'Amuzu bezorgt Anderlecht koude douche'

door
'Amuzu bezorgt Anderlecht koude douche'

Francis Amuzu beleeft in dit seizoensbegin een opvallende renaissance bij Anderlecht. De 22-jarige flankspeler werd de voorbije jaren regelmatig verguisd wegens een gebrek aan efficiëntie, maar krijgt van Felice Mazzu het volle vertrouwen op de linkerflank en was daar in zes matchen goed voor twee goals en een assist. Daardoor was er de laatste weken ook heel wat buitenlandse interesse.


Anderlecht zou al aanbiedingen binnengekregen hebben van OGC Nice en Nottingham Forest en die eerste club blijft ook aan zijn mouw trekken. Alleen raken de clubs er momenteel niet uit, onder meer omdat Anderlecht een statement wil maken in het dossier van zijn jeugdproduct. Ze willen hem niet zomaar laten vertrekken, alleen zou Amuzu zelf dwars kunnen liggen.

Ondanks dat Anderlecht het bod van Nice geweigerd heeft, zou volgens Sacha Tavolieri Amuzu zelf nog steeds zijn zinnen gezet hebben op een transfer. Paars-Wit zou hem voor de match tegen Paide zelfs voorgesteld hebben om een nieuw contract met bijhorende loonsverhoging te tekenen, maar dat voorstel wees Amuzu meteen van tafel.

10 MILJOEN
Amuzu wil dus absoluut vertrekken deze zomer, maar dan zal Nice zijn bod wel nog moeten optrekken. De Fransen hadden 8 miljoen euro plus bonussen veil, maar voorzitter Wouter Vandenhaute zou mikken op een vaste transfersom van minstens 10 miljoen. Het lijkt er dus op dat we het laatste woord in deze saga nog niet gehoord hebben.


LEES OOK: ‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Zal Anderlecht Amuzu nog kunnen houden?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

4
4
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

11
11
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

36
36
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

195
195
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

25
25
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

184
184
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

587
587
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

45
45
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

86
86
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

153
153
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

388
388
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

455
455
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

349
349
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

494
494
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

143
143
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

457
457
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

625
625
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

48
48
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

116
116
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

179
179
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

39
39
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

207
207
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

254
254
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

72
72
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

553
553

Meer sportnieuws