'Club Brugge krijgt vrije baan voor absolute toptransfer'

door
'Club Brugge krijgt vrije baan voor absolute toptransfer'

Het staat vast dat Club Brugge zich nog stevig zal versterken tijdens de laatste weken van de zomermercato. Normaal gezien mag Carl Hoefkens nog een extra aanvaller, centrale middenvelder en verdediger verwachten. Indien er nog andere spelers zouden vertrekken bij de landskampioen, zouden ook die vervangen worden.


Club Brugge speurt al enkele weken naar een nieuwe targetspits. In die zoektocht zou de landskampioen zijn uitgekomen bij Rasmus Höjlund. De Deense spits van Sturm Graz is een ware sensatie in Oostenrijk, en moet ook een stevige duit kosten. Zo raakte al bekend dat Club Brugge vorige week een bod van 8,5 miljoen euro lanceerde voor de 19-jarige spits. Dat bod werd echter resoluut afgewezen door Sturm Graz.

Blauw-Zwart zal dus een versnelling hoger moeten schakelen als het Höjlund wil strikken. Het Deense toptalent lokte ondertussen ook de interesse van heel wat Europese topclubs. Zo zou Newcastle gepolst hebben bij de entourage van de Deen. De steenrijke Premier League-club heeft zijn vizier inmiddels al verlegd, weet Fichajes. Goncalo Ramos zou namelijk als nummer één op het verlanglijstje van de Magpies staan.

Vrije baan voor Club Brugge

Het is Newcastle dan ook menens voor Goncalo Ramos. Zo zou er een bod van ongeveer 35 miljoen pond worden neergelegd bij Benfica voor het 21-jarige toptalent. Dat zou wel eens uitstekend nieuws voor Club Brugge kunnen betekenen. Door het afhaken van Newcastle heeft Blauw-Zwart opnieuw ‘vrije baan’ in de strijd om Höjlund. Mannaert en co weten dus wat er hen te doen staat tijdens de laatste weken van de mercato.

LEES OOK: Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

Moet Club Brugge alles uit de kast halen voor Höjlund?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

26
26
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

171
171
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

14
14
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

221
221
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

45
45
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

97
97
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

23
23
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

50
50
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

73
73
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

56
56
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

36
36
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

78
78
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

34
34
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

68
68
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

689
689
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

229
229
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

288
288
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

87
87
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

538
538
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

20
20
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

94
94
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

111
111
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

165
165
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1200
1200

Meer sportnieuws