Gomez geeft invloed van Kompany bij transfer prijs

115 stemmen
Gomez geeft invloed van Kompany bij transfer prijs

Sergio Gomez kwam vorig jaar helemaal tot ontbolstering onder Vincent Kompany bij RSC Anderlecht. De Spaanse linkspoot ging dan ook uiteraard ten rade bij zijn ex-trainer omtrent een overstap naar The Citizens.


Kompany is een legende bij Manchester City en hij gaf hem de nodige raad, wellicht zal Man City ook info hebben ingewonnen bij Kompany over Gomez. De ex-speler van FC Barcelona en Borussia Dortmund sprak over Kompany op de website van de Engelse topclub. "Natuurlijk sprak ik met Kompany. Ik heb een paar dagen geleden met hem gesproken toen ik wist dat City interesse had om mij te contracteren. Hij was erg blij voor me, hij vertelde me dat dit een enorme stap in mijn carrière zou zijn en dat ik de juiste beslissing nam door hierheen te komen", aldus Gomez.

Kompany zag het zeer goed door Gomez van flankaanvaller naar flankverdediger om te vormen. Hij speelde een fantastisch seizoen bij Anderlecht en lokte veel interesse. Gomez is hem daar nog steeds heel dankbaar voor. "Hij belde me vorig jaar en zei dat ik het heel goed zou kunnen doen op die positie. Eerlijk gezegd was ik een beetje verrast. Ik had het niet verwacht, maar hij leek heel zeker van de beslissing en dat gaf me vertrouwen. Ik zal Vincent altijd dankbaar zijn voor de kans. Ik speel nog steeds als linksback en ik geniet er echt van.

Gomez had niets dan lof voor de huidige manager van Burnley. "Het was een eer om voor hem te mogen spelen, want ik was een City-fan toen ik een kind was en Kompany was de aanvoerder. Een rolmodel voor ons allemaal. Ik zal altijd dankbaar zijn om met hem te hebben gewerkt, vooral na hoe goed we het vorig seizoen hebben gedaan."

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Goed gezien van Kompany door Gomez als linksback uit te spelen?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

3
3
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

10
10
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

12
12
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

47
47
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

45
45
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

56
56
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

46
46
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

70
70
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

21
21
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

76
76
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

128
128
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

212
212
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

474
474
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

54
54
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

169
169
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

403
403
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

827
827
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

119
119
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

348
348
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

170
170
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

668
668
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

575
575
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

172
172
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

363
363

Meer sportnieuws