'Amuzu bezorgt Anderlecht koude douche'

765 stemmen
'Amuzu bezorgt Anderlecht koude douche'

Francis Amuzu beleeft in dit seizoensbegin een opvallende renaissance bij Anderlecht. De 22-jarige flankspeler werd de voorbije jaren regelmatig verguisd wegens een gebrek aan efficiëntie, maar krijgt van Felice Mazzu het volle vertrouwen op de linkerflank en was daar in zes matchen goed voor twee goals en een assist. Daardoor was er de laatste weken ook heel wat buitenlandse interesse.


Anderlecht zou al aanbiedingen binnengekregen hebben van OGC Nice en Nottingham Forest en die eerste club blijft ook aan zijn mouw trekken. Alleen raken de clubs er momenteel niet uit, onder meer omdat Anderlecht een statement wil maken in het dossier van zijn jeugdproduct. Ze willen hem niet zomaar laten vertrekken, alleen zou Amuzu zelf dwars kunnen liggen.

Ondanks dat Anderlecht het bod van Nice geweigerd heeft, zou volgens Sacha Tavolieri Amuzu zelf nog steeds zijn zinnen gezet hebben op een transfer. Paars-Wit zou hem voor de match tegen Paide zelfs voorgesteld hebben om een nieuw contract met bijhorende loonsverhoging te tekenen, maar dat voorstel wees Amuzu meteen van tafel.

10 MILJOEN
Amuzu wil dus absoluut vertrekken deze zomer, maar dan zal Nice zijn bod wel nog moeten optrekken. De Fransen hadden 8 miljoen euro plus bonussen veil, maar voorzitter Wouter Vandenhaute zou mikken op een vaste transfersom van minstens 10 miljoen. Het lijkt er dus op dat we het laatste woord in deze saga nog niet gehoord hebben.


LEES OOK: Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Zal Anderlecht Amuzu nog kunnen houden?

Meest recent

Castagne bewierrookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

6
6
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

31
31
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

26
26
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

90
90
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

296
296
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

449
449
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

423
423
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

69
69
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

383
383
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

506
506
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

241
241
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

56
56
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

222
222
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

448
448
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

263
263
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

703
703
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

213
213
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

243
243
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

560
560
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

387
387
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

731
731
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

619
619
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

223
223
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

727
727
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179

Meer sportnieuws