TRANSFERUURTJE: 'Club doet Berge topvoorstel, Amuzu beslist'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club doet Berge topvoorstel, Amuzu beslist'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge blijven ze doordrukken voor de komst van Sander Berge. De landskampioen is bereid om daarvoor zeer ver te gaan. Niet alleen wil het immers een recordbedrag betalen aan Sheffield United, maar daarnaast ligt er voor de Noorse middenvelder ook een topsalaris klaar in het Jan Breydelstadion. Hij zou er maar liefst een slordige 120.000 euro per week kunnen gaan opstrijken.



Als Berge effectief neerstrijkt, lijkt Ruud Vormer het voornaamste slachtoffer te gaan worden. De aanvoerder viel afgelopen weekend al naast de selectie en lijkt stilaan richting de uitgang geduwd te worden. De voorbije maanden zouden AA Gent en Antwerp al geïnformeerd hebben bij de Nederlander, maar concreet werden die pistes uiteindelijk niet. Een buitenlandse transfer lijkt zo stilaan de enige mogelijke uitweg.

Anderlecht doet er dan weer alles aan om Francis Amuzu aan boord te houden. Het bod van OGC Nice werd afgewezen en de club stelde aan zijn jeugdproduct ook voor om zijn contract te verlengen en op te waarderen, maar daar paste Amuzu voor. De 22-jarige flankaanvaller zou immers zijn zinnen op een transfer gezet hebben. Anderlecht lijkt zo gedwongen te worden om toch mee te werken, al zal het geen vrede nemen met minder dan 10 miljoen euro.



Bij KRC Genk lijkt er dan weer snel een stevige versterking neer te strijken. Het lijkt er immers op dat de terugkeer van Ally Samatta zo goed als rond is. De Tanzaniaanse spits zal gehuurd worden van Fenerbahçe, waarbij Genk ook over een aankoopoptie beschikt. Aan uitgaande zijde vertrekt er met Jhon Lucumi wel alweer een sterkhouder. De Colombiaan zat zondag al niet meer in de selectie omdat hij op het punt staat om voor 8 miljoen euro naar Bologna te verkassen.

AA Gent mag deze week een stevige versterking verwelkomen. De technisch directeur van Eintracht Frankfurt bevestigde namelijk dat Jens Petter Hauge op huurbasis in de Ghelamco Arena zal neerstrijken. De Noorse aanvaller met een verleden bij AC Milan wordt maandag in Gent verwacht voor zijn medische en fysieke testen.



BUITENLAND

Het is crisis bij Manchester United, dat dit weekend een pandoering kreeg van Brentford. Daarbij maakte Cristiano Ronaldo een zeer geïrriteerde indruk en het gedrag van de nukkige sterspeler zorgt binnen de club voor alsmaar meer ergernis. Daardoor wordt nu zelfs een zeer drastische ingreep overwogen, want de clubleiding zou erover denken om zijn contract te ontbinden. Daardoor zou de Portugees vrij zijn om een nieuwe club te zoeken.

Het seizoen is in alle topcompetities al begonnen, maar Jason Denayer zit nog steeds zonder club. De situatie van de Rode Duivel wordt stilaan zorgwekkend, ook omdat hij al een pak aanbiedingen weigerde. Hij zou immers al Torino, Besiktas, Fulham en een club uit Saudi-Arabië wandelen gestuurd hebben. Mogelijk ligt de toekomst van de verdediger nu in La Liga. Valencia zou hem immers een voorstel doen. Afwachten of hij dat wel zal aanvaarden...

LEES OOK: Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Moet Man Utd zo snel mogelijk van Ronaldo af?

Meest recent

Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

35
35
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

36
36
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

40
40
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

42
42
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

50
50
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

67
67
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

78
78
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

96
96
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

38
38
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

131
131
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

204
204
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

449
449
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

377
377
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

309
309
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

271
271
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

193
193
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

162
162
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

100
100
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

305
305
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

491
491
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

206
206
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

232
232
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

330
330
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

518
518
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

283
283

Meer sportnieuws