'Antwerp pakt uit met belangrijke contractverlenging'

door
'Antwerp pakt uit met belangrijke contractverlenging'

De drukke transferzomer van Antwerp werpt voorlopig zijn vruchten af, want de Great Old is zijn seizoen nagenoeg perfect begonnen. Enkel in de heenwedstrijd tegen FC Drita liet het nog een steekje vallen, maar daarna volgden enkel nog overwinningen. Daardoor staan ze met twaalf op twaalf aan de leiding in de Jupiler Pro League en hebben ze ook de play-offs van de Conference League bereikt.


Alles loopt dus op wieltjes voor Mark van Bommel in zijn eerste weken als Antwerp-trainer, al zag hij zijn ploeg zondag wel met de schrik vrijkomen. In Eupen had de Great Old het behoorlijk lastig, maar uiteindelijk keerde het toch met drie punten huiswaarts. Het werd geholpen door een own-goal van Lambert in het slotkwartier en een aantal belangrijke reddingen van Jean Butez.

De 27-jarige doelman trekt zo zijn uitstekende vorm door, want de Fransman staat inmiddels al een dik jaar op hoog niveau te keepen. Nadat hij in zijn eerste seizoen op de Bosuil nog worstelde met de concurrentie van Beiranvand en De Wolf, is hij sinds begin vorig seizoen de absolute nummer één. Volgens Het Nieuwsblad zal hij daar nu ook voor beloond worden.

OPSLAG
Antwerp zou immers bezig zijn met het openbreken van zijn contract. Butez wil graag een loonsverhoging en lijkt die dus ook te gaan krijgen. Een akkoord is er nog niet, maar de gesprekken zouden wel constructief verlopen. Donderdag kan Butez nogmaals laten zien dat hij elke cent waard zou zijn, want dan speelt Antwerp in Istanboel zijn heenmatch in de play-offs van de Conference League tegen Basaksehir.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Verdient Butez een nieuw contract?

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

46
46
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

97
97
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

174
174
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

73
73
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

62
62
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

65
65
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

50
50
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

47
47
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

55
55
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

171
171
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

183
183
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

320
320
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

230
230
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

40
40
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

193
193
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

169
169
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

285
285
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

50
50
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

88
88
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

52
52
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

182
182
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

275
275

Meer sportnieuws