'Antwerp pakt uit met belangrijke contractverlenging'

363
'Antwerp pakt uit met belangrijke contractverlenging'

De drukke transferzomer van Antwerp werpt voorlopig zijn vruchten af, want de Great Old is zijn seizoen nagenoeg perfect begonnen. Enkel in de heenwedstrijd tegen FC Drita liet het nog een steekje vallen, maar daarna volgden enkel nog overwinningen. Daardoor staan ze met twaalf op twaalf aan de leiding in de Jupiler Pro League en hebben ze ook de play-offs van de Conference League bereikt.


Alles loopt dus op wieltjes voor Mark van Bommel in zijn eerste weken als Antwerp-trainer, al zag hij zijn ploeg zondag wel met de schrik vrijkomen. In Eupen had de Great Old het behoorlijk lastig, maar uiteindelijk keerde het toch met drie punten huiswaarts. Het werd geholpen door een own-goal van Lambert in het slotkwartier en een aantal belangrijke reddingen van Jean Butez.

De 27-jarige doelman trekt zo zijn uitstekende vorm door, want de Fransman staat inmiddels al een dik jaar op hoog niveau te keepen. Nadat hij in zijn eerste seizoen op de Bosuil nog worstelde met de concurrentie van Beiranvand en De Wolf, is hij sinds begin vorig seizoen de absolute nummer één. Volgens Het Nieuwsblad zal hij daar nu ook voor beloond worden.

OPSLAG
Antwerp zou immers bezig zijn met het openbreken van zijn contract. Butez wil graag een loonsverhoging en lijkt die dus ook te gaan krijgen. Een akkoord is er nog niet, maar de gesprekken zouden wel constructief verlopen. Donderdag kan Butez nogmaals laten zien dat hij elke cent waard zou zijn, want dan speelt Antwerp in Istanboel zijn heenmatch in de play-offs van de Conference League tegen Basaksehir.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Verdient Butez een nieuw contract?

Meest recent

Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

2
2
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

15
15
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

57
57
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

34
34
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

12
12
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

41
41
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

37
37
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

93
93
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

199
199
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

13
13
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

81
81
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

260
260
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

111
111
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

34
34
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

75
75
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

178
178
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

126
126
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

72
72
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

110
110
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

65
65

Meer sportnieuws