'Pikante transfer tussen Antwerp en Beerschot op til'

door
'Pikante transfer tussen Antwerp en Beerschot op til'

Dit seizoen zullen we geen Antwerpse derby te zien krijgen, want Beerschot moet dit seizoen na de degradatie aan de bak in de Challenger Pro League. Daar begonnen de Mannekes goed aan hun seizoen met een zege tegen SK Beveren op de eerste speeldag, maar desondanks blijven ze versterking zoeken. Daarvoor gaan ze mogelijk zaken doen met de stadsrivaal.


Volgens Gazet van Antwerpen kan Davor Matijas namelijk de pikante overstap van Antwerp naar Beerschot maken. De twee clubs zijn volop aan het onderhandelen over een transfer. Beerschot zal daarbij wellicht een transfersom op tafel moeten leggen, want de Kroatische doelman heeft nog één jaar contract op de Bosuil. Maandag werd de speler al op het Kiel gespot, maar de transfer is nog niet rond.

Bij Antwerp heeft Matijas in ieder geval geen perspectief meer, want hij is pas vierde doelman na Jean Butez, Ortwin De Wolf en Davino Verhulst. De 22-jarige Kroaat speelde amper één officiële match voor de Great Old nadat hij in januari 2020 weggeplukt werd bij de B-ploeg van Hajduk Split. Daarbij hielp hij Antwerp wel meteen aan een prijs, want Matijas wist in de zomer van 2020 de nul te houden in de bekerfinale tegen Club Brugge.

OUDE BEKENDE
Bij Beerschot moet Matijas het vertrek van Antoine Lejoly opvangen, nadat die laatste voor een transfer naar eerstenationaler RFC Luik koos. Daar zal hij de concurrentie aan moeten gaan met een oude bekende, want ook Bill Lathouwers streek deze zomer neer op het Kiel. Die was de reservedoelman in diezelfde bekerfinale. De twee zullen moeten proberen om titularis Mike Vanhamel uit de ploeg te spelen.

LEES OOK: Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

Zou hij een aanwinst zijn voor Beerschot?

Meest recent

UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

7
7
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

27
27
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

13
13
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

69
69
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

38
38
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

150
150
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

421
421
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

351
351
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

42
42
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

343
343
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

119
119
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

53
53
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

108
108
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

89
89
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

348
348
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

235
235
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

244
244
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

203
203
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

125
125
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

302
302
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

339
339
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

942
942
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

65
65
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

406
406

Meer sportnieuws