'Pikante transfer tussen Antwerp en Beerschot op til'

door
'Pikante transfer tussen Antwerp en Beerschot op til'

Dit seizoen zullen we geen Antwerpse derby te zien krijgen, want Beerschot moet dit seizoen na de degradatie aan de bak in de Challenger Pro League. Daar begonnen de Mannekes goed aan hun seizoen met een zege tegen SK Beveren op de eerste speeldag, maar desondanks blijven ze versterking zoeken. Daarvoor gaan ze mogelijk zaken doen met de stadsrivaal.


Volgens Gazet van Antwerpen kan Davor Matijas namelijk de pikante overstap van Antwerp naar Beerschot maken. De twee clubs zijn volop aan het onderhandelen over een transfer. Beerschot zal daarbij wellicht een transfersom op tafel moeten leggen, want de Kroatische doelman heeft nog één jaar contract op de Bosuil. Maandag werd de speler al op het Kiel gespot, maar de transfer is nog niet rond.

Bij Antwerp heeft Matijas in ieder geval geen perspectief meer, want hij is pas vierde doelman na Jean Butez, Ortwin De Wolf en Davino Verhulst. De 22-jarige Kroaat speelde amper één officiële match voor de Great Old nadat hij in januari 2020 weggeplukt werd bij de B-ploeg van Hajduk Split. Daarbij hielp hij Antwerp wel meteen aan een prijs, want Matijas wist in de zomer van 2020 de nul te houden in de bekerfinale tegen Club Brugge.

OUDE BEKENDE
Bij Beerschot moet Matijas het vertrek van Antoine Lejoly opvangen, nadat die laatste voor een transfer naar eerstenationaler RFC Luik koos. Daar zal hij de concurrentie aan moeten gaan met een oude bekende, want ook Bill Lathouwers streek deze zomer neer op het Kiel. Die was de reservedoelman in diezelfde bekerfinale. De twee zullen moeten proberen om titularis Mike Vanhamel uit de ploeg te spelen.

LEES OOK: 'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Zou hij een aanwinst zijn voor Beerschot?

Meest recent

Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

15
15
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

94
94
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

41
41
Ruben Van Gucht verrast met grote dump: "Wees moedig!"

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

25
25
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

104
104
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

125
125
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

236
236
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

213
213
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

193
193
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

120
120
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

56
56
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

63
63
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

536
536
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

194
194
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

283
283
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

219
219
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

298
298
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

43
43
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

259
259
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

286
286
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

170
170
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

40
40
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

241
241
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

164
164
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

447
447

Meer sportnieuws