TRANSFERUURTJE: 'Club doet Berge topvoorstel, Amuzu beslist'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club doet Berge topvoorstel, Amuzu beslist'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge blijven ze doordrukken voor de komst van Sander Berge. De landskampioen is bereid om daarvoor zeer ver te gaan. Niet alleen wil het immers een recordbedrag betalen aan Sheffield United, maar daarnaast ligt er voor de Noorse middenvelder ook een topsalaris klaar in het Jan Breydelstadion. Hij zou er maar liefst een slordige 120.000 euro per week kunnen gaan opstrijken.



Als Berge effectief neerstrijkt, lijkt Ruud Vormer het voornaamste slachtoffer te gaan worden. De aanvoerder viel afgelopen weekend al naast de selectie en lijkt stilaan richting de uitgang geduwd te worden. De voorbije maanden zouden AA Gent en Antwerp al geïnformeerd hebben bij de Nederlander, maar concreet werden die pistes uiteindelijk niet. Een buitenlandse transfer lijkt zo stilaan de enige mogelijke uitweg.

Anderlecht doet er dan weer alles aan om Francis Amuzu aan boord te houden. Het bod van OGC Nice werd afgewezen en de club stelde aan zijn jeugdproduct ook voor om zijn contract te verlengen en op te waarderen, maar daar paste Amuzu voor. De 22-jarige flankaanvaller zou immers zijn zinnen op een transfer gezet hebben. Anderlecht lijkt zo gedwongen te worden om toch mee te werken, al zal het geen vrede nemen met minder dan 10 miljoen euro.



Bij KRC Genk lijkt er dan weer snel een stevige versterking neer te strijken. Het lijkt er immers op dat de terugkeer van Ally Samatta zo goed als rond is. De Tanzaniaanse spits zal gehuurd worden van Fenerbahçe, waarbij Genk ook over een aankoopoptie beschikt. Aan uitgaande zijde vertrekt er met Jhon Lucumi wel alweer een sterkhouder. De Colombiaan zat zondag al niet meer in de selectie omdat hij op het punt staat om voor 8 miljoen euro naar Bologna te verkassen.

AA Gent mag deze week een stevige versterking verwelkomen. De technisch directeur van Eintracht Frankfurt bevestigde namelijk dat Jens Petter Hauge op huurbasis in de Ghelamco Arena zal neerstrijken. De Noorse aanvaller met een verleden bij AC Milan wordt maandag in Gent verwacht voor zijn medische en fysieke testen.



BUITENLAND

Het is crisis bij Manchester United, dat dit weekend een pandoering kreeg van Brentford. Daarbij maakte Cristiano Ronaldo een zeer geïrriteerde indruk en het gedrag van de nukkige sterspeler zorgt binnen de club voor alsmaar meer ergernis. Daardoor wordt nu zelfs een zeer drastische ingreep overwogen, want de clubleiding zou erover denken om zijn contract te ontbinden. Daardoor zou de Portugees vrij zijn om een nieuwe club te zoeken.

Het seizoen is in alle topcompetities al begonnen, maar Jason Denayer zit nog steeds zonder club. De situatie van de Rode Duivel wordt stilaan zorgwekkend, ook omdat hij al een pak aanbiedingen weigerde. Hij zou immers al Torino, Besiktas, Fulham en een club uit Saudi-Arabië wandelen gestuurd hebben. Mogelijk ligt de toekomst van de verdediger nu in La Liga. Valencia zou hem immers een voorstel doen. Afwachten of hij dat wel zal aanvaarden...

LEES OOK: Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Moet Man Utd zo snel mogelijk van Ronaldo af?

Meest recent

Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

7
7
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

57
57
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

21
21
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

298
298
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

98
98
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

215
215
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

23
23
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

176
176
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

223
223
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

272
272
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

295
295
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

85
85
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

265
265
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

207
207
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

199
199
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

205
205
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

239
239
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

211
211
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

373
373
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

308
308
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

62
62
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

629
629
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

229
229
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

508
508
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

279
279

Meer sportnieuws