'Anderlecht rondt transfer van Wellenreuther af'

door
'Anderlecht rondt transfer van Wellenreuther af'

Enkele dagen geleden kon u al lezen dat RSC Anderlecht aan de onderhandelingstafel zat met Feyenoord. Beide clubs probeerden een oplossing te vinden voor Timon Wellenreuther. De Duitse doelman is compleet overbodig geworden bij Paars-Wit, en Verbeke en co lijken hun gedroomde oplossing nu beet te hebben.


Volgens Het Algemeen Dagblad zijn de onderhandelingen tussen Anderlecht en Feyenoord inmiddels afgerond. Timon Wellenreuther zal het komende seizoen verhuurd worden aan de Rotterdamse topclub, en wordt er de doublure van Justin Bijlow. De Nederlandse international is er incontournable, maar Wellenreuther zou zelf geen probleem hebben met een status als tweede doelman.

Of er ook sprake is van een eventuele aankoopoptie, is nog niet bekend. Vast staat wel dat de 26-jarige Duitser nog een contract heeft tot medio 2024 bij RSC Anderlecht. De Brusselaars zullen dan ook ongetwijfeld hopen dat Wellenreuther zijn marktwaarde wat kan opkrikken vooraleer hij zijn laatste contractjaar ingaat. Bij Anderlecht besliste Mazzu om verder te gaan met Van Crombrugge, Verbruggen en Coosemans als vaste doelwachters.

Terug naar Nederland

Wellenreuther zette zijn eerste stappen in het profvoetbal bij Schalke 04. Bij de Duitse traditieclub raakte de doelman niet van de bank, waarna hij het probeerde bij Mallorca en Willem II. Bij laatstgenoemde club werd de Duitser een ware sterkhouder, wat hem in 2020 een transfer naar Anderlecht opleverde. In Brussel maakte Wellenreuther nauwelijks indruk, waardoor hij ook vorig seizoen werd verhuurd. Bij zijn voormalige club Willem II kon hij de Tilburgers echter niet behoeden voor de degradatie, waardoor de Duitser na het seizoen terugkeerde naar Neerpede.

LEES OOK: Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Zou Anderlecht meer kansen moeten geven aan Wellenreuther?

Meest recent

Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

0
0
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

11
11
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

12
12
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

91
91
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

199
199
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

153
153
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

170
170
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

295
295
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

113
113
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

174
174
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

177
177
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

561
561
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

858
858
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

434
434
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

247
247
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

404
404
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

134
134
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

625
625
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

191
191
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

65
65
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

66
66
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

76
76
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

151
151
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

344
344
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

261
261

Meer sportnieuws