'Amuzu bezorgt Anderlecht koude douche'

door
'Amuzu bezorgt Anderlecht koude douche'

Francis Amuzu beleeft in dit seizoensbegin een opvallende renaissance bij Anderlecht. De 22-jarige flankspeler werd de voorbije jaren regelmatig verguisd wegens een gebrek aan efficiëntie, maar krijgt van Felice Mazzu het volle vertrouwen op de linkerflank en was daar in zes matchen goed voor twee goals en een assist. Daardoor was er de laatste weken ook heel wat buitenlandse interesse.


Anderlecht zou al aanbiedingen binnengekregen hebben van OGC Nice en Nottingham Forest en die eerste club blijft ook aan zijn mouw trekken. Alleen raken de clubs er momenteel niet uit, onder meer omdat Anderlecht een statement wil maken in het dossier van zijn jeugdproduct. Ze willen hem niet zomaar laten vertrekken, alleen zou Amuzu zelf dwars kunnen liggen.

Ondanks dat Anderlecht het bod van Nice geweigerd heeft, zou volgens Sacha Tavolieri Amuzu zelf nog steeds zijn zinnen gezet hebben op een transfer. Paars-Wit zou hem voor de match tegen Paide zelfs voorgesteld hebben om een nieuw contract met bijhorende loonsverhoging te tekenen, maar dat voorstel wees Amuzu meteen van tafel.

10 MILJOEN
Amuzu wil dus absoluut vertrekken deze zomer, maar dan zal Nice zijn bod wel nog moeten optrekken. De Fransen hadden 8 miljoen euro plus bonussen veil, maar voorzitter Wouter Vandenhaute zou mikken op een vaste transfersom van minstens 10 miljoen. Het lijkt er dus op dat we het laatste woord in deze saga nog niet gehoord hebben.


LEES OOK: Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Zal Anderlecht Amuzu nog kunnen houden?

Meest recent

‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

35
35
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

15
15
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

160
160
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

23
23
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

51
51
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

104
104
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

343
343
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

91
91
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

251
251
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

259
259
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1153
1153
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

489
489
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

143
143
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

584
584
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

333
333
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

357
357
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

235
235
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

299
299
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

317
317
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

456
456
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

511
511
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

257
257
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

101
101
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

510
510

Meer sportnieuws