Real kruipt door het oog van de naald tegen Almeria

door
Real kruipt door het oog van de naald tegen Almeria

Real Madrid is er maar net in geslaagd om op de eerste speeldag in La Liga direct puntenverlies af te wenden. Promovendus bezorgde de titelverdediger een lastige avond, maar in de tweede helft kon die een scheve situatie alsnog rechtzetten. Na de invalbeurt van Eden Hazard kwam het snel langszij en een kwartier voor tijd trok het de drie punten over de streep.


Het was aanvankelijk een Belg die de hoofdrol opeiste in Almeria en het was niet Thibaut Courtois of Eden Hazard, die alweer op de bank moest beginnen. Na amper zes minuten kwam de thuisploeg immers verrassend op voorsprong via Largie Ramazani. De 21-jarige aanvaller, die ook al opgeroepen werd voor de Jonge Duivels, bekroonde zijn debuut in La Liga door een snedige counter netjes af te werken.

Real moest dus meteen in de achtervolging, maar miste zijn kansen en zag een goal wegens buitenspel afgekeurd. Daardoor stond de achterstand halfweg nog steeds op het bord. Carlo Ancelotti besloot in te grijpen en bracht Luka Modric in de ploeg, om kort voor het uur ook nog Eden Hazard de wei in te sturen. Amper drie minuten later stond het al gelijk. Hazard zat ook even tussen een rommelige aanval die uiteindelijk voor de voeten van Lucas Vazquez belandde en die kon van dichtbij scoren.

EERSTE BALTOETS
De achterstand was dus al weggewerkt, maar Real moest nog eens scoren om de drie punten te pakken. Dat gebeurde uiteindelijk op weergaloze wijze. David Alaba werd als invaller het veld opgestuurd, eiste meteen een vrije trap op en schilderde die met zijn allereerste baltoets heerlijk over de muur en via de paal tegen de netten. Van die klap herstelde Almeria niet meer en dus laat Real in zijn opener geen steek vallen.

LEES OOK: Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Verdiende zege voor Real?

Meest recent

Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

29
29
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

70
70
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

98
98
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

241
241
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

149
149
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

110
110
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

59
59
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

127
127
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

167
167
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

395
395
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

272
272
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

100
100
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

176
176
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

607
607
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

321
321
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

414
414
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

292
292
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

121
121
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

789
789
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

578
578
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

380
380
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

264
264
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

464
464
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

428
428
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

136
136

Meer sportnieuws