'Anderlecht rondt transfer van Wellenreuther af'

276 stemmen
'Anderlecht rondt transfer van Wellenreuther af'

Enkele dagen geleden kon u al lezen dat RSC Anderlecht aan de onderhandelingstafel zat met Feyenoord. Beide clubs probeerden een oplossing te vinden voor Timon Wellenreuther. De Duitse doelman is compleet overbodig geworden bij Paars-Wit, en Verbeke en co lijken hun gedroomde oplossing nu beet te hebben.


Volgens Het Algemeen Dagblad zijn de onderhandelingen tussen Anderlecht en Feyenoord inmiddels afgerond. Timon Wellenreuther zal het komende seizoen verhuurd worden aan de Rotterdamse topclub, en wordt er de doublure van Justin Bijlow. De Nederlandse international is er incontournable, maar Wellenreuther zou zelf geen probleem hebben met een status als tweede doelman.

Of er ook sprake is van een eventuele aankoopoptie, is nog niet bekend. Vast staat wel dat de 26-jarige Duitser nog een contract heeft tot medio 2024 bij RSC Anderlecht. De Brusselaars zullen dan ook ongetwijfeld hopen dat Wellenreuther zijn marktwaarde wat kan opkrikken vooraleer hij zijn laatste contractjaar ingaat. Bij Anderlecht besliste Mazzu om verder te gaan met Van Crombrugge, Verbruggen en Coosemans als vaste doelwachters.

Terug naar Nederland

Wellenreuther zette zijn eerste stappen in het profvoetbal bij Schalke 04. Bij de Duitse traditieclub raakte de doelman niet van de bank, waarna hij het probeerde bij Mallorca en Willem II. Bij laatstgenoemde club werd de Duitser een ware sterkhouder, wat hem in 2020 een transfer naar Anderlecht opleverde. In Brussel maakte Wellenreuther nauwelijks indruk, waardoor hij ook vorig seizoen werd verhuurd. Bij zijn voormalige club Willem II kon hij de Tilburgers echter niet behoeden voor de degradatie, waardoor de Duitser na het seizoen terugkeerde naar Neerpede.

LEES OOK: Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Zou Anderlecht meer kansen moeten geven aan Wellenreuther?

Meest recent

Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

58
58
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

95
95
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

73
73
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

554
554
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

115
115
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

262
262
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

290
290
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

135
135
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

369
369
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

283
283
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

443
443
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

448
448
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

101
101
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

211
211
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

140
140
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

96
96
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

211
211
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

331
331
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

468
468
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

206
206
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

643
643
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

74
74
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

450
450
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

290
290
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

427
427

Meer sportnieuws