Real kruipt door het oog van de naald tegen Almeria

102 stemmen
Real kruipt door het oog van de naald tegen Almeria

Real Madrid is er maar net in geslaagd om op de eerste speeldag in La Liga direct puntenverlies af te wenden. Promovendus bezorgde de titelverdediger een lastige avond, maar in de tweede helft kon die een scheve situatie alsnog rechtzetten. Na de invalbeurt van Eden Hazard kwam het snel langszij en een kwartier voor tijd trok het de drie punten over de streep.


Het was aanvankelijk een Belg die de hoofdrol opeiste in Almeria en het was niet Thibaut Courtois of Eden Hazard, die alweer op de bank moest beginnen. Na amper zes minuten kwam de thuisploeg immers verrassend op voorsprong via Largie Ramazani. De 21-jarige aanvaller, die ook al opgeroepen werd voor de Jonge Duivels, bekroonde zijn debuut in La Liga door een snedige counter netjes af te werken.

Real moest dus meteen in de achtervolging, maar miste zijn kansen en zag een goal wegens buitenspel afgekeurd. Daardoor stond de achterstand halfweg nog steeds op het bord. Carlo Ancelotti besloot in te grijpen en bracht Luka Modric in de ploeg, om kort voor het uur ook nog Eden Hazard de wei in te sturen. Amper drie minuten later stond het al gelijk. Hazard zat ook even tussen een rommelige aanval die uiteindelijk voor de voeten van Lucas Vazquez belandde en die kon van dichtbij scoren.

EERSTE BALTOETS
De achterstand was dus al weggewerkt, maar Real moest nog eens scoren om de drie punten te pakken. Dat gebeurde uiteindelijk op weergaloze wijze. David Alaba werd als invaller het veld opgestuurd, eiste meteen een vrije trap op en schilderde die met zijn allereerste baltoets heerlijk over de muur en via de paal tegen de netten. Van die klap herstelde Almeria niet meer en dus laat Real in zijn opener geen steek vallen.

LEES OOK: Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

Verdiende zege voor Real?

Meest recent

'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

35
35
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

65
65
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

40
40
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

83
83
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

40
40
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

306
306
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

78
78
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

253
253
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

282
282
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

804
804
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

127
127
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

556
556
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

175
175
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

177
177
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

312
312
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

98
98
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

497
497
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

199
199
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

291
291
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

157
157
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

214
214
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

120
120
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

1075
1075
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1269
1269

Meer sportnieuws