'Anderlecht rondt transfer van Wellenreuther af'

276
'Anderlecht rondt transfer van Wellenreuther af'

Enkele dagen geleden kon u al lezen dat RSC Anderlecht aan de onderhandelingstafel zat met Feyenoord. Beide clubs probeerden een oplossing te vinden voor Timon Wellenreuther. De Duitse doelman is compleet overbodig geworden bij Paars-Wit, en Verbeke en co lijken hun gedroomde oplossing nu beet te hebben.


Volgens Het Algemeen Dagblad zijn de onderhandelingen tussen Anderlecht en Feyenoord inmiddels afgerond. Timon Wellenreuther zal het komende seizoen verhuurd worden aan de Rotterdamse topclub, en wordt er de doublure van Justin Bijlow. De Nederlandse international is er incontournable, maar Wellenreuther zou zelf geen probleem hebben met een status als tweede doelman.

Of er ook sprake is van een eventuele aankoopoptie, is nog niet bekend. Vast staat wel dat de 26-jarige Duitser nog een contract heeft tot medio 2024 bij RSC Anderlecht. De Brusselaars zullen dan ook ongetwijfeld hopen dat Wellenreuther zijn marktwaarde wat kan opkrikken vooraleer hij zijn laatste contractjaar ingaat. Bij Anderlecht besliste Mazzu om verder te gaan met Van Crombrugge, Verbruggen en Coosemans als vaste doelwachters.

Terug naar Nederland

Wellenreuther zette zijn eerste stappen in het profvoetbal bij Schalke 04. Bij de Duitse traditieclub raakte de doelman niet van de bank, waarna hij het probeerde bij Mallorca en Willem II. Bij laatstgenoemde club werd de Duitser een ware sterkhouder, wat hem in 2020 een transfer naar Anderlecht opleverde. In Brussel maakte Wellenreuther nauwelijks indruk, waardoor hij ook vorig seizoen werd verhuurd. Bij zijn voormalige club Willem II kon hij de Tilburgers echter niet behoeden voor de degradatie, waardoor de Duitser na het seizoen terugkeerde naar Neerpede.

LEES OOK: Vanhoutte vergeleken met Belgisch icoon: "Begrijp het wel"

Zou Anderlecht meer kansen moeten geven aan Wellenreuther?

Meest recent

Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

4
4
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

81
81
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

62
62
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

91
91
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

76
76
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

140
140
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

138
138
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1245
1245
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

295
295
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

258
258
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

259
259
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

84
84
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

209
209
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

219
219
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

97
97
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

32
32
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

126
126
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

326
326
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

201
201
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

465
465
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

379
379
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

162
162

Meer sportnieuws