Real kruipt door het oog van de naald tegen Almeria

door
Real kruipt door het oog van de naald tegen Almeria

Real Madrid is er maar net in geslaagd om op de eerste speeldag in La Liga direct puntenverlies af te wenden. Promovendus bezorgde de titelverdediger een lastige avond, maar in de tweede helft kon die een scheve situatie alsnog rechtzetten. Na de invalbeurt van Eden Hazard kwam het snel langszij en een kwartier voor tijd trok het de drie punten over de streep.


Het was aanvankelijk een Belg die de hoofdrol opeiste in Almeria en het was niet Thibaut Courtois of Eden Hazard, die alweer op de bank moest beginnen. Na amper zes minuten kwam de thuisploeg immers verrassend op voorsprong via Largie Ramazani. De 21-jarige aanvaller, die ook al opgeroepen werd voor de Jonge Duivels, bekroonde zijn debuut in La Liga door een snedige counter netjes af te werken.

Real moest dus meteen in de achtervolging, maar miste zijn kansen en zag een goal wegens buitenspel afgekeurd. Daardoor stond de achterstand halfweg nog steeds op het bord. Carlo Ancelotti besloot in te grijpen en bracht Luka Modric in de ploeg, om kort voor het uur ook nog Eden Hazard de wei in te sturen. Amper drie minuten later stond het al gelijk. Hazard zat ook even tussen een rommelige aanval die uiteindelijk voor de voeten van Lucas Vazquez belandde en die kon van dichtbij scoren.

EERSTE BALTOETS
De achterstand was dus al weggewerkt, maar Real moest nog eens scoren om de drie punten te pakken. Dat gebeurde uiteindelijk op weergaloze wijze. David Alaba werd als invaller het veld opgestuurd, eiste meteen een vrije trap op en schilderde die met zijn allereerste baltoets heerlijk over de muur en via de paal tegen de netten. Van die klap herstelde Almeria niet meer en dus laat Real in zijn opener geen steek vallen.

LEES OOK: ‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

Verdiende zege voor Real?

Meest recent

Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

103
103
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

51
51
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

478
478
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

98
98
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

312
312
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

80
80
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

384
384
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

376
376
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

125
125
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

448
448
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

268
268
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

465
465
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

532
532
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

430
430
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

186
186
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

264
264
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

362
362
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

232
232
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

99
99
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

225
225
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

211
211
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

66
66
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

698
698
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

127
127
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

673
673

Meer sportnieuws