep Guardiola kreeg al snel kritiek ...

105
105
Sabbe en Mechele juichen: "We schrokken ons wel bijna dood"

Club Brugge won met 4-1 van AS Monaco. Bij de Bruggelingen stond de defensie ook weer pal. De ...

128
128
Finale klap: DAZN houdt JPL tot laatste snik in zijn greep

De Jupiler Pro League zit muurvast in DAZN’s model van verplichte bundels en exclusiviteit. ...

271
271
Degryse geniet van Brugs fenomeen: "Heer en meester"

Club Brugge heeft heel veel indruk gemaakt tegen AS Monaco. Ze wonnen na een ware demonstratie met ...

183
183
AS Monaco-coach is snoeihard na Brugse vernedering

AS Monaco kwam héél bleek voor de dag tegen Club Brugge. De Belgische bekerwinnaar was ...

142
142
Van Persie geniet van Belgische topclub: "Echt goed"

Wat een eerste speeldag van de Belgische clubs in de Champions League. Union SG en Club Brugge ...

235
235
Vanderhaeghe legt vinger op de wonde: 'grote RSCA-blunder'

RSC Anderlecht moet de komende week twee keer winnen: tegen Royal Antwerp FC en AA Gent in eigen ...

306
306
Schokgolf in Europa: dit verandert alles voor Club Brugge

Club Brugge zet met een dominante zege tegen AS Monaco een nieuwe Europese standaard neer. Dit is ...

523
523
Club Brugge verovert Europa: dit zegt de internationale pers

Club Brugge maakte bijzonder veel indruk tegen AS Monaco. Ze wisten de Fransen met 4-1 te verslaan ...

637
637
Duivelse De Bruyne-wissel: Conte legt uit

Napoli verloor kansloos van Manchester City. De Engelsen speelden meer dan een uur met een man ...

147
147
Hayen looft uitblinker: "Een voorbeeld voor iedereen"

Club Brugge overklaste AS Monaco en won met 4-1. Dat was nog zeer gevleid voor de Franse club. ...

143
143
Simic verrast: "Anderlecht ook vergevorderd met hen"

RSC Anderlecht verkocht Jan-Carlo Simic aan Al-Ittihad. Een transfer die héél erg ...

265
265
Club Brugge houdt hart nu al vast: "Als zij vertrekken…"

Club Brugge maakte weer heel veel indruk tegen AS Monaco. Blauw-Zwart blijft een centrale as hebben ...

455
455
Vanaken benoemt verrassende Bruggeling: "Hij was uitstekend"

Hans Vanaken heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het allerhoogste niveau. Na de ...

491
491
Hayen komt met statement na bizar Onyedika-incident

Club Brugge heeft donderdag tegen AS Monaco andermaal voor een memorabele Champions League-avond ...

397
397
"Meesterwerk" - kranten delen 10 op 10 uit aan Club-held

In navolging van Union SG heeft ook Club Brugge serieus indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag ...

320
320
UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

85
85
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

745
745
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

775
775
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

1518
1518
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

295
295

Meer sportnieuws