Gomez geeft invloed van Kompany bij transfer prijs

door
Gomez geeft invloed van Kompany bij transfer prijs

Sergio Gomez kwam vorig jaar helemaal tot ontbolstering onder Vincent Kompany bij RSC Anderlecht. De Spaanse linkspoot ging dan ook uiteraard ten rade bij zijn ex-trainer omtrent een overstap naar The Citizens.


Kompany is een legende bij Manchester City en hij gaf hem de nodige raad, wellicht zal Man City ook info hebben ingewonnen bij Kompany over Gomez. De ex-speler van FC Barcelona en Borussia Dortmund sprak over Kompany op de website van de Engelse topclub. "Natuurlijk sprak ik met Kompany. Ik heb een paar dagen geleden met hem gesproken toen ik wist dat City interesse had om mij te contracteren. Hij was erg blij voor me, hij vertelde me dat dit een enorme stap in mijn carrière zou zijn en dat ik de juiste beslissing nam door hierheen te komen", aldus Gomez.

Kompany zag het zeer goed door Gomez van flankaanvaller naar flankverdediger om te vormen. Hij speelde een fantastisch seizoen bij Anderlecht en lokte veel interesse. Gomez is hem daar nog steeds heel dankbaar voor. "Hij belde me vorig jaar en zei dat ik het heel goed zou kunnen doen op die positie. Eerlijk gezegd was ik een beetje verrast. Ik had het niet verwacht, maar hij leek heel zeker van de beslissing en dat gaf me vertrouwen. Ik zal Vincent altijd dankbaar zijn voor de kans. Ik speel nog steeds als linksback en ik geniet er echt van.

Gomez had niets dan lof voor de huidige manager van Burnley. "Het was een eer om voor hem te mogen spelen, want ik was een City-fan toen ik een kind was en Kompany was de aanvoerder. Een rolmodel voor ons allemaal. Ik zal altijd dankbaar zijn om met hem te hebben gewerkt, vooral na hoe goed we het vorig seizoen hebben gedaan."

LEES OOK: Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Goed gezien van Kompany door Gomez als linksback uit te spelen?

Meest recent

"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

4
4
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

51
51
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

63
63
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

143
143
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

127
127
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

55
55
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

263
263
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

316
316
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

35
35
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

57
57
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

295
295
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

309
309
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

137
137
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

105
105
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

101
101
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

303
303
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

86
86
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

379
379
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

126
126
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

290
290
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

440
440
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

274
274
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

768
768
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

301
301
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183

Meer sportnieuws