'Amuzu bezorgt Anderlecht koude douche'

door
'Amuzu bezorgt Anderlecht koude douche'

Francis Amuzu beleeft in dit seizoensbegin een opvallende renaissance bij Anderlecht. De 22-jarige flankspeler werd de voorbije jaren regelmatig verguisd wegens een gebrek aan efficiëntie, maar krijgt van Felice Mazzu het volle vertrouwen op de linkerflank en was daar in zes matchen goed voor twee goals en een assist. Daardoor was er de laatste weken ook heel wat buitenlandse interesse.


Anderlecht zou al aanbiedingen binnengekregen hebben van OGC Nice en Nottingham Forest en die eerste club blijft ook aan zijn mouw trekken. Alleen raken de clubs er momenteel niet uit, onder meer omdat Anderlecht een statement wil maken in het dossier van zijn jeugdproduct. Ze willen hem niet zomaar laten vertrekken, alleen zou Amuzu zelf dwars kunnen liggen.

Ondanks dat Anderlecht het bod van Nice geweigerd heeft, zou volgens Sacha Tavolieri Amuzu zelf nog steeds zijn zinnen gezet hebben op een transfer. Paars-Wit zou hem voor de match tegen Paide zelfs voorgesteld hebben om een nieuw contract met bijhorende loonsverhoging te tekenen, maar dat voorstel wees Amuzu meteen van tafel.

10 MILJOEN
Amuzu wil dus absoluut vertrekken deze zomer, maar dan zal Nice zijn bod wel nog moeten optrekken. De Fransen hadden 8 miljoen euro plus bonussen veil, maar voorzitter Wouter Vandenhaute zou mikken op een vaste transfersom van minstens 10 miljoen. Het lijkt er dus op dat we het laatste woord in deze saga nog niet gehoord hebben.


LEES OOK: Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

Zal Anderlecht Amuzu nog kunnen houden?

Meest recent

Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

17
17
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

45
45
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

19
19
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

136
136
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

236
236
Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

128
128
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

56
56
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

106
106
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

136
136
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

396
396
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

323
323
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

226
226
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

244
244
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

209
209
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

139
139
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

156
156
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

68
68
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

194
194
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

465
465
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

429
429
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

306
306
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

150
150
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

468
468
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

98
98
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

872
872

Meer sportnieuws