"Als Mazzu de titel pakt, is dat ook de verdienste van Kompany"

268

Vincent Kompany werd door het bestuur van RSC Anderlecht richting uitgang begeleid. Dat zorgde voor heel wat ophef in en rondom de club. Sebastiaan Bornauw was ook heel erg verrast door het vertrek van de huidige manager van Burnley.


"Ik was verrast door zijn vertrek, maar wat wil je, het is een beslissing van de club. Zulke dingen gebeuren. Ik weet zeker dat de mensen die de beslissing hebben genomen dat gedaan hebben in het belang van Anderlecht”, verklaart hij in Sport/Voetbalmagazine.

Toch is Bornauw van mening dat Kompany goed werk leverde bij Anderlecht en dat in zeer moeilijke tijden. De kers op de taart, een prijs, volgde echter niet. Als Anderlecht dit seizoen zou stunten en de titel zou pakken, dan mag dat ook op het conto van Kompany worden geschreven.

MAZZU

“Bij Anderlecht heeft hij de eerste stenen van het gebouw gelegd. Dat mag men niet vergeten als het Anderlecht van Felice Mazzu dit jaar een hoofdrol opeist. Mocht Mazzu komend seizoen de titel pakken, dan zal dat ook de verdienste van Vincent zijn." Bornauw speelde maar heel even samen met Kompany. Kort na de komst van Kompany bij Anderlecht werd hij verkocht aan FC Köln. Bornauw deed het daar zeer goed en versierde zo een overgang naar VfL Wolfsburg. De centrale verdediger leverde de Brusselaars zo in totaal ruim 13 miljoen euro op. Bornauw hoopt op termijn in de Premier League aan de slag te gaan, maar hij is zeker niet gehaast.

LEES OOK: Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Eens met Bornauw?

Meest recent

AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

44
44
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

13
13
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

38
38
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

48
48
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

50
50
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

194
194
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

316
316
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

102
102
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

246
246
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

128
128
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

98
98
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

445
445
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

34
34
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

541
541
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

64
64
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

755
755
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

75
75
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

626
626
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

222
222
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1122
1122
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

166
166
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

215
215
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17

Meer sportnieuws