'Anderlecht rondt transfer van Wellenreuther af'

door
'Anderlecht rondt transfer van Wellenreuther af'

Enkele dagen geleden kon u al lezen dat RSC Anderlecht aan de onderhandelingstafel zat met Feyenoord. Beide clubs probeerden een oplossing te vinden voor Timon Wellenreuther. De Duitse doelman is compleet overbodig geworden bij Paars-Wit, en Verbeke en co lijken hun gedroomde oplossing nu beet te hebben.


Volgens Het Algemeen Dagblad zijn de onderhandelingen tussen Anderlecht en Feyenoord inmiddels afgerond. Timon Wellenreuther zal het komende seizoen verhuurd worden aan de Rotterdamse topclub, en wordt er de doublure van Justin Bijlow. De Nederlandse international is er incontournable, maar Wellenreuther zou zelf geen probleem hebben met een status als tweede doelman.

Of er ook sprake is van een eventuele aankoopoptie, is nog niet bekend. Vast staat wel dat de 26-jarige Duitser nog een contract heeft tot medio 2024 bij RSC Anderlecht. De Brusselaars zullen dan ook ongetwijfeld hopen dat Wellenreuther zijn marktwaarde wat kan opkrikken vooraleer hij zijn laatste contractjaar ingaat. Bij Anderlecht besliste Mazzu om verder te gaan met Van Crombrugge, Verbruggen en Coosemans als vaste doelwachters.

Terug naar Nederland

Wellenreuther zette zijn eerste stappen in het profvoetbal bij Schalke 04. Bij de Duitse traditieclub raakte de doelman niet van de bank, waarna hij het probeerde bij Mallorca en Willem II. Bij laatstgenoemde club werd de Duitser een ware sterkhouder, wat hem in 2020 een transfer naar Anderlecht opleverde. In Brussel maakte Wellenreuther nauwelijks indruk, waardoor hij ook vorig seizoen werd verhuurd. Bij zijn voormalige club Willem II kon hij de Tilburgers echter niet behoeden voor de degradatie, waardoor de Duitser na het seizoen terugkeerde naar Neerpede.

LEES OOK: Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

Zou Anderlecht meer kansen moeten geven aan Wellenreuther?

Meest recent

Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

15
15
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

30
30
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

53
53
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

38
38
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

141
141
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

19
19
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

349
349
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

45
45
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

74
74
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

165
165
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

255
255
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

86
86
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

84
84
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

249
249
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

489
489
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

141
141
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

106
106
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

511
511
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

152
152
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

254
254
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

76
76
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

375
375
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

92
92

Meer sportnieuws