TRANSFERUURTJE: 'Club doet Berge topvoorstel, Amuzu beslist'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club doet Berge topvoorstel, Amuzu beslist'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge blijven ze doordrukken voor de komst van Sander Berge. De landskampioen is bereid om daarvoor zeer ver te gaan. Niet alleen wil het immers een recordbedrag betalen aan Sheffield United, maar daarnaast ligt er voor de Noorse middenvelder ook een topsalaris klaar in het Jan Breydelstadion. Hij zou er maar liefst een slordige 120.000 euro per week kunnen gaan opstrijken.



Als Berge effectief neerstrijkt, lijkt Ruud Vormer het voornaamste slachtoffer te gaan worden. De aanvoerder viel afgelopen weekend al naast de selectie en lijkt stilaan richting de uitgang geduwd te worden. De voorbije maanden zouden AA Gent en Antwerp al geïnformeerd hebben bij de Nederlander, maar concreet werden die pistes uiteindelijk niet. Een buitenlandse transfer lijkt zo stilaan de enige mogelijke uitweg.

Anderlecht doet er dan weer alles aan om Francis Amuzu aan boord te houden. Het bod van OGC Nice werd afgewezen en de club stelde aan zijn jeugdproduct ook voor om zijn contract te verlengen en op te waarderen, maar daar paste Amuzu voor. De 22-jarige flankaanvaller zou immers zijn zinnen op een transfer gezet hebben. Anderlecht lijkt zo gedwongen te worden om toch mee te werken, al zal het geen vrede nemen met minder dan 10 miljoen euro.



Bij KRC Genk lijkt er dan weer snel een stevige versterking neer te strijken. Het lijkt er immers op dat de terugkeer van Ally Samatta zo goed als rond is. De Tanzaniaanse spits zal gehuurd worden van Fenerbahçe, waarbij Genk ook over een aankoopoptie beschikt. Aan uitgaande zijde vertrekt er met Jhon Lucumi wel alweer een sterkhouder. De Colombiaan zat zondag al niet meer in de selectie omdat hij op het punt staat om voor 8 miljoen euro naar Bologna te verkassen.

AA Gent mag deze week een stevige versterking verwelkomen. De technisch directeur van Eintracht Frankfurt bevestigde namelijk dat Jens Petter Hauge op huurbasis in de Ghelamco Arena zal neerstrijken. De Noorse aanvaller met een verleden bij AC Milan wordt maandag in Gent verwacht voor zijn medische en fysieke testen.



BUITENLAND

Het is crisis bij Manchester United, dat dit weekend een pandoering kreeg van Brentford. Daarbij maakte Cristiano Ronaldo een zeer geïrriteerde indruk en het gedrag van de nukkige sterspeler zorgt binnen de club voor alsmaar meer ergernis. Daardoor wordt nu zelfs een zeer drastische ingreep overwogen, want de clubleiding zou erover denken om zijn contract te ontbinden. Daardoor zou de Portugees vrij zijn om een nieuwe club te zoeken.

Het seizoen is in alle topcompetities al begonnen, maar Jason Denayer zit nog steeds zonder club. De situatie van de Rode Duivel wordt stilaan zorgwekkend, ook omdat hij al een pak aanbiedingen weigerde. Hij zou immers al Torino, Besiktas, Fulham en een club uit Saudi-Arabië wandelen gestuurd hebben. Mogelijk ligt de toekomst van de verdediger nu in La Liga. Valencia zou hem immers een voorstel doen. Afwachten of hij dat wel zal aanvaarden...

LEES OOK: Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Moet Man Utd zo snel mogelijk van Ronaldo af?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

11
11
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

55
55
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

19
19
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

66
66
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

122
122
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

121
121
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

100
100
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

146
146
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

270
270
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

17
17
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

435
435
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

727
727
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

151
151
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

106
106
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

98
98
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

121
121
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

494
494
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

299
299
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

144
144
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

121
121
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

454
454
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

662
662
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

335
335
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

151
151

Meer sportnieuws