'Anderlecht vervangt Gomez door Frans toptalent'

551 stemmen
'Anderlecht vervangt Gomez door Frans toptalent'

Anderlecht ziet zijn kassa weldra stevig rinkelen, want het is slechts een kwestie van tijd vooraleer de verkoop van Sergio Gomez aan Manchester City afgerond zal worden. Daardoor mag Paars-Wit minstens 13 miljoen euro incasseren en dat bedrag kan met bonussen zelfs nog stijgen tot 20 miljoen. Maar het vertrek van de Spanjaard betekent wel dat versterking op de flank welkom is.


Momenteel beschikt Felice Mazzu immers enkel nog over Francis Amuzu als volwaardige optie op links, maar de 22-jarige zou zelf ook aandringen op een transfer. Vers bloed is dus zeker nog nodig en daarvoor zou Anderlecht naar de Ligue 1 lonken. Foot Mercato stelt immers dat ze interesse zouden tonen in Loum Tchaouna van Stade Rennes.

De 18-jarige flankaanvaller wordt een grote toekomst voorspeld bij onze zuiderburen. Hij is Frans jeugdinternational bij de U19 en heeft ondanks zijn piepjonge leeftijd al veertien matchen in het A-elftal gespeeld bij Rennes, dat de voorbije jaren een pak Europese toppers wist te lanceren. Een uitleenbeurt zou deze zomer wel een optie zijn om meer ervaring op te doen.

SPANJE
Anderlecht zou één van de geïnteresseerde partijen zijn om Tchaouna te huren zonder aankoopoptie, al is Paars-Wit zeker niet de enige gegadigde. In Spanje lonken Cadiz en tweedeklasser Tenerife naar het talent, terwijl hij ook terecht zou kunnen in de Eredivisie bij FC Groningen of in de Franse Ligue 2 bij Dijon. Tchaouna kan overigens op beide flanken uit de voeten.

LEES OOK: 'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

Zou dat een goede transfer zijn van Anderlecht?

Meest recent

Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

17
17
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

62
62
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

94
94
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

156
156
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

183
183
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

117
117
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

121
121
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

56
56
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

466
466
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

102
102
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

312
312
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

350
350
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

923
923
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

133
133
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

674
674
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

199
199
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

196
196
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

345
345
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

101
101
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

531
531
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

216
216
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

302
302
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

164
164
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

222
222
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

120
120

Meer sportnieuws