Twijfels over Amuzu: "Misschien wel het dubbele waard"

door
Twijfels over Amuzu:

RSC Anderlecht won met 0-3 van STVV, maar de transfergeruchten blijven de ronde doen. De Brusselaars zien Sergio Gomez weldra voor Manchester City tekenen en Francis Amuzu is gewild door OGC Nice. Moet RSCA Amuzu houden?


Wesley Sonck vindt het vertrek van Sergio Gomez een grote aderlating. “Dat is een grote aderlating en hij had in dit systeem wat extra kunnen brengen, ook al doet Amuzu het goed. Het is zeer jammer dat ze een speler met die kwaliteiten kwijt zijn”, aldus Sonck bij Eleven Sports. "Amuzu speelt op een positie waar je heel veel krachten verbruikt. Zijn kwaliteit is diepgang maken zonder bal en met zijn snelheid kan hij het verschil maken. Als hij ook vertrekt? Dan zit je met een probleem op de linkerkant, maar dat is huiswerk voor het bestuur."

Peter Vandenbempt weet niet of RSCA er goed aan doet om Amuzu bij een bod van 10 miljoen euro toch te houden. De flankaanvaller heeft al vaker goede periodes gehad, die nadien werden afgewisseld met een forse dip. “Als je 8-10 miljoen euro kan krijgen voor Amuzu, dan begrijp ik dat ze twijfelen. Want hij moet nog laten zien of hij een heel jaar dit kan presteren." Gert Verheyen ziet mogelijk meer geld om de hoek liggen voor Anderlecht. “Dat klopt, maar stel dat hij dit seizoen 15 goals maakt en 10 assists uitdeelt? Dan is die transferprijs maal twee, dus als club moet je die afweging proberen te maken.”

LEES OOK: Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Moet RSCA Amuzu ten gelde maken?

Meest recent

Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

48
48
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

61
61
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

97
97
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

267
267
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

128
128
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

214
214
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

63
63
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

85
85
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

191
191
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

96
96
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

152
152
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

98
98
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

270
270
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

66
66
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

270
270
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

246
246
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

133
133
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

331
331
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

63
63
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

144
144
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

327
327
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

384
384
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

147
147
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

87
87

Meer sportnieuws