TRANSFERUURTJE: 'Club doet Berge topvoorstel, Amuzu beslist'

610
TRANSFERUURTJE: 'Club doet Berge topvoorstel, Amuzu beslist'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge blijven ze doordrukken voor de komst van Sander Berge. De landskampioen is bereid om daarvoor zeer ver te gaan. Niet alleen wil het immers een recordbedrag betalen aan Sheffield United, maar daarnaast ligt er voor de Noorse middenvelder ook een topsalaris klaar in het Jan Breydelstadion. Hij zou er maar liefst een slordige 120.000 euro per week kunnen gaan opstrijken.



Als Berge effectief neerstrijkt, lijkt Ruud Vormer het voornaamste slachtoffer te gaan worden. De aanvoerder viel afgelopen weekend al naast de selectie en lijkt stilaan richting de uitgang geduwd te worden. De voorbije maanden zouden AA Gent en Antwerp al geïnformeerd hebben bij de Nederlander, maar concreet werden die pistes uiteindelijk niet. Een buitenlandse transfer lijkt zo stilaan de enige mogelijke uitweg.

Anderlecht doet er dan weer alles aan om Francis Amuzu aan boord te houden. Het bod van OGC Nice werd afgewezen en de club stelde aan zijn jeugdproduct ook voor om zijn contract te verlengen en op te waarderen, maar daar paste Amuzu voor. De 22-jarige flankaanvaller zou immers zijn zinnen op een transfer gezet hebben. Anderlecht lijkt zo gedwongen te worden om toch mee te werken, al zal het geen vrede nemen met minder dan 10 miljoen euro.



Bij KRC Genk lijkt er dan weer snel een stevige versterking neer te strijken. Het lijkt er immers op dat de terugkeer van Ally Samatta zo goed als rond is. De Tanzaniaanse spits zal gehuurd worden van Fenerbahçe, waarbij Genk ook over een aankoopoptie beschikt. Aan uitgaande zijde vertrekt er met Jhon Lucumi wel alweer een sterkhouder. De Colombiaan zat zondag al niet meer in de selectie omdat hij op het punt staat om voor 8 miljoen euro naar Bologna te verkassen.

AA Gent mag deze week een stevige versterking verwelkomen. De technisch directeur van Eintracht Frankfurt bevestigde namelijk dat Jens Petter Hauge op huurbasis in de Ghelamco Arena zal neerstrijken. De Noorse aanvaller met een verleden bij AC Milan wordt maandag in Gent verwacht voor zijn medische en fysieke testen.



BUITENLAND

Het is crisis bij Manchester United, dat dit weekend een pandoering kreeg van Brentford. Daarbij maakte Cristiano Ronaldo een zeer geïrriteerde indruk en het gedrag van de nukkige sterspeler zorgt binnen de club voor alsmaar meer ergernis. Daardoor wordt nu zelfs een zeer drastische ingreep overwogen, want de clubleiding zou erover denken om zijn contract te ontbinden. Daardoor zou de Portugees vrij zijn om een nieuwe club te zoeken.

Het seizoen is in alle topcompetities al begonnen, maar Jason Denayer zit nog steeds zonder club. De situatie van de Rode Duivel wordt stilaan zorgwekkend, ook omdat hij al een pak aanbiedingen weigerde. Hij zou immers al Torino, Besiktas, Fulham en een club uit Saudi-Arabië wandelen gestuurd hebben. Mogelijk ligt de toekomst van de verdediger nu in La Liga. Valencia zou hem immers een voorstel doen. Afwachten of hij dat wel zal aanvaarden...

LEES OOK: 'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Moet Man Utd zo snel mogelijk van Ronaldo af?

Meest recent

Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

10
10
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

7
7
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

36
36
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

66
66
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

86
86
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

199
199
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

208
208
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

101
101
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

113
113
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

194
194
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

161
161
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

235
235
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

295
295
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

194
194
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

223
223
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

104
104
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

88
88
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

241
241
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

48
48
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

135
135
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

234
234
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

924
924
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

107
107
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

183
183
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

211
211

Meer sportnieuws