'Club Brugge krijgt vrije baan voor absolute toptransfer'

1159 stemmen
'Club Brugge krijgt vrije baan voor absolute toptransfer'

Het staat vast dat Club Brugge zich nog stevig zal versterken tijdens de laatste weken van de zomermercato. Normaal gezien mag Carl Hoefkens nog een extra aanvaller, centrale middenvelder en verdediger verwachten. Indien er nog andere spelers zouden vertrekken bij de landskampioen, zouden ook die vervangen worden.


Club Brugge speurt al enkele weken naar een nieuwe targetspits. In die zoektocht zou de landskampioen zijn uitgekomen bij Rasmus Höjlund. De Deense spits van Sturm Graz is een ware sensatie in Oostenrijk, en moet ook een stevige duit kosten. Zo raakte al bekend dat Club Brugge vorige week een bod van 8,5 miljoen euro lanceerde voor de 19-jarige spits. Dat bod werd echter resoluut afgewezen door Sturm Graz.

Blauw-Zwart zal dus een versnelling hoger moeten schakelen als het Höjlund wil strikken. Het Deense toptalent lokte ondertussen ook de interesse van heel wat Europese topclubs. Zo zou Newcastle gepolst hebben bij de entourage van de Deen. De steenrijke Premier League-club heeft zijn vizier inmiddels al verlegd, weet Fichajes. Goncalo Ramos zou namelijk als nummer één op het verlanglijstje van de Magpies staan.

Vrije baan voor Club Brugge

Het is Newcastle dan ook menens voor Goncalo Ramos. Zo zou er een bod van ongeveer 35 miljoen pond worden neergelegd bij Benfica voor het 21-jarige toptalent. Dat zou wel eens uitstekend nieuws voor Club Brugge kunnen betekenen. Door het afhaken van Newcastle heeft Blauw-Zwart opnieuw ‘vrije baan’ in de strijd om Höjlund. Mannaert en co weten dus wat er hen te doen staat tijdens de laatste weken van de mercato.

LEES OOK: ‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

Moet Club Brugge alles uit de kast halen voor Höjlund?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

2
2
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

13
13
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

19
19
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

87
87
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

44
44
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

183
183
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

182
182
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

59
59
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

267
267
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

28
28
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

422
422
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

299
299
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

350
350
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

138
138
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

62
62
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

118
118
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

98
98
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

46
46
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

212
212
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

265
265
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

131
131
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

78
78
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

783
783
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

525
525
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

284
284

Meer sportnieuws