'Club Brugge krijgt vrije baan voor absolute toptransfer'

door
'Club Brugge krijgt vrije baan voor absolute toptransfer'

Het staat vast dat Club Brugge zich nog stevig zal versterken tijdens de laatste weken van de zomermercato. Normaal gezien mag Carl Hoefkens nog een extra aanvaller, centrale middenvelder en verdediger verwachten. Indien er nog andere spelers zouden vertrekken bij de landskampioen, zouden ook die vervangen worden.


Club Brugge speurt al enkele weken naar een nieuwe targetspits. In die zoektocht zou de landskampioen zijn uitgekomen bij Rasmus Höjlund. De Deense spits van Sturm Graz is een ware sensatie in Oostenrijk, en moet ook een stevige duit kosten. Zo raakte al bekend dat Club Brugge vorige week een bod van 8,5 miljoen euro lanceerde voor de 19-jarige spits. Dat bod werd echter resoluut afgewezen door Sturm Graz.

Blauw-Zwart zal dus een versnelling hoger moeten schakelen als het Höjlund wil strikken. Het Deense toptalent lokte ondertussen ook de interesse van heel wat Europese topclubs. Zo zou Newcastle gepolst hebben bij de entourage van de Deen. De steenrijke Premier League-club heeft zijn vizier inmiddels al verlegd, weet Fichajes. Goncalo Ramos zou namelijk als nummer één op het verlanglijstje van de Magpies staan.

Vrije baan voor Club Brugge

Het is Newcastle dan ook menens voor Goncalo Ramos. Zo zou er een bod van ongeveer 35 miljoen pond worden neergelegd bij Benfica voor het 21-jarige toptalent. Dat zou wel eens uitstekend nieuws voor Club Brugge kunnen betekenen. Door het afhaken van Newcastle heeft Blauw-Zwart opnieuw ‘vrije baan’ in de strijd om Höjlund. Mannaert en co weten dus wat er hen te doen staat tijdens de laatste weken van de mercato.

LEES OOK: ‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

Moet Club Brugge alles uit de kast halen voor Höjlund?

Meest recent

Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

18
18
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

72
72
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

18
18
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

131
131
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

25
25
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

304
304
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

132
132
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

142
142
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

56
56
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

294
294
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

65
65
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

185
185
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

139
139
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

76
76
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

215
215
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

42
42
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

241
241
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

216
216
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

38
38
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

395
395
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

132
132
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

64
64
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

95
95
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

61
61
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

310
310

Meer sportnieuws