'Pikante transfer tussen Antwerp en Beerschot op til'

door
'Pikante transfer tussen Antwerp en Beerschot op til'

Dit seizoen zullen we geen Antwerpse derby te zien krijgen, want Beerschot moet dit seizoen na de degradatie aan de bak in de Challenger Pro League. Daar begonnen de Mannekes goed aan hun seizoen met een zege tegen SK Beveren op de eerste speeldag, maar desondanks blijven ze versterking zoeken. Daarvoor gaan ze mogelijk zaken doen met de stadsrivaal.


Volgens Gazet van Antwerpen kan Davor Matijas namelijk de pikante overstap van Antwerp naar Beerschot maken. De twee clubs zijn volop aan het onderhandelen over een transfer. Beerschot zal daarbij wellicht een transfersom op tafel moeten leggen, want de Kroatische doelman heeft nog één jaar contract op de Bosuil. Maandag werd de speler al op het Kiel gespot, maar de transfer is nog niet rond.

Bij Antwerp heeft Matijas in ieder geval geen perspectief meer, want hij is pas vierde doelman na Jean Butez, Ortwin De Wolf en Davino Verhulst. De 22-jarige Kroaat speelde amper één officiële match voor de Great Old nadat hij in januari 2020 weggeplukt werd bij de B-ploeg van Hajduk Split. Daarbij hielp hij Antwerp wel meteen aan een prijs, want Matijas wist in de zomer van 2020 de nul te houden in de bekerfinale tegen Club Brugge.

OUDE BEKENDE
Bij Beerschot moet Matijas het vertrek van Antoine Lejoly opvangen, nadat die laatste voor een transfer naar eerstenationaler RFC Luik koos. Daar zal hij de concurrentie aan moeten gaan met een oude bekende, want ook Bill Lathouwers streek deze zomer neer op het Kiel. Die was de reservedoelman in diezelfde bekerfinale. De twee zullen moeten proberen om titularis Mike Vanhamel uit de ploeg te spelen.

LEES OOK: Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

🚀

Zou hij een aanwinst zijn voor Beerschot?

Meest recent

‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

2
2
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

14
14
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

21
21
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

16
16
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

94
94
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

53
53
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

201
201
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

291
291
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

81
81
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

146
146
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

322
322
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

152
152
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

330
330
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

139
139
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

329
329
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

316
316
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

290
290
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

571
571
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

591
591
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

104
104
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

209
209
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

564
564
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

561
561
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

331
331
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

271
271

Meer sportnieuws