TRANSFERUURTJE: 'Club doet Berge topvoorstel, Amuzu beslist'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club doet Berge topvoorstel, Amuzu beslist'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge blijven ze doordrukken voor de komst van Sander Berge. De landskampioen is bereid om daarvoor zeer ver te gaan. Niet alleen wil het immers een recordbedrag betalen aan Sheffield United, maar daarnaast ligt er voor de Noorse middenvelder ook een topsalaris klaar in het Jan Breydelstadion. Hij zou er maar liefst een slordige 120.000 euro per week kunnen gaan opstrijken.



Als Berge effectief neerstrijkt, lijkt Ruud Vormer het voornaamste slachtoffer te gaan worden. De aanvoerder viel afgelopen weekend al naast de selectie en lijkt stilaan richting de uitgang geduwd te worden. De voorbije maanden zouden AA Gent en Antwerp al geïnformeerd hebben bij de Nederlander, maar concreet werden die pistes uiteindelijk niet. Een buitenlandse transfer lijkt zo stilaan de enige mogelijke uitweg.

Anderlecht doet er dan weer alles aan om Francis Amuzu aan boord te houden. Het bod van OGC Nice werd afgewezen en de club stelde aan zijn jeugdproduct ook voor om zijn contract te verlengen en op te waarderen, maar daar paste Amuzu voor. De 22-jarige flankaanvaller zou immers zijn zinnen op een transfer gezet hebben. Anderlecht lijkt zo gedwongen te worden om toch mee te werken, al zal het geen vrede nemen met minder dan 10 miljoen euro.



Bij KRC Genk lijkt er dan weer snel een stevige versterking neer te strijken. Het lijkt er immers op dat de terugkeer van Ally Samatta zo goed als rond is. De Tanzaniaanse spits zal gehuurd worden van Fenerbahçe, waarbij Genk ook over een aankoopoptie beschikt. Aan uitgaande zijde vertrekt er met Jhon Lucumi wel alweer een sterkhouder. De Colombiaan zat zondag al niet meer in de selectie omdat hij op het punt staat om voor 8 miljoen euro naar Bologna te verkassen.

AA Gent mag deze week een stevige versterking verwelkomen. De technisch directeur van Eintracht Frankfurt bevestigde namelijk dat Jens Petter Hauge op huurbasis in de Ghelamco Arena zal neerstrijken. De Noorse aanvaller met een verleden bij AC Milan wordt maandag in Gent verwacht voor zijn medische en fysieke testen.



BUITENLAND

Het is crisis bij Manchester United, dat dit weekend een pandoering kreeg van Brentford. Daarbij maakte Cristiano Ronaldo een zeer geïrriteerde indruk en het gedrag van de nukkige sterspeler zorgt binnen de club voor alsmaar meer ergernis. Daardoor wordt nu zelfs een zeer drastische ingreep overwogen, want de clubleiding zou erover denken om zijn contract te ontbinden. Daardoor zou de Portugees vrij zijn om een nieuwe club te zoeken.

Het seizoen is in alle topcompetities al begonnen, maar Jason Denayer zit nog steeds zonder club. De situatie van de Rode Duivel wordt stilaan zorgwekkend, ook omdat hij al een pak aanbiedingen weigerde. Hij zou immers al Torino, Besiktas, Fulham en een club uit Saudi-Arabië wandelen gestuurd hebben. Mogelijk ligt de toekomst van de verdediger nu in La Liga. Valencia zou hem immers een voorstel doen. Afwachten of hij dat wel zal aanvaarden...

LEES OOK: 'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Moet Man Utd zo snel mogelijk van Ronaldo af?

Meest recent

Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

18
18
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

8
8
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

20
20
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

74
74
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

15
15
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

186
186
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

97
97
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

61
61
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

101
101
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

177
177
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

110
110
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

92
92
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

86
86
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

118
118
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

170
170
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

200
200
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

107
107
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

80
80
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

313
313
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

199
199
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

598
598
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

214
214
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

492
492
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

467
467
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

358
358

Meer sportnieuws