Real kruipt door het oog van de naald tegen Almeria

102 stemmen
Real kruipt door het oog van de naald tegen Almeria

Real Madrid is er maar net in geslaagd om op de eerste speeldag in La Liga direct puntenverlies af te wenden. Promovendus bezorgde de titelverdediger een lastige avond, maar in de tweede helft kon die een scheve situatie alsnog rechtzetten. Na de invalbeurt van Eden Hazard kwam het snel langszij en een kwartier voor tijd trok het de drie punten over de streep.


Het was aanvankelijk een Belg die de hoofdrol opeiste in Almeria en het was niet Thibaut Courtois of Eden Hazard, die alweer op de bank moest beginnen. Na amper zes minuten kwam de thuisploeg immers verrassend op voorsprong via Largie Ramazani. De 21-jarige aanvaller, die ook al opgeroepen werd voor de Jonge Duivels, bekroonde zijn debuut in La Liga door een snedige counter netjes af te werken.

Real moest dus meteen in de achtervolging, maar miste zijn kansen en zag een goal wegens buitenspel afgekeurd. Daardoor stond de achterstand halfweg nog steeds op het bord. Carlo Ancelotti besloot in te grijpen en bracht Luka Modric in de ploeg, om kort voor het uur ook nog Eden Hazard de wei in te sturen. Amper drie minuten later stond het al gelijk. Hazard zat ook even tussen een rommelige aanval die uiteindelijk voor de voeten van Lucas Vazquez belandde en die kon van dichtbij scoren.

EERSTE BALTOETS
De achterstand was dus al weggewerkt, maar Real moest nog eens scoren om de drie punten te pakken. Dat gebeurde uiteindelijk op weergaloze wijze. David Alaba werd als invaller het veld opgestuurd, eiste meteen een vrije trap op en schilderde die met zijn allereerste baltoets heerlijk over de muur en via de paal tegen de netten. Van die klap herstelde Almeria niet meer en dus laat Real in zijn opener geen steek vallen.

LEES OOK: Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

Verdiende zege voor Real?

Meest recent

'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

15
15
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

69
69
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

171
171
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

222
222
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

537
537
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

115
115
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

173
173
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

264
264
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

39
39
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

480
480
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

176
176
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

154
154
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

55
55
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

86
86
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

64
64
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

432
432
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

250
250
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

569
569
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

178
178
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

121
121
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

144
144
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

163
163
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

215
215
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

180
180
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

152
152

Meer sportnieuws