'Club Brugge krijgt vrije baan voor absolute toptransfer'

1159 stemmen
'Club Brugge krijgt vrije baan voor absolute toptransfer'

Het staat vast dat Club Brugge zich nog stevig zal versterken tijdens de laatste weken van de zomermercato. Normaal gezien mag Carl Hoefkens nog een extra aanvaller, centrale middenvelder en verdediger verwachten. Indien er nog andere spelers zouden vertrekken bij de landskampioen, zouden ook die vervangen worden.


Club Brugge speurt al enkele weken naar een nieuwe targetspits. In die zoektocht zou de landskampioen zijn uitgekomen bij Rasmus Höjlund. De Deense spits van Sturm Graz is een ware sensatie in Oostenrijk, en moet ook een stevige duit kosten. Zo raakte al bekend dat Club Brugge vorige week een bod van 8,5 miljoen euro lanceerde voor de 19-jarige spits. Dat bod werd echter resoluut afgewezen door Sturm Graz.

Blauw-Zwart zal dus een versnelling hoger moeten schakelen als het Höjlund wil strikken. Het Deense toptalent lokte ondertussen ook de interesse van heel wat Europese topclubs. Zo zou Newcastle gepolst hebben bij de entourage van de Deen. De steenrijke Premier League-club heeft zijn vizier inmiddels al verlegd, weet Fichajes. Goncalo Ramos zou namelijk als nummer één op het verlanglijstje van de Magpies staan.

Vrije baan voor Club Brugge

Het is Newcastle dan ook menens voor Goncalo Ramos. Zo zou er een bod van ongeveer 35 miljoen pond worden neergelegd bij Benfica voor het 21-jarige toptalent. Dat zou wel eens uitstekend nieuws voor Club Brugge kunnen betekenen. Door het afhaken van Newcastle heeft Blauw-Zwart opnieuw ‘vrije baan’ in de strijd om Höjlund. Mannaert en co weten dus wat er hen te doen staat tijdens de laatste weken van de mercato.

LEES OOK: “Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Moet Club Brugge alles uit de kast halen voor Höjlund?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

36
36
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

67
67
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

89
89
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

17
17
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

44
44
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

82
82
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

246
246
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

56
56
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

178
178
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

115
115
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

643
643
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

139
139
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

467
467
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

665
665
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

418
418
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

515
515

Meer sportnieuws