'Antwerp pakt uit met belangrijke contractverlenging'

door
'Antwerp pakt uit met belangrijke contractverlenging'

De drukke transferzomer van Antwerp werpt voorlopig zijn vruchten af, want de Great Old is zijn seizoen nagenoeg perfect begonnen. Enkel in de heenwedstrijd tegen FC Drita liet het nog een steekje vallen, maar daarna volgden enkel nog overwinningen. Daardoor staan ze met twaalf op twaalf aan de leiding in de Jupiler Pro League en hebben ze ook de play-offs van de Conference League bereikt.


Alles loopt dus op wieltjes voor Mark van Bommel in zijn eerste weken als Antwerp-trainer, al zag hij zijn ploeg zondag wel met de schrik vrijkomen. In Eupen had de Great Old het behoorlijk lastig, maar uiteindelijk keerde het toch met drie punten huiswaarts. Het werd geholpen door een own-goal van Lambert in het slotkwartier en een aantal belangrijke reddingen van Jean Butez.

De 27-jarige doelman trekt zo zijn uitstekende vorm door, want de Fransman staat inmiddels al een dik jaar op hoog niveau te keepen. Nadat hij in zijn eerste seizoen op de Bosuil nog worstelde met de concurrentie van Beiranvand en De Wolf, is hij sinds begin vorig seizoen de absolute nummer één. Volgens Het Nieuwsblad zal hij daar nu ook voor beloond worden.

OPSLAG
Antwerp zou immers bezig zijn met het openbreken van zijn contract. Butez wil graag een loonsverhoging en lijkt die dus ook te gaan krijgen. Een akkoord is er nog niet, maar de gesprekken zouden wel constructief verlopen. Donderdag kan Butez nogmaals laten zien dat hij elke cent waard zou zijn, want dan speelt Antwerp in Istanboel zijn heenmatch in de play-offs van de Conference League tegen Basaksehir.

LEES OOK: Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Verdient Butez een nieuw contract?

Meest recent

Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

1
1
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

10
10
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

156
156
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

11
11
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

250
250
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

102
102
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

179
179
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

338
338
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

243
243
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

257
257
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

441
441
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

486
486
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

264
264
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

234
234
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

290
290
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

150
150
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

320
320
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

80
80
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

229
229
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

381
381
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

302
302
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

320
320
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

309
309
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

405
405
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

373
373

Meer sportnieuws